DuoLife Antibakteriální gel na ruce 50ml
95 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DuoLife antibakteriální gel na ruce 50ml je pro péči a ochranu pokožky rukou. Účinně chrání až 8 hodin. Mám trojí účinek: antibakteriální, antivirový, antiseptický vyplývající z obsahu 5 éterických olejů s přídavkem mentolu. Umožňuje ochranu a péči bez vysoušení rukou.

DuoLife Den a Noc zubní pasta sada 2x50ml
380 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Duolife Den a Noc Beauty Care jsou efektivní zubní pasty bez oxidu křemičitého, obohacené o ohromné množství vyživovacích látek a jejich index přirozenosti činí až 98% (v souladu s normou ISO).

DuoLife Aloes Shower Gel 200 ml | sprchový gel
340 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DuoLife Aloes Beauty Care sprchový gel 200ml revitalizujte svou kůži díky výjimečnému sprchovému gelu, jehož smyslná vůně probudí Vaše smysly. Složení OHA vypracované pod dohledem odborníků 24/7 Nutri-Form™ čerpá z blahodárných vlastností aloe, medu a oregana, čímž čistí, obnovuje a hydratuje kůži…

DuoLife Chlorofil Body Scrub 200 ml | tělový peeling
480 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DuoLife Chlorofil Beauty Care cukrový tělový peeling je pečlivě složené spojení nejlepších složek, které stimulují mikroproudění a očišťují kůži a zlepšují její absorpční vlastnosti.

DuoLife DuoLife Collagen tělové máslo 200 ml
480 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DuoLife Beauty Care Collagen 200ml je máslo na tělo, které je výjimečné, spojením tří forem kyseliny hyaluronové, jejíž působení bylo potvrzeno vědeckými výzkumy. Uzavřené v revolučním složení HyalTri 24/7 Nutri-Form™.

DuoLife DuoLife Keratin Hair Complex šampon 200ml
510 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula šampon je kosmetický přípravek na suché, zničené, poškozené, nelesknoucí se a vypadávající vlasy s roztřepenými konečky.

DuoLife Vita C Hand cream 75ml | krém na ruce
190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krém na ruce DuoLife Vita C Beauty Care (75 ml) je bohatý na „vitamín krásy“ (E, C a F), krém je ideální omlazující terapií pro kůži na Vašich dlaních.