Dyson

Znáte ten pocit, když Vás zklame některý každodenní výrobek. Myslíte si, ”tohle bych sám navrhl lépe”. Ale kolik z nás své myšlenky uskutečnilo? Jamesu Dysonovi se to podařilo. Je to člověk, který rád věci vylepšuje. Společně se svým výzkumným týmem vyvinul výrobky, které dosáhly celosvětového odbytu 3 miliónů GBP.

První Dysonův bezsáčkový vysavač jako ”G Force” vyhrál v roce 1991 cenu na Mezinárodním veletrhu designu v Japonsku. Japonci byli nadšeni výkonností vysavače a G Force se stal symbolem prestiže, prodával se za 2.000 USD!

V červnu 1993 otevřel své výzkumné středisko a továrnu ve Wiltshire a vyvinul stroj, který odstraňoval i nejjemnější částice prachu (mikroskopické částice malé jako cigaretový kouř). Výsledkem byl DC01, první v řadě vysavačů, který má stále stejné sání. Dalším průlomem v technologii je Dual Cyclone™. Tradiční sáček byl nahrazen dvěma cyklónovými komorami, které prach nemůže ucpat. Výsledkem je, že Dysonův dvojitý cyklón™ je nejlépe prodávaným vysavačem, který kdy byl vyroben v západní Evropě.

Specializace

Vysavače

Výrobky značky Dyson jsou zastoupeny v následujících kategoriích: