Druchema Lepidlo Herkules 30 g
38 Kč 33 Kč

Akce

Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

Druchema Lepidlo Herkules 130 g
65 Kč

Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

Druchema Lepidlo Herkules 250 g
85 Kč

Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografi í, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod.

Druchema Silichrom Ex 120g
103 Kč

Silichrom Ex umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zoxidované, korozí poškozené chromové a kovové části automobilů i motocyklů. Dodává jim brilantní lesk a zanechává konzervační film, který spolehlivě chrání před nepříznivými vlivy atmosféry.

Druchema Tempo Autokrém 120 g
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

  • Kvalitní neabrazivní lehce roztíratelný krém určený k leštění a konzervaci nových laků včetně metalických.
  • Je vyroben z přírodních a syntetických tvrdých vosků, které dodávají ošetřené karoserii  vysoký a trvanlivý lesk
  • Krém obsahuje silikonový olej, který zvyšuje v…
Druchema Tempo leštěnka na nové karoserie 120g
89 Kč

TEMPO leštěnka na nové karoserie je kvalitní neabrazivní, lehce roztíratelný krém, k leštění a konzervaci laků karoserií zejména nových, včetně metalíz. Je vyroben z přírodních a syntetických tvrdých vosků, které dodávají ošetřené karoserii vysoký a trvanlivý lesk.

Druchema Tempo leštěnka na staré karoserie 120g
107 Kč

TEMPO leštěnka na staré karoserie dokonale čistí, leští a konzervuje karoserie automobilů. Vosková pasta odstraňuje z povrchu karoserie mikrovrstvičku zvětralého laku a další nečistoty organického i anorganického původu (asfalt, zbytky hmyzu, olejové skvrny).

Druchema Tempo pasta Silichrom Ex 90g
65 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

  • Silichrom Ex umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zoxidované, korozí poškozené chromové a kovové části automobilů a motocyklů
  • Dodává jim brilantní lesk a zanechává konzervační film, který spolehlivě chrání před nepříznivými vlivy atmosféry.
  • Může se použít i na kola, náraz…