DUE ESSE Vánoční ozdoba auto se stromkem, zelená, výška 8 cm
196 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netradiční vánoční ozdoba auto se stromkem o výšce 8 cm a v zelené barvě od Due Esse potěší nejen vaše rozverné děti. Ozdoba je vyrobena z plastu a má praktické očko k zavěšení. Využití najde nejen na stromeček, ale i pro vaše další kreativní nápady.

DUE ESSE Vánoční skleněná ozdoba - špička, červená, 33 cm
449 Kč 436 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tradiční vánoční skleněná ozdoba ve tvaru špičky o výšce 33 cm v červené barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Špička je vyrobena ze skla s jemným dekorem a dodá vašemu vánočnímu stromečku pomyslnou třešničku na dortu.

DUE ESSE Vánoční dekorace, větvička-smrk se šiškami, 120 cm
449 Kč 444 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vánoční dekorace větvička–smrk se šiškami od značky Due esse udělá hodně parády. Můžete ji umístit do vázy na slavnostně prostřený stůl, nebo lze i zavěsit. Dozdobit si ji můžete podle svého různými řetězy nebo ozdobami. Vánoční atmosféra a slavnostní nálada budou zajištěny.

DUE ESSE Set 16 ks vánočních ozdob - muchomůrky, 7 cm, červená/bílá - rozbaleno
419 Kč 391 Kč

Rozbaleno

Krásný set 16 ks vánočních ozdob ve tvaru muchomůrky, výška 7 cm v červeno-bílém provedení od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Muchomůrky jsou vyrobeny z plastu s praktickým očkem na zavěšení. Tato retro ozdoba najde využití nejen na stromeček, ale i pro vaše další kreativní nápady.

DUE ESSE Vánoční červená hvězda s klipsem 19 cm - rozbaleno
245 Kč 237 Kč

Rozbaleno

Pěkná vánoční hvězda s klipsem o výšce 19 cm v červené barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Květ je vyroben z kombinace kovu a plastu, díky čemu se dá krásně tvarovat a využít do různých vánočních dekorací. Listy jsou navíc ozdobené kamínky. Přivítejte Vánoce u vás doma.

DUE ESSE Set 10 ks vánoční šiška 11 cm, bílá - rozbaleno-45%
449 Kč 246 Kč

Rozbaleno

Pěkný přírodní set 10 ks vánoční šiška v bílé barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Šišky jsou pouze lehce obílené, takže vypadají jako zasněžené. A jsou na praktické stužce s vánočním motivem, která poslouží také jako ouško k zavěšení. Přivítejte Vánoce u vás doma.

DUE ESSE Set 10 ks vánoční šiška 11 cm, stříbrná - rozbaleno
446 Kč

Rozbaleno

Pěkný přírodní set 10 ks vánoční šiška ve stříbrné barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Šišky jsou stříbrné a na praktické stužce s vánočním motivem, která poslouží také jako ouško k zavěšení. Přivítejte Vánoce u vás doma.

DUE ESSE Set 4 ks vánočních rolniček s větvičkou Ø 9 cm, hnědá - rozbaleno
419 Kč 385 Kč

Rozbaleno

Krásný set 4 ks vánočních rolniček s větvičkou o průměru 9 cm v hnědé barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Rolnička je vyrobena z plastu a oceli s praktickým očkem na zavěšení. Využití najde nejen na stromeček, ale i pro vaše další kreativní nápady.

DUE ESSE Vánoční dekorace dřevěná bota se srdcem, bílá, 2 ks - rozbaleno
99 Kč 92 Kč

Rozbaleno

Vánoční dekorace dřevěné boty se srdcem v bílé barvě značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Lze je zavěsit na stromek nebo využít jako ozdobu kdekoliv ve vašem domově. Bezpečný materiál ze dřeva oceníte především v přítomnosti dětí či domácích mazlíčků.

DUE ESSE Vánoční kovová lucerna na svíčku, 61 cm - zánovní-53%
899 Kč 422 Kč

Zánovní

Vánoční kovová lucerna na svíčku značky Due Esse vám pomůže vytvořit tu správnou sváteční atmosféru a skvěle se hodí do každého interiéru, zahrady nebo na terasu. Lucerna je vyrobená z pevného materiálu a její výška je 61 cm.

DUE ESSE Vánoční modrá lucerna se Santou, 21 cm - rozbaleno
419 Kč 413 Kč

Rozbaleno

Vánoční dekorace lucerna se Santou Clausem značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Stylová lucerna v detailním zpracování okouzlí nejen děti, ale také dospělé. Dekorace je v kompaktní velikosti, díky které se vejde téměř kamkoliv dle vašich potřeb.

DUE ESSE Vánoční zlatá mašle se třpytkami a bílou krajkou 30 cm, vzor 1 - rozbaleno
129 Kč 119 Kč

Rozbaleno

Vánoční zlatá mašle se třpytkami a krajkou značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Elegantní ozdoba v jednoduchém provedení okouzlí nejen děti, ale také dospělé. Součástí je drátek, kterým lze mašli zavěsit na stromek nebo využít jako ozdobu kdekoliv ve vašem domově.

Společnost Due Esse byla založena před 30 roky na jihu Itálie v městečku Martina Franca. Due Esse je největší italský dovozce zboží z celého světa pro zboží každodenní potřeby z celé domácnosti. Je také největší italský velkoobchod na vánoční program. Due Esse má cca 100 000 aktivních položek kterými zásobuje zákazníky v celé evropě.

Společnost Due Esse byla založena před 30 roky na jihu Itálie v městečku Martina Franca. Due Esse je největší italský dovozce zboží z celého světa pro zboží každodenní potřeby z celé domácnosti. Je také největší italský velkoobchod na vánoční program. Due Esse má cca 100 000 aktivních položek kterými zásobuje zákazníky v celé evropě.