eaglemoss Avengers MARVEL Sběratelská figurka Antman - 13cm
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sběratelská figurka Marvel – Ant-Man Detailně propracovaná figurka mravenčího Ant-Mana. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 13 cm. Součástí balení je speciální krabička s okýnkem a 16stránkový časopis (v anglickém jazyce) Oficiální Sběratelská figurka EAGLEMOSS studia MARVEL.

eaglemoss Avengers MARVEL Sběratelská figurka Hulk - 16cm
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sběratelská figurka Marvel – Hulk Velká atraktivní figurka drsného Hulka. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 16 cm. Součástí balení je speciální krabička s okýnkem a 16stránkový časopis (v anglickém jazyce) Oficiální Sběratelská figurka EAGLEMOSS studia MARVEL a série AVENGERS.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Harry a Hedvika - 12cm
499 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Harry a Hedvika Figurka mladého Harryho Pottera se svou sovou Hedvikou. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 12 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Hermiona - 10cm
549 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Hermiona Věrná figurka Hermiony Grangerové ve školní uniformě. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 10 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Harry - 12cm
499 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Harry Detailně provedená figurka samotného Harryho Pottera ze scény finální bitvy s Lordem Voldemortem. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 12 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Malfoy Draco - 12cm
499 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Malfoy Draco Figurka Harryho spolužáka z koleje Zmijozelu Draca Malfoye. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 12 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Hagrid - 16cm
699 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Rubeus Hagrid  Velká figurka dobrosrdečného poloobra Hargrida. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 16 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Ron Weasley - 10cm
499 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Ron Weasley Roztomilá figurka Rona Weasleyho ve školní uniformě a se svou krysou Prašivkou na rameni. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 10 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss Avengers MARVEL Sběratelská figurka Black Panther - 13cm
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sběratelská figurka Marvel – Black Panther Atraktivní figurka Černého Pantera v bojové pozici. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 13 cm. Součástí balení je speciální krabička s okýnkem a 16stránkový časopis (v anglickém jazyce) Oficiální Sběratelská figurka EAGLEMOSS studia MARVEL.

eaglemoss HARLEY QUINN Sběratelská figurka - 12cm
549 Kč

Sběratelská figurka Harley Quinn Velmi výmluvná figurka postavy Harley Quinn ze světa DC Comics. Na této figurce je Harley oblečená ve svém typickém červenočerném kostýmu. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 12 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS v licenci DC COMICS.

eaglemoss ALIEN Sběratelská figurka Ripley - 13cm
699 Kč

Alien sběratelská figurka – Ripley Luxusní figurka Ellen Ripleyové z filmu Vetřelci (1986), v podobě ve které se vydala zachránit Newt do srdce bortící se těžební kolonie. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 13 cm. Oficiální Sběratelská figurka EAGLEMOSS v licenci kultovního sci-fi ALIENS.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Brumbál - 12cm
549 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter Brumbál / Dumbledore Detailně propracovaná figurka rektora Školy čar a kouzel v Bradavicích Albuse Brumbála. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 12 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Syrius Black - 12cm
549 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Syrius Black Detailně zpracovaná figurka postavy Siriuse Blacka. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 12 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

eaglemoss HARRY POTTER Sběratelská figurka Voldemort - 12cm
499 Kč

Sběratelská figurka Harry Potter – Voldemort Velmi věrná figurka úhlavního protivníka Harryho Pottera, Lorda Voldemorta. Figurka má vlastní podstavec a je vysoká 12 cm. Oficiální sběratelská figurka EAGLEMOSS ze slavné knižní a filmové ságy HARRY POTTER.

EAGLEMOSS Specialista na časopisy a sběratelské figurky a modely.

EAGLEMOSS Specialista na časopisy a sběratelské figurky a modely.