Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
e-cloth Univerzální hadřík 1 ks e-cloth Sada hadříků do koupelny 2 ks
e-cloth Univerzální hadřík 1 ks

Perfektní úklid pouze s vodou! Univerzální hadřík z mikrovláken je základním a nepostradatelným pomocníkem pro úklid celé domácnosti. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií. Na sklo, chrom, keramiku, umělé povrchy, tvrdé povrchy i dřevo.

můžete mít 30.3.

e-cloth Sada hadříků do koupelny 2 ks e-cloth Sada hadříků do koupelny 2 ks
e-cloth Sada hadříků do koupelny 2 ks

Perfektní úklid koupelny pouze s vodou! Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid všech povrchů v koupelně jako čištění van, umyvadel, sprch, kohoutků, obkladů, skla i zrcadel. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií. Revoluce v domácnosti, šetří peníze i životní prostředí.

můžete mít 30.3.

e-cloth Houbička na mytí nádobí 1 ks e-cloth Sada hadříků do koupelny 2 ks
e-cloth Houbička na mytí nádobí 1 ks

Vysoce funkční houbička z mikrovlákna na mytí nádobí. Snadno odstraní mastnotu, špínu a až 99,9 % bakterií. Drsná strana bezpečně čistí hrnce a pánve. Výsledkem je čisté nádobí bez šmouh a poškrábání. Houbička je bezpečná i na nepřilnavé povrchy pánví a hrnců.

můžete mít 30.3.

e-cloth Sada houbiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2 ks e-cloth Sada houbiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2 ks
e-cloth Sada houbiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2 ks

Vysoce funkční houbička z mikrovlákna. Snadno odstraní mastnotu, špínu a až 99,9 % bakterií. Savé a rychle schnoucí houbičky z mikrovlákna jsou ideální pro úklid a mytí ploch v kuchyních a koupelnách – kolem dřezu, kuchyňské desky, umyvadla, vany.

můžete mít 30.3.

e-cloth Startovací sada hadříků 5 ks e-cloth Sada houbiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2 ks
e-cloth Startovací sada hadříků 5 ks

Perfektní úklid pouze s vodou! Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid všech povrchů v celé domácnosti. Na sklo, chrom, okna, keramiku i zrcadla. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií. Unikátní struktura vláken zaručuje vysokou savost hadříku pro dokonalý a lehký úklid.

můžete mít 30.3.

e-cloth Sada hadříků do sprchy 2 ks e-cloth Sada houbiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2 ks
e-cloth Sada hadříků do sprchy 2 ks

Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid sprchových koutů. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií z dlaždic, stěn sprchy i baterií. Perfektní úklid pouze s vodou! Revoluce v domácnosti, šetří peníze i životní prostředí. Silnější utěrka pro prvotní očistu povrchů.

můžete mít 30.3.

e-cloth Sada hadříků na okna 2 ks e-cloth Hadřík na nerezové povrchy 1 ks
e-cloth Sada hadříků na okna 2 ks

Perfektní úklid pouze s vodou! Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid všech skleněných povrchů, chromu, kohoutků a zrcadel. Snadno odstraní špínu, šmouhy, stopy mýdel a až 99 % bakterií z dlaždic, stěn sprchy i keramiky. Revoluce v domácnosti, šetří peníze i životní prostředí.

můžete mít 30.3.

e-cloth Hadřík na nerezové povrchy 1 ks e-cloth Hadřík na nerezové povrchy 1 ks
e-cloth Hadřík na nerezové povrchy 1 ks

Perfektní úklid pouze s vodou! Speciální hadřík z mikrovláken pro čištění mastnoty, špíny a 99 % bakterií na nerezovém povrchu. Speciální strana je vysoce účinná na kartáčované nerezové povrchy, druhá strana zase dodá třpyt leštěnému nerezu. Nezanechává šmouhy.

můžete mít 30.3.

e-cloth Houbičky na mytí nádobí 2 ks e-cloth Hadřík na nerezové povrchy 1 ks
e-cloth Houbičky na mytí nádobí 2 ks

Vysoce funkční houbičky z mikrovlákna na nádobí, odstraní mastnotu, špínu a až 99,9 % bakterií bez poškrábání i citlivých povrchů jako teflon nebo sklo. Drsnější povrch houbičky lehce odstraní i zaschlou špínu na povrchu hrnců a pánví. Lze použít i na čištění kuchyňských spotřebičů.

můžete mít 30.3.

e-cloth Rukavice na mytí oken a skel 1 ks e-cloth Čistící sada na chytré telefony, laptopy, monitory
e-cloth Rukavice na mytí oken a skel 1 ks

Perfektní úklid skel pouze s vodou! Rukavice z mikrovlákna s hrubým povrchem lehce odstraní špínu, mastnotu, otisky prstů a více než 99,9 % bakterií z oken a jiných skleněných povrchů. Vhodná i pro mytí skel v autě. Povrch zanechá lesklý a beze šmouh.

můžete mít 30.3.

e-cloth Čistící sada na chytré telefony, laptopy, monitory e-cloth Čistící sada na chytré telefony, laptopy, monitory
e-cloth Čistící sada na chytré telefony, laptopy, monitory

Odstraní mastné otisky z chytrých telefonů, tabletů a dalších elektrozařízení
Spray obsahuje ionizovanou vodu, kterou můžete bez obav použít na každou, i dotykovou, obrazovku či display

Tablety, chytré telefony a podobné přístroje potřebují časté čistění.

Momentálně nedostupné

e-cloth Hadřík na brýle - do pouzdra brýlí e-cloth Čistící sada na chytré telefony, laptopy, monitory
e-cloth Hadřík na brýle - do pouzdra brýlí

Praktický a skladný
Pro všechny typy brýlí, ale i povrchů drobné elektroniky

Hadřík na brýle čistí bez zanechání skvrn všechny typy brýlí, ale je vhodný i na display mobilního telefonu, MP3 přehrávače atd. Na každodenní čištění se používá suchý.

Momentálně nedostupné

Příběh britské značky se zrodil s otázkou: "Jak bychom mohli zabudovat a využít oslnivou čisticí sílu vody do opakovaně použitelného hadříku?" A od té doby stejná jednoduchá otázka vedla k vývoji desítek speciálních čisticích hadříků na specifické povrchy, prokázané nejen zkušenostmi, ale i laboratorními testy. Kouzlo E-cloth hadříků a utěrek tkví, že krásně čistí různé druhy povrchů a zbavuje bakterií pouze za použití vody. Navíc se stejným účinkem nebo i lepším než s čistícím prostředkem. E-cloth jednoduše prezentuje perfektní úklid jen s použitím vody. Jak E-cloth funguje? Prémiové čisticí prostředky z mikrovlákna E-cloth uvolňující čisticí sílu vody - dokonalého přírodního čističe. Využívá schopnost vody zachytit a zadržet malé částice, které patří mezi ty nejsilnější síly v přírodě. Je to síla, která tvoří každou dešťovou kapku a sněhovou vločku - a je to přirozená „aktivní složka“ v každém výrobku E-cloth. Každá z jejich precizně zkonstruovaných mikrovlákenných textilií je navržena tak, aby zaktivovala tuto úžasnou sílu vody při úklidu. Při výrobě prémiové e-tkaniny se klade důraz na: čistotu surovin, přesný způsob vytváření dutin přitahujících vodu uvnitř vláken, poměr nylonu k polyesteru uvnitř příze z mikrovlákna a jedinečný vzor tkaní nebo pleteniny a hustota textilu. Předností je i snadné použití a aktivace síly hadříků E-cloth. Pod kohoutkem stačí namočít hadřík a jemně vyždímat. Voda „nabije“ látku vyplněním mikroskopických dutin mezi vlákny a uvnitř vláken tkaniny. Při stírání nečistot na špinavém povrchu, tyto molekuly vody přitahují částice nečistot, mastnoty, špíny, dokonce i bakterie a plísně a přilnou k nim do dutin, kde je zachytí. Opláchnutí látky teplou nebo horkou vodou nebo při praní v pračce uvolní zachycené částice a znovu hadřík osvěží a připraví k novému použití. Společnost E-cloth testovala účinnosti svých výrobků u mezinárodně akreditované skupiny Silliker, aby otestovala účinnost čištění výrobků z E-cloth a vody vs. běžné chemické čištění v domácnosti. Výsledky ukazují, že použití E-cloth + voda je stejně účinné - nebo i účinnější - než s běžným chemickým čistícím prostředkem . Výsledky také ukázaly, že E-cloth + voda odstraňuje více než 99% bakterií a plísní, které zamkne uvnitř vláken tkaniny, kde zůstane, dokud se hadřík nepropere. Další testy ukazují, že po propláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získaly sterilní povrch pouze s 0,01% bakterií. E-cloth jsou čistící hadříky, které využívají pouze sílu vody a navíc jednoduché používání bez použití čistících prostředků zaručuje šetrnost vůči životnímu prostředí. Hadříky jsou vysoce kvalitní, vydrží i několik měsíců a šetří peníze.