DXRacer Boss OH/BF122/N, látková, černá (BF122/N)
11 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer BF122/N ze série Boss, s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, 4D područkami, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržené pro požadavky náročných uživatelů, nabízející tak maximální komfort, bezpečnost a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.


DXRacer Drifting OH/DJ132/N, látková, černá (DJ132/N)
8 150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Herní židle DXRacer OH/DJ132/N disponuje polštářem pro bederní páteř, který zajišťuje potřebný komfort. Tilt mechanismus umožňuje nastavit sklon až do úhlu 150° a přizpůsobí se tak vašim požadavkům. Je vhodná pro náročné uživatele, kteří uvítají při hraní či práci maximální komfort.


DXRacer Formula FD01/GN, látková, šedá/černá (FD01/GN)
6 290 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FD01/GN ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FD01/N, látková, černá (FD01/N)
8 341 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FD01/N ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FD01/NG, látková, černá/šedá (FD01/NG)
6 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FD01/NG ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FH08/NE, černá/zelená (FH08/NE)
8 341 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FH08/NE ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FH08/NO, černá/oranžová (FH08/NO)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FH08/NO ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FH08/NW, černá/bílá (FH08/NW)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FH08/NW ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FL08/NB, černá/modrá (FL08/NB)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NB ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FL08/NO, černá/oranžová (FL08/NO)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NO ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FL08/NW, černá/bílá (FL08/NW)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NW ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer King KS06/NE, černá/zelená (KS06/NE)
8 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/NE ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer King KS06/NW, černá/bílá (KS06/NW)
8 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/NW ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer King KS11/N, látková, černá (KS11/N)
9 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS11/N ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer KS06/NR, černá / červená (KS06/NR)
8 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komfortní kolečková židle DXRacer KS06/NR, černá / červená je navržena pro dlouhodobé pohodlí. Křeslo disponuje nastavitelnou opěrkou a 4D područkami, polštářkem pod hlavu a bedra, potahem z PU kůže a robustní konstrukcí s hliníkovým podstavcem. Výšku lze seřídit pomocí plynového pístu. Křeslo je vhodné pro osoby o výšce až 200 cm a váze až 150 kg.


DXRacer KS06/NG, černá / šedá (KS06/NG)
8 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komfortní kolečková židle DXRacer KS06/NG, černá / šedá je navržena pro dlouhodobé pohodlí. Křeslo disponuje nastavitelnou opěrkou a 4D područkami, polštářkem pod hlavu a bedra, potahem z PU kůže a robustní konstrukcí s hliníkovým podstavcem. Výšku lze seřídit pomocí plynového pístu. Křeslo je vhodné pro osoby o výšce až 200 cm a váze až 150 kg.


DXRacer OH/WY0/N (OH/WY0/N)
8 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DXRacer Wide OH/WY0 je herní židle s ergonomickým designem, max. nosnost 150 kg, mechanika DX Racer, kovová kostra, potahy z PU kůže, hmotnost 30 kg, výškově nastavitená, bederní a krční polštářek.


DXRacer Racing Pro RV131/NB, černá/modrá (RV131/NB)
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NB ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Racing Pro RV131/NG, černá/šedá (RV131/NG)
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NG ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Racing Pro RV131/NR, černá/červená (RV131/NR)
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NR ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Racing Pro RV131/NW, černá/bílá (RV131/NW)
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NW ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Tank TS29/NR, černá/červená (TS29/NR)
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer TS29/N ze série Tank s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Tank TS30/N, látková, černá (TS30/N)
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer TS30/N ze série Tank s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Tank TS30/NR, látková, černá/červená (TS30/NR)
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer TS30/NR ze série Tank s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Valkyrie VB03/NB, černá/modrá (VB03/NB)
8 470 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer VB03/NB ze série Valkyrie s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Valkyrie VB03/NR, černá/červená (VB03/NR)
8 470 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer VB03/NR ze série Valkyrie s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Wide WY0/NB, černá/modrá (WY0/NB)
8 789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer WY0/NB ze série Wide s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Wide WY0/NR, černá/červená (WY0/NR)
8 789 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer WY0/NR ze série Wide s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Wide WY103/N, látková, černá (WY103/N)
8 650 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer WY103/N ze série Wide s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer KS57/NG, černá/šedá (KS57/NG)
8 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS57/NG ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer OH/IS132/N, černá (OH/IS132/N)
9 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Komfortní kolečková židle DXRacer IS132/N, černá je navržena pro dlouhodobé pohodlí. Křeslo disponuje nastavitelnou bederní opěrkou a 4D područkami, polštářkem pod hlavu a bedra, uzamykatelnými kolečky a robustní konstrukcí s hliníkovým podstavcem. Výšku lze seřídit pomocí plynového pístu. Křeslo je vhodné pro osoby o výšce až 205 cm a váze 150 kg.


DXRacer Boss OH/BF120/N, černá (BF120/N)
11 090 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer BF120/N ze série Boss, s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, 4D područkami, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržené pro požadavky náročných uživatelů, nabízející tak maximální komfort, bezpečnost a bezkonkurenční design oblíbený po celém světě.


DXRacer Drifting OH/DH73/NC, černá/hnědá (DH73/NC)
7 650 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer DH73/NC ze série Drifting s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Drifting OH/DH73/NG, černá/šedá (DH73/NG)
7 650 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer DH73/NG ze série Drifting s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FH08/NR, černá/červená (FH08/NR)
8 341 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FH08/NR ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FL08/NE, černá/zelená (FL08/NE)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NE ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FL08/NR, černá/červená (FL08/NR)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NR ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Formula FL08/NV, černá/fialová (FL08/NV)
6 590 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer FL08/NV ze série Formula s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer King KS06/N, černá (KS06/N)
8 789 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/N ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer King KS06/NB, černá/modrá KS06/NB
8 790 Kč

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer KS06/NB ze série King s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer OH/DE35/NYB (DE53/NBY)
7 750 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Židle pro hráče DXRacer OH/DE35/NYB ze série Drifting s vnitřním ocelovým rámem zajišťuje nosnost 130 kg. Vysoký opěrák pro celá záda pomáhá správnému držení páteře, přičemž mechanismus tilt umožňuje nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Nechybí ani výškově nastavitelné područky a polštářky pod bedra a hlavu.


DXRacer OH/FD01/NR (OH/FD01/NR)
6 990 Kč

6 290 Kč

AKCE: Dodatečná sleva 10 % na tento produkt po zadání kódu KAPR10 (platí od 7. 10. do 20. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
Herní židle, ergonomický design pro dlouhodobé pohodlí. Potah z kvalitní látky, výškově nastavitelné područky s měkkým povrchem, polštářky pod bedra a pod hlavu, univerzální polyuretanová kolečka pro všechny podlahy. Tilt mechanismus pro nastavení sklonu opěradla až do úhlu 150 stupňů s možností houpání. Silný vnitřní ocelový rám, vysoký opěrák pro podporu správného držení páteře. Pro osoby výšky až 180 cm, nosnost až 130 kg (doporučená 100 kg).

DXRacer OH/RZ0/NB (RZ0/NB)
7 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Židle pro hráče DXRacer OH/RZ0/NB (RZ0/NB) ze série Racing s vnitřním ocelovým rámem zajišťuje nosnost 130 kg. Vysoký opěrák pro celá záda pomáhá správnému držení páteře, přičemž mechanismus tilt umožňuje nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Nechybí ani výškově nastavitelné područky a tichá kolečka na všechny typy podlah.


DXRacer Racing Pro RV131/NE, černá/zelená (RV131/NE)
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer RV131/NE ze série Racing Pro s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Tank TS29/N, černá (TS29/N)
11 390 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer TS29/N ze série Tank s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 135 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.


DXRacer Valkyrie VB03/NW, černá/bílá (VB03/NW)
8 470 Kč
+ doprava zdarma

Ergonomické kolečkové křeslo DXRacer VB03/NW ze série Valkyrie s ocelovým rámem, polštářem pro bederní páteř, pětiramenným kovovým křížem, kvalitním potahem a mechanismem tilt pro nastavení sklonu až do úhlu 150 °. Je navržena pro požadavky náročných uživatelů, nabízí bezpečnost, komfort a stylový design oblíbený po celém světě.