Ducati PRO-III

Ducati PRO-III

22 990 Kč
Doprava zdarma

Elektrická koloběžka perfektní pro rychlou přepravu po městě. Ducati PRO-III váží 17,5 kg, má skládácí kontrukcihliníkového monokoku, dosahuje rychlosti 25 km/h a na jedno nabití ujede až 50 km. Má velké 10" bezdušové pneumatiky, disponuje přední a zadní kotoučovou mechanickou brzdou se systémem rekuperace KERS, přední a zadní LED osvětlení. Maximální nosnost 100 kg, tempomat, kvalitní 3,5" LCD displej. Výkonný 350 W motor, 3 jízdní režimy, 2× NFC klíčenka pro bezpečné odemykání.

Od prodejce MALL
Ducati PRO-II PLUS s blinkry

Ducati PRO-II PLUS s blinkry

16 990 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Elektrická koloběžka perfektní pro rychlou přepravu po městě. Ducati PRO-II PLUS s blinkry váží 15,5 kg, má skládácí kontrukci ze slitiny hořčíku pro snadnou manipulaci, dosahuje rychlosti 25 km/h a na jedno nabití ujede až 35 km. Má velké 10" bezdušové pneumatikyodpruženým zadním kolem, přední elektronickou a zadní kotoučovou mechanickou brzdu, přední a zadní LED osvětlení. Maximální nosnost 100 kg, tempomat, podsvícený 3,5" LCD displej. Výkonný 350 W motor, tři jízdní režimy, doba kompletního nabití 5–6 hodin.

Od prodejce MALL
Ducati PRO-II EVO
4x

Ducati PRO-II EVO

19 990 Kč
Doprava zdarma

Elektrická koloběžka perfektní pro rychlou přepravu po městě. Ducati PRO-II EVO váží 16,7 kg, má skládácí kontrukci ze slitiny hořčíku pro snadnou manipulaci, dosahuje rychlosti 25 km/h a na jedno nabití ujede až 40 km. Má velké 10" bezdušové pneumatikyodpruženým zadním i předním kolem, přední elektronickou a zadní kotoučovou mechanickou brzdu, přední a zadní LED osvětlení. Maximální nosnost 100 kg, tempomat, kvalitní 3,5" LCD displej. Výkonný 350 W motor, tři jízdní režimy, doba kompletního nabití 7 hodin.

Od prodejce MALL
Ducati PRO-II PLUS
1x

Ducati PRO-II PLUS

16 990 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 16 650 Kč

Elektrická koloběžka perfektní pro rychlou přepravu po městě. Ducati PRO-II PLUS váží 15,5 kg, má skládácí kontrukci ze slitiny hořčíku pro snadnou manipulaci, dosahuje rychlosti 25 km/h a na jedno nabití ujede až 35 km. Má velké 10" bezdušové pneumatikyodpruženým zadním kolem, přední elektronickou a zadní kotoučovou mechanickou brzdu, přední a zadní LED osvětlení. Maximální nosnost 100 kg, tempomat, podsvícený 3,5" LCD displej. Výkonný 350 W motor, tři jízdní režimy, doba kompletního nabití 5–6 hodin.

Od prodejce MALL
Ducati SCRAMBLER CROSS-E SPORT - použité

Ducati SCRAMBLER CROSS-E SPORT - použité

29 990 Kč
27 285 Kč

Další nabídka za 28 258 Kč

Použité

Výkonná elektrická koloběžka perfektní pro stylovou přepravu po městě. Váží 25,4 kg, má skládácí kontrukci ze slitiny oceli pro snadnou manipulaci, dosahuje rychlosti 25 km/h a na jedno nabití ujede až 45 km. 12" bezdušové pneumatiky, přední a zadní kotoučová mechanická brzda, přední a zadní LED osvětlení. Maximální nosnost 120 kg, tempomat, velký 3,5" LCD displej. Výkonný 500 W motor pohánějící zadní kolo, 3 jízdní režimy, doba kompletního nabití 6 hodin, stylový design.

Od prodejce MALL
Ducati PRO-I EVO BLACK s blinkry
2x

Ducati PRO-I EVO BLACK s blinkry

14 990 Kč
Doprava zdarma

Lehká elektrická koloběžka perfektní pro stylovou přepravu po městě. Ducati PRO-I EVO váží pouhých 12 kg, má skládácí kontrukci ze slitiny hliníku pro snadnou manipulaci, dosahuje rychlosti 25 km/h a na jedno nabití ujede až 25 km. 8.5" dušové pneumatiky, přední elektronická a zadní kotoučová mechanická brzda, přední a zadní LED osvětlení. Maximální nosnost 100 kg, tempomat, podsvícený LCD displej. Výkonný 350 W motor, tři jízdní režimy, blinkry pro zvýšení bezpečnosti a komfortu, tempomat, doba kompletního nabití 3–5 hodin.

Od prodejce MALL

Ducati byl sen bratrů z Bologni, který se splnil v roce 1926. Tato značka je v současnosti lídrem ve výrobě supervýkonných sportovních motocyklů, při jejichž výrobě se snoubí soutěživost, technologie, styl a design. Tato mezinárodní ikona přinesla itálii spoustu cen a stala se vyslancem značky "Made in Italy" ve světě. Ducati rozšiřuje svou působnost i do světa parfémů a vůní nejen pro motorkáře.