Dux Ducis DOMO zaklapovací kryt Apple iPad Pro 10.5 "/ iPad Air 3 (2019) růžový
537 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zaklapávací kryt pro Váš Apple iPad Pro 10.5 "/ iPad Air 3 (2019) od předních výrobců DUX. Obal chrání před pády, prachem a poškozením. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastová vanička, která Váš iPad perfektně drží a chrání před vyklouznutí .

Dux Ducis Peňaženkový obal Nokia 5.3 modrý
405 Kč

Spolehlivá ochrana vyrobená přední společností DUX pro Váš Nokia 5.3. Praktický a elegantní obal zajistí maximální bezpečí vašeho smartphonu z každé strany.

Dux Ducis DOMO zaklapovací pouzdro Apple iPad 10.2 (2020/2019) modrý
618 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zaklapovací pouzdro pro Váš Apple iPad 10.2 (2020/2019). Pouzdro chrání před pády, prachem a poškozením. Je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, která Váš tablet perfektně drží a chrání před vyklouznutí.

Dux Ducis flipové pouzdro Google Pixel 3 růžové
405 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální flipové pouzdro pro vyrobené pro Váš Google Pixel 3. Pouzdro je tvořeno kombinací dvou materiálů – silikonová vanička chrání tělo smartphonu před poškrábáním a pády. Vnější část je vyrobena ze syntetické kůže s měkkou podšívkou, která je příjemná na dotek.

Dux Ducis Peňaženkový obal Nokia 3.1 šedý
405 Kč

Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyroben kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže.

Dux Ducis Pouzdro Dux Ducis Samsung A40 rose gold DD22588
280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému pouzdru DUX.. Pouzdro je tvořeno kombinací kvalitních materiálů.. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže..

Dux Ducis ENKAY Obal s tvrzeným sklem pro Apple Watch 6 / SE / 5 / 4 40mm zelený
350 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní ochranný obal pro Vaše Apple Watch 5/4 40 mm. Obal je velmi lehký a dokonale ochrání Vaše Apple Watch před škrábanci, oděrkami či jiným poškozením. Obal obsahuje všechny potrenbé výřezy pro tlačítka a tak můžete své Apple Watch používat jako předtím.

Dux Ducis HEFI MacBook Standing Pouch obal 13,3", růžový
659 Kč 559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na MacBook – vhodný pro přenášení a cestování, funkce stojanu, magnetické uzavírání, možnost využít jako podložku pod myš. Odolný vůči vodě, nárazům a škrábancům.