Earplugs 3D Maska na spaní Upgrade
129 Kč

Speciální 3D maska na spaní na oči Upgrade je výjimečná svým vypouklým designem a výřezem na nos. Jedná se o novou verzi původní 3D masky na oči. Nový design má výřez kolem nosu.


Earplugs Maska na oči na spaní Žába
249 Kč

Zábavná maska na oči na spaní zelené barvy – Žába. Maska je přátelská ke kůži. Je vyrobená z lehkého a prodyšného materiálu. Maska blokuje světlo a zaručuje kompletní temnotu. Můžete si ji vzít v noci na spaní doma, na hotelu nebo v letadle.


Earplugs Maska na oči na spaní Kůň
149 Kč

Černá maska na oči na spaní s koněm. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Medvědí obličej
178 Kč

Hnědá maska na oči na spaní s medvědím obličejem. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Ospalý kocour
149 Kč

Růžová maska na oči na spaní s ospalým kocourem. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Oteklé oči
178 Kč

Béžová maska na oči na spaní s oteklýma očima. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Ovečky
149 Kč

Světle zelená maska na oči na spaní s ovečky. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Podezřelý Růžová
187 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní růžové barvy – Podezřelý. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň slouží jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Slon
149 Kč

Béžová maska na oči na spaní se slonem. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Sob
269 Kč

Hnědá maska na oči na spaní s motivem soba nebo jelena. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti.


Earplugs Maska na oči na spaní Strašidlo Modrá
187 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní modré barvy – Strašidlo. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň slouží jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Unavený Barva: Tyrkysová
187 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní šedé a tyrkysové barvy – Unavený. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň slouží jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Vykulený
178 Kč

Černá maska na oči na spaní s vykulenýma očima. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na oči na spaní Well šedá
295 Kč

Maska na oči na spaní Well je ultra měkká a sametově příjemná k pokožce. Díky své tloušťce a kreativnímu designu polštářků kolem nosu nepropouští žádné světlo. Výplň masky je z paměťové pěny. Má nastavitelnou gumičku na suchý zip, díky tomu padne dětem i dospělým.


Earplugs Maska na spaní Běžící zajíc
175 Kč

Maska na oči na spaní s běžícím zajícem. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní I'm a night cat
169 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní růžové barvy s motivem kočky a nápisem I'm a night cat. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Kočka se srdcem
175 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní růžové barvy s motivem kočky. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Kotě
149 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní šedé barvy s motivem koťátka. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Liščí oči
149 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní oranžové barvy s motivem lišky. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Žlutý tygr
149 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní žluté barvy s motivem tygra. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Medvěd
175 Kč

Maska na oči na spaní s motivem medvěda. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Medvědí láska
175 Kč

Modrá maska na oči na spaní s motivem líbajících se ledních medvědů. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Mořské želvy
149 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní černé barvy s motivem mořských želv. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Námořní
175 Kč

Maska na oči na spaní s námořním motivem. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Plameňáci
175 Kč

Maska na oči na spaní s motivem růžových plameňáku. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Princezna Barva: Růžová
151 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá maska na oči na spaní princezná modré a růžové barvy. Pomáhá rychleji usnout. Je vyrobená z měkkého a pohodlného materiálu. Ideální pro děti a dospělé na cestování.


Earplugs Maska na spaní Ryby - Béžová
169 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní béžové barvy s motivem ryb. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Ryby - Modrá
169 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní modré barvy s motivem ryb. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Ryby v moři
149 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní modré barvy s motivem ryb. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Snílek
175 Kč

Modrá maska na oči na spaní snílek. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Velryba
175 Kč

Modrá maska na oči na spaní s velrybou. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Zajíc
175 Kč

Maska na oči na spaní s motivem zaječí hlavy. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Maska na spaní Zakryté oči
189 Kč

Bavlněná maska na oči na spaní šedé barvy s motivem kočky, která si zakrývá oči. Pohodlná, příjemná na obličej a chrání oči před světlem. Maska zároveň může sloužit jako zábava pro děti. Balení obsahuje chladící pack, který lze vložit do speciální kapsy v masce.


Earplugs Panda Červené Srdce Maska na oči na spaní
117 Kč

Roztomilá maska na oči na spaní panda. Maska má univerzální velikost a díky tomu padne na dětskou i dospělou hlavu. Maska je ideální na spaní, relax a cestování. Na obličeji vypadá velmi zábavně.


Earplugs Panda Červené Srdce Maska na oči na spaní
117 Kč

Roztomilá maska na oči na spaní panda. Maska má univerzální velikost a díky tomu padne na dětskou i dospělou hlavu. Maska je ideální na spaní, relax a cestování. Na obličeji vypadá velmi zábavně.


Earplugs Panda Kapka Maska na oči na spaní
117 Kč

Roztomilá maska na oči na spaní panda. Maska má univerzální velikost a díky tomu padne na dětskou i dospělou hlavu. Maska je ideální na spaní, relax a cestování. Na obličeji vypadá velmi zábavně.