DXRacer OH/FD01/NR (OH/FD01/NR)
6 990 Kč 6 340 Kč

Herní židle, ergonomický design pro dlouhodobé pohodlí. Potah z kvalitní látky, výškově nastavitelné područky s měkkým povrchem, polštářky pod bedra a pod hlavu, univerzální polyuretanová kolečka pro všechny podlahy. Tilt mechanismus pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů s možností houpání. Silný vnitřní ocelový rám, vysoký opěrák pro podporu správného držení páteře. Pro osoby výšky až 180 cm, nosnost až 130 kg (doporučená 100 kg).

DXRacer King KS11/N, látková, černá (KS11/N)
9 150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS11/N ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer King KS06/NB, černá/modrá KS06/NB
8 850 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/NB ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FL08/NB, černá/modrá (FL08/NB)
6 640 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NB ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Valkyrie VB03/NW, černá/bílá (VB03/NW)
8 540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer VB03/NW ze série Valkyrie s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Valkyrie VB03/NB, černá/modrá (VB03/NB)
8 540 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer VB03/NB ze série Valkyrie s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FD01/N, látková, černá (FD01/N)
6 340 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FD01/N ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FL08/NW, černá/bílá (FL08/NW)
6 640 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NW ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FH08/NR, černá/červená (FH08/NR)
6 640 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FH08/NR ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Boss OH/BF122/N, látková, černá (BF122/N)
11 290 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer BF122/N ze série Boss, s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, 4D područkami, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržené pro požadavky náročných uživatelů, nabízející tak maximální komfort, bezpečnost a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.

DXRacer OH/IS132/N, černá (OH/IS132/N)
9 090 Kč

Komfortní kolečková židle DXRacer IS132/N, černá je navržena pro dlouhodobé pohodlí. Křeslo disponuje nastavitelnou bederní opěrkou a 4D područkami, polštářkem pod hlavu a bedra, uzamykatelnými kolečky a robustní konstrukcí s hliníkovým podstavcem. Výšku lze seřídit pomocí plynového pístu. Křeslo je vhodné pro osoby o výšce až 205 cm a váze 150 kg.

DXRacer Tank TS30/N, látková, černá (TS30/N)
11 390 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer TS30/N ze série Tank s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer KS06/NR, černá / červená (KS06/NR)
8 850 Kč

Komfortní kolečková židle DXRacer KS06/NR, černá / červená je navržena pro dlouhodobé pohodlí. Křeslo disponuje nastavitelnou opěrkou a 4D područkami, polštářkem pod hlavu a bedra, potahem z PU kůže a robustní konstrukcí s hliníkovým podstavcem. Výšku lze seřídit pomocí plynového pístu. Křeslo je vhodné pro osoby o výšce až 200 cm a váze až 150 kg.

DXRacer Valkyrie VB03/NR, černá/červená (VB03/NR)
8 540 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer VB03/NR ze série Valkyrie s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Wide WY0/NB, černá/modrá (WY0/NB)
8 860 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer WY0/NB ze série Wide s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Wide WY103/N, látková, černá (WY103/N)
8 720 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer WY103/N ze série Wide s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Drifting OH/DH73/NG, černá/šedá (DH73/NG)
7 700 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer DH73/NG ze série Drifting s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Racing Pro RV131/NW, černá/bílá (RV131/NW)
8 050 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NW ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FH08/NE, černá/zelená (FH08/NE)
6 640 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FH08/NE ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FL08/NR, černá/červená (FL08/NR)
6 640 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NR ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Racing Pro RV131/NB, černá/modrá (RV131/NB)
8 050 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NB ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer King KS06/NE, černá/zelená (KS06/NE)
8 850 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/NE ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer King KS06/NW, černá/bílá (KS06/NW)
8 850 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/NW ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Wide WY0/NR, černá/červená (WY0/NR)
8 860 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer WY0/NR ze série Wide s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer KS06/NG, černá / šedá (KS06/NG)
8 850 Kč

Komfortní kolečková židle DXRacer KS06/NG, černá / šedá je navržena pro dlouhodobé pohodlí. Křeslo disponuje nastavitelnou opěrkou a 4D područkami, polštářkem pod hlavu a bedra, potahem z PU kůže a robustní konstrukcí s hliníkovým podstavcem. Výšku lze seřídit pomocí plynového pístu. Křeslo je vhodné pro osoby o výšce až 200 cm a váze až 150 kg.

DXRacer Formula FD01/GN, látková, šedá/černá (FD01/GN)
6 340 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FD01/GN ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Drifting OH/DJ132/N, látková, černá (DJ132/N)
8 210 Kč

Herní židle DXRacer OH/DJ132/N disponuje polštářem pro bederní páteř, který zajišťuje potřebný komfort. Tilt mechanismus umožňuje nastavit sklon až do úhlu 150° a přizpůsobí se tak vašim požadavkům. Je vhodná pro náročné uživatele, kteří uvítají při hraní či práci maximální komfort.

DXRacer Formula FL08/NE, černá/zelená (FL08/NE)
6 640 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NE ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Tank TS30/NR, látková, černá/červená (TS30/NR)
11 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer TS30/NR ze série Tank s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Boss OH/BF120/N, černá (BF120/N)
11 290 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer BF120/N ze série Boss, s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, 4D područkami, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržené pro požadavky náročných uživatelů, nabízející tak maximální komfort, bezpečnost a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.

DXRacer Drifting OH/DH73/NC, černá/hnědá (DH73/NC)
7 700 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer DH73/NC ze série Drifting s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Racing Pro RV131/NR, černá/červená (RV131/NR)
8 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NR ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Tank TS29/N, černá (TS29/N)
11 390 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer TS29/N ze série Tank s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FL08/NV, černá/fialová (FL08/NV)
6 640 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NV ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Racing Pro RV131/NG, černá/šedá (RV131/NG)
8 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NG ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FH08/NW, černá/bílá (FH08/NW)
6 640 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FH08/NW ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Racing Pro RV131/NE, černá/zelená (RV131/NE)
8 050 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NE ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer Formula FD01/NG, látková, černá/šedá (FD01/NG)
6 340 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FD01/NG ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer King KS06/N, černá (KS06/N)
8 850 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/N ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.

DXRacer OH/WY0/N (OH/WY0/N)

DXRacer OH/WY0/N (OH/WY0/N)

Hodnocení: 4,7
8 860 Kč

DXRacer Wide OH/WY0 je herní židle s ergonomickým designem, max. nosnost 150 kg, mechanika DX Racer, kovová kostra, potahy z PU kůže, hmotnost 30 kg, výškově nastavitená, bederní a krční polštářek.

DXRacer OH/FH08/NB (OH/FH08/NB)
7 999 Kč 6 640 Kč

Herní židle, ergonomický design pro dlouhodobé pohodlí. 3D područky s měkkým povrchem, kvalitní plynový píst, potah z PU kůže, polštářky pod bedra a pod hlavu, pevný pětiramenný kovový kříž. Tilt mechanismus pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů s možností houpání. Silný vnitřní ocelový rám, vysoký opěrák pro podporu správného držení páteře. Pro osoby výšky až 180 cm, nosnost až 130 kg (doporučená 100 kg).