DUE ESSE Sada lopatek na sypké potraviny 3 ks, bílá
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 3 kusů lopatek na sypké potraviny se skvěle hodí na snadné dávkování a přenášení sypkých hmot jako je cukr, mouka, ořechy atd. Lopatky značky Marex Trade jsou 15, 19 a 22 cm dlouhé. Lopatky se dají zavěsit tak, že jsou stále při ruce.

DUE ESSE Vánoční dekorace dřevěná bota se srdcem, bílá, 2 ks - rozbaleno
99 Kč 92 Kč 46,00 Kč/ks

Rozbaleno

Vánoční dekorace dřevěné boty se srdcem v bílé barvě značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Lze je zavěsit na stromek nebo využít jako ozdobu kdekoliv ve vašem domově. Bezpečný materiál ze dřeva oceníte především v přítomnosti dětí či domácích mazlíčků.

DUE ESSE Talíř Bamboo Nature 20 cm, tmavý
99 Kč

Jídelní talíř z bambusového vlákna o průměru 20 cm. Dostatečně široký na větší porce pokrmů z nejrůznějších částí světa. Vhodný do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Talíř Bamboo Nature 20 cm, tmavý je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Sada trychtýřů 3 ks, bílá
99 Kč

Sada 3 kusů UH trychtýřů je praktická pomůcka do každé kuchyně pro přesné a bezezbytkové nalévání tekutin. Trychtýře značky Marex Trade mají průměr 10, 12 a 15 cm a jsou vybavené klipem, aby držely pohromadě. Navíc je můžete snadno zavěsit tak, abyste je měli stále po ruce.

DUE ESSE Dekorativní sukulent v jutě 10 cm, tvar č.4
105 Kč

Dekorativní sukulent v jutě 10 cm, tvar č. 4 oživí váš interiér a navíc je k nerozeznání od živé rostliny. Tuto dekoraci můžete použít prakticky v celé domácnosti, rozveselí každý kout vašeho domova.

DUE ESSE Dekorativní sukulent v jutě 10 cm, tvar č. 5
105 Kč

Dekorativní sukulent v jutě 10 cm, tvar č. 5 značky Marex-Trade krásně oživí vaši domácnost, balkon či terasu. Tato umělá květina potěší realistickým zpracováním, díky němuž není k rozeznání od květiny živé. Sukulent je umístěn ve stylovém jutovém květináči.

DUE ESSE Dekorační skleněná perleťová miska, Ø 15 cm
105 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dekorativní skleněná mísa perleťové barvy o průměru 15 cm značky Due Esse. Jednoduché linie a nepravidelné okraje jí propůjčují nádech luxusu. Bude nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také vkusnou dekorací při slavnostních hostinách.

DUE ESSE Dekorativní skleněný červený podnos, 20 × 20 cm
107 Kč

Dekorativní skleněný podnos červené barvy o rozměru 20 × 20 cm značky Due Esse. Jednoduché linie a vystupující abstraktní vzor mu propůjčují nádech luxusu. Bude nejen praktickým pomocníkem v kuchyni, ale také vkusnou dekorací při slavnostních hostinách.

DUE ESSE Miska Bamboo Nature 15 cm, tmavá
109 Kč

Miska z bambusového vlákna o 7cm výšce. Dostatečně široká na nejrůznejší druhy polévek i snídaňové müsli. Vhodná do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Miska Bamboo Nature 15 cm, tmavá je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Sada sítek 6,5 cm 4 ks
109 Kč

Sada praktických sítek vyrobených z nezávadného plastu se hodí do každé kuchyně. Sítka od značky Marex Trade mají na protější straně rukojeti zarážky pro umístění na nádobu nebo otvor pro zavěšení. Každý kus v sadě disponuje jinak velkým průměrem.

DUE ESSE Tvořítko na led 3 x 16 ks
109 Kč

Forma na led od značky Marex Trade umožňuje zmrazit 16 kostek ledu najednou. Pružné dno zajistí pohodlné a snadné vytlačení ledové kostky. Tvořítko lze mýt v myčce nádobí.

DUE ESSE Miska Bamboo Nature 20 x 20 cm, světlá-31%
159 Kč 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mísa z bambusového vlákna, ideální na pestré variace zeleninových nebo těstovinových salátů. Vhodná do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Mísa Bamboo Nature 20 × 20 cm, světlá je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Talíř Bamboo Nature 20 cm, světlý
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jídelní talíř z bambusového vlákna o průměru 20 cm. Dostatečně široký na větší porce pokrmů z nejrůznějších částí světa. Vhodný do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Talíř Bamboo Nature 20 cm, světlý je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Vánoční zlatá mašle se třpytkami a bílou krajkou 30 cm, vzor 1 - rozbaleno
129 Kč 118 Kč

Rozbaleno

Vánoční zlatá mašle se třpytkami a krajkou značky Due Esse naladí tu správnou atmosféru během vánočních svátků. Elegantní ozdoba v jednoduchém provedení okouzlí nejen děti, ale také dospělé. Součástí je drátek, kterým lze mašli zavěsit na stromek nebo využít jako ozdobu kdekoliv ve vašem domově.

DUE ESSE Miska Bamboo Nature 15 x 15 cm, světlá
119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mísa z bambusového vlákna, ideální na dezerty, ovesné kaše, pestré variace zeleninových salátů. Vhodná do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Mísa Bamboo Nature 15 × 15 cm, světlá je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Talíř hranatý Bamboo Nature 22 cm, světlý
129 Kč 119 Kč

Hranatý talíř z bambusového vlákna o průměru 22 cm. Dostatečně široký na větší porce pokrmů z nejrůznějších částí světa. Vhodný do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Talíř hranatý Bamboo Nature 22 cm, světlý je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Talíř hranatý Bamboo Nature 22 cm, tmavý
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hranatý talíř z bambusového vlákna o průměru 22 cm. Dostatečně široký na větší porce pokrmů z nejrůznějších částí světa. Vhodný do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Talíř hranatý Bamboo Nature 22 cm, tmavý je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Talíř Bamboo Nature 27 cm, světlý
159 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jídelní talíř o průměru 27 cm. Dostatečně široký na větší porce pokrmů z nejrůznějších částí světa. Vhodný do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h.

DUE ESSE Miska Bamboo Nature 20 x 20 cm, tmavá
159 Kč 149 Kč

Mísa z bambusového vlákna, ideální na pestré variace zeleninových nebo těstovinových salátů. Vhodná do myčky nádobí s teplotou nepřesahující 70 °C / 2h. Marex Trade Mísa Bamboo Nature 20 × 20 cm, tmavá je krokem vpřed v rámci cesty za potlačením výroby plastových produktů.

DUE ESSE Držák na ubrousky 13 × 11 cm, BRONZE
179 Kč 159 Kč

Držák na ubrousky od znašky Due Esse 13 × 11 cm, BRONZE je designový kousek, který se díky svému vkusnému provedení bude vyjímat na každém stole. Držák je 13 cm široký, 11 cm vysoký a 6 cm hluboký.

DUE ESSE Podnos Bamboo Nature 28 x 20 cm, tmavý
169 Kč 159 Kč

Podnos z bambusového vlákna, ideální k venkovnímu posezení či snídani ve vaší ložnici. Vhodný do myčky nádobí s nejvyšší možnou teplotou 70 °C / 2h. Marex Trade Podnos Bamboo Nature 28 × 20 cm, tmavý nejenom zajímavě vypadá, ale je i ekologičtější verzí oproti plastovým typům.

DUE ESSE Závěsné prkénko s klipsem na vzkazy, bílé
167 Kč

Marex Trade závěsné prkénko s klipsem na vzkazy je nejen dekorace vhodná do každého interiéru, ale zároveň jej můžete každý den využít. Zavěste ho na nepřehledném místě v bytě či domě a žádný vzkaz nebo důležitou poznámkunepřehlédnete.

DUE ESSE Závěsný světle hnědý kapsář, 3 přihrádky-21%
229 Kč 179 Kč

Závěsná textilie se třemi přihrádkami pro přehledné uložení všemožných drobností a pokladů. Nenucený vzhled s jednoduchým vzorem kapsáře značky Due Esse se výborně smísí se stylem dnešních domácností. Snadno a rychle se zavěsí na zeď nebo dveře, praktické i jeho skladování – zabere úplné minimum místa.

DUE ESSE Dětská kosmetická taška, jednorožec - kolotoč
184 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská kosmetická taštička pro slečny i chlapce všech věkových kategorií. Jednorožce má rád každý, tak proč to neukázat pomocí cestovní taštičky. Je vyrobena ze 100% polyesteru a lze ji jednoduše omýt.

DUE ESSE Dětská kosmetická taška, jednorožec - bonbóny
184 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská kosmetická taštička pro slečny i chlapce všech věkových kategorií. Jednorožce má rád každý, tak proč to neukázat pomocí cestovní taštičky. Je vyrobena ze 100% polyesteru a lze ji jednoduše omýt.

DUE ESSE Dětská kosmetická taška, jednorožec - princezna
184 Kč

Dětská kosmetická taštička pro malé princezny nebo prince všech věkových kategorií. Jednorožce má rád každý, tak proč to neukázat pomocí cestovní taštičky. Je vyrobena ze 100% polyesteru a lze ji jednoduše omýt.

DUE ESSE Proutěný oválný květináč 31×17 cm, hnědý-24%
249 Kč 189 Kč

Proutěný květináč od značky Due Esse s PE výstelkou umožní zasadit zeleninu, bylinky či květiny a mít tak doma užitečnou dekoraci i kus přírody. Ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu. Výška tohoto květináče vhodného do interiéru činí 13 cm.

DUE ESSE Závěsný šedý kapsář, 2 přihrádky
189 Kč

Závěsný kapsář se 2 přihrádkami vám pomůže přehledně uspořádat vaše nezbytnosti jako např. šátky, kravaty, krémy, kartáče atd. Snadno ho připevníte na zeď či na dveře, a tím získáte další cenný skladovací prostor.

DUE ESSE Vánoční ozdoba auto se stromkem, zelená, výška 8 cm
194 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Netradiční vánoční ozdoba auto se stromkem o výšce 8 cm a v zelené barvě od Due Esse potěší nejen vaše rozverné děti. Ozdoba je vyrobena z plastu a má praktické očko k zavěšení. Využití najde nejen na stromeček, ale i pro vaše další kreativní nápady.

DUE ESSE Držák na ubrousky 21 × 21 cm, BRONZE
229 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák na ubrousky 21 × 21 cm, BRONZE od značky Due Esse je designový kousek, který se díky svému vkusnému provedení bude vyjímat na každém stole. Držák je 21 cm široký, 21 cm hluboký a 8 cm vysoký.

DUE ESSE Dekorativní květina v hranatém květináči 16 cm-33%
299 Kč 200 Kč

Výprodej

Dekorativní květina v hranatém květináči 16 cm značky Marex-Trade skvěle oživí každý interiér. Tato umělá květina je k nerozeznání od květiny živé, takže vás potěší krásným vzhledem bez nutnosti zalévání a přesazování. Květina je umístěna v hranatém květináči o rozměru 9 × 9 cm, který svým vzhledem připomíná kámen.

DUE ESSE Závěsný kapsář, 3 přihrádky, šedý-16%
249 Kč 209 Kč

Závěsná textilie se třemi přihrádkami pro přehledné uložení všemožných drobností a pokladů. Nenucený vzhled s jednoduchým vzorem kapsáře značky Due Esse se výborně smísí se stylem dnešních domácností. Snadno a rychle se zavěsí na zeď nebo dveře, praktické i jeho skladování – zabere úplné minimum místa.

DUE ESSE Závěsný kapsář, 3 přihrádky, tmavě modrý-16%
249 Kč 209 Kč

Závěsná textilie se třemi přihrádkami pro přehledné uložení všemožných drobností a pokladů. Nenucený vzhled s jednoduchým vzorem kapsáře značky Due Esse se výborně smísí se stylem dnešních domácností. Snadno a rychle se zavěsí na zeď nebo dveře, praktické i jeho skladování – zabere úplné minimum místa.

DUE ESSE Skleněný džbán na limonádu 1,5 l, modrý-16%
249 Kč 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněný džbán k přípravě osvěžujících limonád. Pokud preferujete šťávy přímo z ovoce a zeleniny, tak oceníte vyluhovací síto které zasahuje téměr do poloviny lahve. Marex Trade Skleněný džbán na limonádu 1,5 l, modrý je opatřen širším madlem pro lepší přenos i víkem s průtokem, které zamezuje vlévání pevných částí nebo dužiny.

DUE ESSE Skleněný džbán na limonádu 1,5 l, zelený-16%
249 Kč 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněný džbán k přípravě osvěžujících limonád. Pokud preferujete šťávy přímo z ovoce a zeleniny, tak oceníte vyluhovací síto které zasahuje téměr do poloviny lahve. Marex Trade Skleněný džbán na limonádu 1,5 l, zelený je opatřen širším madlem pro lepší přenos i víkem s průtokem, které zamezuje vlévání pevných částí nebo dužiny.

DUE ESSE Skleněný džbán na limonádu 1,5 l, červený-16%
249 Kč 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněný džbán k přípravě osvěžujících limonád. Pokud preferujete šťávy přímo z ovoce a zeleniny, tak oceníte vyluhovací síto které zasahuje téměr do poloviny lahve. Marex Trade Skleněný džbán na limonádu 1,5 l, červená je opatřen širším madlem pro lepší přenos i víkem s průtokem, které zamezuje vlévání pevných částí nebo dužiny.

DUE ESSE Závěsný kapsář, 3 přihrádky, světle hnědý-16%
249 Kč 209 Kč

Závěsná textilie se třemi přihrádkami pro přehledné uložení všemožných drobností a pokladů. Nenucený vzhled s jednoduchým vzorem kapsáře značky Due Esse se výborně smísí se stylem dnešních domácností. Snadno a rychle se zavěsí na zeď nebo dveře, praktické i jeho skladování – zabere úplné minimum místa.

DUE ESSE Závěsný kapsář, 3 přihrádky, světle modrý-16%
249 Kč 209 Kč

Závěsná textilie se třemi přihrádkami pro přehledné uložení všemožných drobností a pokladů. Nenucený vzhled s jednoduchým vzorem kapsáře značky Due Esse se výborně smísí se stylem dnešních domácností. Snadno a rychle se zavěsí na zeď nebo dveře, praktické i jeho skladování – zabere úplné minimum místa.

Společnost Due Esse byla založena před 30 roky na jihu Itálie v městečku Martina Franca. Due Esse je největší italský dovozce zboží z celého světa pro zboží každodenní potřeby z celé domácnosti. Je také největší italský velkoobchod na vánoční program. Due Esse má cca 100 000 aktivních položek kterými zásobuje zákazníky v celé evropě.

Společnost Due Esse byla založena před 30 roky na jihu Itálie v městečku Martina Franca. Due Esse je největší italský dovozce zboží z celého světa pro zboží každodenní potřeby z celé domácnosti. Je také největší italský velkoobchod na vánoční program. Due Esse má cca 100 000 aktivních položek kterými zásobuje zákazníky v celé evropě.