Doodle Americans Mood Vintage Tattoo DO35001
1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nesnášíte nudu každodennosti? Snažíte se ji zahánět nepřehlédnutelnými doplňky? Pak jsou pro vás hodinky Americans Mood z řady Vintage Tattoo od značky Doodle jako stvořené.

Doodle Dragon Mood Red Dragon DODR003
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nesnášíte nudu každodennosti? Snažíte se ji zahánět nepřehlédnutelnými doplňky? Pak jsou pro vás hodinky Red Dragon z řady Dragon Mood od značky Doodle jako stvořené. Hodinky symbolizují boj a dobytí. Ukažte svůj temperament.

Doodle Nature Mood Tropical DO35006
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nesnášíte nudu každodennosti? Snažíte se ji zahánět nepřehlédnutelnými doplňky? Pak jsou pro vás hodinky Tropical z řady Nature Mood od značky Doodle jako stvořené. Přiveďte krásu tropů do vašeho šatníku, kdykoliv budete mít tyto hodinky na vašem zápěstí.

Doodle Skull Mood Black Pirates Skulls DOSK002
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nesnášíte nudu každodennosti? Snažíte se ji zahánět nepřehlédnutelnými doplňky? Pak jsou pro vás hodinky Black Pirates Skulls z řady Skull Mood od značky Doodle jako stvořené. Černo-bílé hodinky v pirátském designu se stanou vaším každodenním módním doplňkem.

Doodle Spray Paint DO35018
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Libujete si v extravagantních doplňcích? Pak jsou pro vás dámské hodinky Spray Paint od značky Doodle jako stvořené. Ciferník je krytý kvalitním minerálním sklíčkem. Barevný vzorovaný řemínek je vyrobený ze silikonu, je tak neuvěřitelně příjemný na dotyk a velice odolný.

Doodle Street Fighter Mood Dragon DO42002
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nesnášíte nudu každodennosti? Snažíte se ji zahánět nepřehlédnutelnými doplňky? Pak jsou pro vás hodinky Dragon z řady Street Fighter Mood od značky Doodle jako stvořené. Orientální pánské hodinky s dračími vzory. Tmavě modré pozadí s barevnými draky je skvělý doplněk pro každého muže.

Doodle Street Fighter Mood Oriental Tiger DO42003-35%
1 390 Kč 895 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nesnášíte nudu každodennosti? Snažíte se ji zahánět nepřehlédnutelnými doplňky? Pak jsou pro vás hodinky Oriental Tiger z řady Street Fighter Mood od značky Doodle jako stvořené. Orientální pánské hodinky s tygry. Ti představují sílu, odvahu, dlouhý život a odvrací smůlu, zlé duchy a nemoci.

Doodle Tattoo Mood Swallows and Hearts DOTA002
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nesnášíte nudu každodennosti? Snažíte se ji zahánět nepřehlédnutelnými doplňky? Pak jsou pro vás hodinky Swallows and Hearts z řady Tattoo Mood od značky Doodle jako stvořené. Hodinky s klasickým „tetováním“ se symbolem vlaštovky a srdce.

Hodinky s originálním designem, vyrobené z kvalitních materiálů.

Hodinky s originálním designem, vyrobené z kvalitních materiálů.