DUE ESSE Vánoční dekorace dřevěná bota se srdcem, bílá, 2 ks - rozbaleno-33%
99 Kč 66 Kč 33,00 Kč/ks

Rozbaleno

Vánoční dekorace dřevěné boty se srdcem v bílé barvě značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Lze je zavěsit na stromek nebo využít jako ozdobu kdekoliv ve vašem domově. Bezpečný materiál ze dřeva oceníte především v přítomnosti dětí či domácích mazlíčků.

DUE ESSE Dřevěný box na čaj TROPIC, 4 přihrádky - rozbaleno-25%
319 Kč 237 Kč

Rozbaleno

Krabička na uchování čajů od značky Due Esse je rozdělena na 4 přihrádky, do nichž můžete ukládat čajové sáčky i kávové kapsle. Box na čaj TROPIC je vyroben ze dřeva a skla a je zdoben tropickým motivem, proto jej lze využít i jako dekoraci.

DUE ESSE Nástěnné hodiny efekt dřevo Ø 30 cm, typ 1 - zánovní-37%
349 Kč 218 Kč

Zánovní

Nástěnné hodiny od značky Due Esse s dekorem dřeva se budou vyjímat v každé domácnosti. Hodiny mají průměr 30 cm a tloušťku 4 cm. Hodí se jak do kuchyně, tak třeba do obývacího pokoje nebo i ložnice. Díky tichému chodu vás nebudou nikde rušit.

DUE ESSE Sada 2 ks vánoční textilní hvězdy na zavěšení, 10 cm - rozbaleno-39%
109 Kč 66 Kč 33,00 Kč/ks

Rozbaleno

Vánoční dekorace hvězdy značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Lze je zavěsit na stromek nebo využít jako ozdobu kdekoliv ve vašem domově. Bezpečný materiál z textilu oceníte především v přítomnosti dětí či domácích mazlíčků. Balení obsahuje 2 kusy.

DUE ESSE Set 10 ks vánoční šiška 11 cm, bílá - rozbaleno-53%
449 Kč 209 Kč 20,90 Kč/ks

Rozbaleno

Pěkný přírodní set 10 ks vánoční šiška v bílé barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Šišky jsou pouze lehce obílené, takže vypadají jako zasněžené. A jsou na praktické stužce s vánočním motivem, která poslouží také jako ouško k zavěšení. Přivítejte Vánoce u vás doma.

DUE ESSE Set 10 ks vánoční šiška 11 cm, stříbrná - rozbaleno
449 Kč 389 Kč

Rozbaleno

Pěkný přírodní set 10 ks vánoční šiška ve stříbrné barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Šišky jsou stříbrné a na praktické stužce s vánočním motivem, která poslouží také jako ouško k zavěšení. Přivítejte Vánoce u vás doma.

DUE ESSE Set 16 ks vánočních ozdob - muchomůrky, 7 cm, červená/bílá - rozbaleno-18%
419 Kč 342 Kč 21,38 Kč/ks

Rozbaleno

Krásný set 16 ks vánočních ozdob ve tvaru muchomůrky, výška 7 cm v červeno-bílém provedení od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Muchomůrky jsou vyrobeny z plastu s praktickým očkem na zavěšení. Tato retro ozdoba najde využití nejen na stromeček, ale i pro vaše další kreativní nápady.

DUE ESSE Set 4 ks vánočních rolniček s větvičkou Ø 9 cm, hnědá - rozbaleno-20%
419 Kč 332 Kč 83,00 Kč/ks

Rozbaleno

Krásný set 4 ks vánočních rolniček s větvičkou o průměru 9 cm v hnědé barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Rolnička je vyrobena z plastu a oceli s praktickým očkem na zavěšení. Využití najde nejen na stromeček, ale i pro vaše další kreativní nápady.

DUE ESSE Vánoční červená hvězda s klipsem 19 cm - rozbaleno-18%
245 Kč 199 Kč

Rozbaleno

Pěkná vánoční hvězda s klipsem o výšce 19 cm v červené barvě od Due Esse navodí tu správnou vánoční atmosféru. Květ je vyroben z kombinace kovu a plastu, díky čemu se dá krásně tvarovat a využít do různých vánočních dekorací. Listy jsou navíc ozdobené kamínky. Přivítejte Vánoce u vás doma.

DUE ESSE Vánoční kovová lucerna na svíčku, 61 cm - zánovní-59%
899 Kč 361 Kč

Zánovní

Vánoční kovová lucerna na svíčku značky Due Esse vám pomůže vytvořit tu správnou sváteční atmosféru a skvěle se hodí do každého interiéru, zahrady nebo na terasu. Lucerna je vyrobená z pevného materiálu a její výška je 61 cm.

DUE ESSE Vánoční modrá lucerna se Santou, 21 cm - rozbaleno-27%
419 Kč 304 Kč

Rozbaleno

Vánoční dekorace lucerna se Santou Clausem značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Stylová lucerna v detailním zpracování okouzlí nejen děti, ale také dospělé. Dekorace je v kompaktní velikosti, díky které se vejde téměř kamkoliv dle vašich potřeb.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, zlatá mat, 26 cm - použité-46%
179 Kč 95 Kč

Použité

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, zlatá mat, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

Společnost Due Esse byla založena před 30 roky na jihu Itálie v městečku Martina Franca. Due Esse je největší italský dovozce zboží z celého světa pro zboží každodenní potřeby z celé domácnosti. Je také největší italský velkoobchod na vánoční program. Due Esse má cca 100 000 aktivních položek kterými zásobuje zákazníky v celé evropě.

Společnost Due Esse byla založena před 30 roky na jihu Itálie v městečku Martina Franca. Due Esse je největší italský dovozce zboží z celého světa pro zboží každodenní potřeby z celé domácnosti. Je také největší italský velkoobchod na vánoční program. Due Esse má cca 100 000 aktivních položek kterými zásobuje zákazníky v celé evropě.