e-cloth Rukavice na mytí oken a skel 1 ks

e-cloth Rukavice na mytí oken a skel 1 ks

269 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Perfektní úklid skel pouze s vodou! Rukavice z mikrovlákna s hrubým povrchem lehce odstraní špínu, mastnotu, otisky prstů a více než 99,9 % bakterií z oken a jiných skleněných povrchů. Vhodná i pro mytí skel v autě. Povrch zanechá lesklý a beze šmouh.

Partner: FOLLY.cz
e-cloth Sada hadříků do koupelny 2 ks

e-cloth Sada hadříků do koupelny 2 ks

289 Kč

Perfektní úklid koupelny pouze s vodou! Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid všech povrchů v koupelně jako čištění van, umyvadel, sprch, kohoutků, obkladů, skla i zrcadel. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií. Revoluce v domácnosti, šetří peníze i životní prostředí.

Partner: FOLLY.cz
e-cloth Sada hadříků do sprchy 2 ks
1x

e-cloth Sada hadříků do sprchy 2 ks

289 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid sprchových koutů. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií z dlaždic, stěn sprchy i baterií. Perfektní úklid pouze s vodou! Revoluce v domácnosti, šetří peníze i životní prostředí. Silnější utěrka pro prvotní očistu povrchů.

Partner: FOLLY.cz
e-cloth Sada houbiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2 ks

e-cloth Sada houbiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2 ks

159 Kč

Vysoce funkční houbička z mikrovlákna. Snadno odstraní mastnotu, špínu a až 99,9 % bakterií. Savé a rychle schnoucí houbičky z mikrovlákna jsou ideální pro úklid a mytí ploch v kuchyních a koupelnách – kolem dřezu, kuchyňské desky, umyvadla, vany.

Partner: FOLLY.cz
e-cloth Sada hadříků na okna 2 ks

e-cloth Sada hadříků na okna 2 ks

289 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Perfektní úklid pouze s vodou! Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid všech skleněných povrchů, chromu, kohoutků a zrcadel. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií z dlaždic, stěn sprchy i keramiky. Revoluce v domácnosti, šetří peníze i životní prostředí.

Partner: FOLLY.cz
e-cloth Univerzální hadřík 1 ks

e-cloth Univerzální hadřík 1 ks

175 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perfektní úklid pouze s vodou! Univerzální hadřík z mikrovláken je základním a nepostradatelným pomocníkem pro úklid celé domácnosti. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií. Na sklo, chrom, keramiku, umělé povrchy, tvrdé povrchy i dřevo.

Partner: FOLLY.cz

Příběh britské značky se zrodil s otázkou: "Jak bychom mohli zabudovat a využít oslnivou čisticí sílu vody do opakovaně použitelného hadříku?" A od té doby stejná jednoduchá otázka vedla k vývoji desítek speciálních čisticích hadříků na specifické povrchy, prokázané nejen zkušenostmi, ale i laboratorními testy. Kouzlo E-cloth hadříků a utěrek tkví, že krásně čistí různé druhy povrchů a zbavuje bakterií pouze za použití vody. Navíc se stejným účinkem nebo i lepším než s čistícím prostředkem. E-cloth jednoduše prezentuje perfektní úklid jen s použitím vody. Jak E-cloth funguje? Prémiové čisticí prostředky z mikrovlákna E-cloth uvolňující čisticí sílu vody - dokonalého přírodního čističe. Využívá schopnost vody zachytit a zadržet malé částice, které patří mezi ty nejsilnější síly v přírodě. Je to síla, která tvoří každou dešťovou kapku a sněhovou vločku - a je to přirozená „aktivní složka“ v každém výrobku E-cloth. Každá z jejich precizně zkonstruovaných mikrovlákenných textilií je navržena tak, aby zaktivovala tuto úžasnou sílu vody při úklidu. Při výrobě prémiové e-tkaniny se klade důraz na: čistotu surovin, přesný způsob vytváření dutin přitahujících vodu uvnitř vláken, poměr nylonu k polyesteru uvnitř příze z mikrovlákna a jedinečný vzor tkaní nebo pleteniny a hustota textilu. Předností je i snadné použití a aktivace síly hadříků E-cloth. Pod kohoutkem stačí namočít hadřík a jemně vyždímat. Voda „nabije“ látku vyplněním mikroskopických dutin mezi vlákny a uvnitř vláken tkaniny. Při stírání nečistot na špinavém povrchu, tyto molekuly vody přitahují částice nečistot, mastnoty, špíny, dokonce i bakterie a plísně a přilnou k nim do dutin, kde je zachytí. Opláchnutí látky teplou nebo horkou vodou nebo při praní v pračce uvolní zachycené částice a znovu hadřík osvěží a připraví k novému použití. Společnost E-cloth testovala účinnosti svých výrobků u mezinárodně akreditované skupiny Silliker, aby otestovala účinnost čištění výrobků z E-cloth a vody vs. běžné chemické čištění v domácnosti. Výsledky ukazují, že použití E-cloth + voda je stejně účinné - nebo i účinnější - než s běžným chemickým čistícím prostředkem . Výsledky také ukázaly, že E-cloth + voda odstraňuje více než 99% bakterií a plísní, které zamkne uvnitř vláken tkaniny, kde zůstane, dokud se hadřík nepropere. Další testy ukazují, že po propláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získaly sterilní povrch pouze s 0,01% bakterií. E-cloth jsou čistící hadříky, které využívají pouze sílu vody a navíc jednoduché používání bez použití čistících prostředků zaručuje šetrnost vůči životnímu prostředí. Hadříky jsou vysoce kvalitní, vydrží i několik měsíců a šetří peníze.