EarFun Wave-24%
2 499 Kč 1 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiový HD zvuk pro náročné uši posluchačů a posluchaček nabízí přenosná Bluetooth 5.0 sluchátka EarFun Wave, která jsou osazena výkonnými 40mm měniči a pyšní se skvělými audio vlastnostmi. Ke zdroji zvuku je lze připojit také audio kabelem a ve výbavě nechybí ani mikrofon pro handsfree hovory. Na nabití hrají až 40 h.

EarFun Free-17%

EarFun Free

Hodnocení: 5
1 999 Kč 1 651 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová sluchátka do uší s voděodolným krytím IPX7, ocení jistě každá akvabela, můžete je namáčet pod vodou a brát si je i do bazénu. Výdrž baterie samotných sluchátek EarFun Free činí 6 hodin a dalších 24 skrývá dobíjecí pouzdro. V každém sluchátku je vestavěný mikrofon a lze je tak používat samostatně i pro hands-free telefonní hovory.

EarFun Go-24%
1 999 Kč 1 513 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potěší vaše uši úžasně čistým a znělým zvukem – přenosný Bluetooth 5.0 reproduktor EarFun Go si budete pro jeho vynikající audio vlastnosti pochvalovat. Má výkon 12 W, je osazen 2× 40mm ovladači a má zabudovaný DSP s redukcí šumu. Ve výbavě mu nechybí handsfree mikrofon, IPX7 krytí vůči vodě a prachu a baterie s výdrží 24 h na nabití.

EarFun Air-23%

EarFun Air

Hodnocení: 4,7
2 599 Kč 1 994 Kč

Bezdrátová sluchátka do uší s voděodolným krytím IPX7, ocení jistě každá akvabela, můžete je namáčet pod vodou a brát si je i do bazénu. Výdrž baterie samotných sluchátek EarFun Air činí 7 hodin a dalších 28a skrývá dobíjecí pouzdro. V každém sluchátku je vestavěný mikrofon a lze je tak používat samostatně i pro hands-free telefonní hovory.

EarFun UBOOM-29%

EarFun UBOOM

Hodnocení: 3
2 599 Kč 1 836 Kč

Sníh, prach ani voda mu neublíží díky IPX7 certifikaci a na nabití hraje až 16 h – přenosný Bluetooth 5.0 reproduktor EarFun UBOOM je skvělý pro používání venku i v interiéru. Má vnitřní i venkovní režim přehrávání, hraje výkonem 24 W a chlubí se krásně vyladěným zvukem. Podporuje hlasové asistenty a disponuje AUX In vstupem.

Mladá značka specializující se především na Bluetooth reproduktory a bezdrátová sluchátka typu TWS.

Mladá značka specializující se především na Bluetooth reproduktory a bezdrátová sluchátka typu TWS.