EKOPA Stavebnice
599 Kč

Novinka

Nová stavebnice z ekologických kostek EKOPA české výroby. Nekonečné možnosti tvarů a her pro celou rodinu. Rozvíjí kreativitu dětí i dospělých. Vhodná i pro venkovní zábavu. Pro inspiraci je přiložen i katalog tvarů s návodem.

EKOPA Mořské řasy plus (Irský mech + Chaluha bublinatá + Lopuch větší)
449 Kč

Novinka

Jedinečný inovativní doplněk stravy Mořské řasy plus obsahující silné ingredience jako jsou Irský mech, Chaluha bublinatá, Kořen lopuchu v extra účinné kombinaci, pro maximální přínos v kreativních obalech EKOPA z bioplastu, které následně využijete nejen jako stavebnici pro děti.

EKOPA Bio čokoládové lentilky
99 Kč

Novinka

Zdravé lentilky pro děti bez umělých barviv a aromat v hravých obalech EKOPA potěší každé dítě. Vaše děti je budou milovat a užijí si spoustu zábavy. A navíc s fair trade certifikací.

EKOPA Bio želé BOBULE
89 Kč

Novinka

Extra kyselé pocukrované ovocné želé v biokvalitě ve tvaru bobulí ochucené šťávami z různých druhů bobulí a ovoce. Bez želatiny, slazené přírodním třtinovým cukrem a obarvené výtažky z rostlin. Jsou vhodné pro celiaky a na rozdíl od běžných želé bonbónů i pro vegany.

EKOPA Rozinky
49 Kč

Novinka

Zdravé nesířené rozinky pro děti i dospělé bez umělých barviv a aromat v hravých obalech EKOPA. Výborné na zdravé svačinky, posilnění při sportu, výlety i na cesty, občasné mlsání, do školy i do práce. potěší každé dítě. Vaše děti je budou milovat a užijí si spoustu zábavy.

EKOPA Exkluzivní mix ořechů
79 Kč

Novinka

Výživná svačina bohatá na bílkoviny, zdravé tuky, minerály a vitamíny v hravých obalech EKOPA. Vaše děti je budou milovat a užijí si spoustu zábavy. Všechny ořechy jsou bez aditiv a bez přidaných kořeněných příchutí, okusíte tak jejich pravou, čistou chuť. Výborné na výlety, do školy i do práce.

EKOPA Exkluzivní mořská řasa Irský mech
399 Kč

Novinka

Exkluzivní mořská řasa Irský mech (Chondrus crispus) nyní v kapslích a v kreativních obalech EKOPA z bioplastu, které následně využijete nejen jako stavebnici pro děti.

EKOPA Mix ořechů SPORTOVEC
69 Kč

Novinka

Chutný MIX plný křupavých oříšků a sušeného ovoce. Neobsahuje žádné chemikálie. Výborné na posilnění při sportu, výlety i na cesty, občasné mlsání, originální dárek, do školy i do práce.

EKOPA Sypaný čaj Čekanková nať
49 Kč

Novinka

Sypaný čaj Čekanková nať v hravých EKOPA obalech. Po spotřebě balení je možné obal znovu použít na jiné produkty či darovat dětem jako zábavnou a kreativní hračku na domácí i venkovní použití

EKOPA  Sypaný čaj List podbělu lékařského
49 Kč

Novinka

Obsahuje žlutou EKOPA kostku plněnou listem podbělu (Farfarae folium con.) v kreativním obalu EKOPA. Vychutnejte si výborný čaj a užijte si při tom kopu zábavy. Kostky EKOPA rozvíjí tvořivost a jemnou motoriku dětí i dospělých. Šetří peníze za nákup jiných hraček.

EKOPA Sypaný čaj pro štíhlou linii
69 Kč

Novinka

Lahodná bylinná směs pro redukci váhy v kreativním obalu EKOPA. Vychutnejte si výborný čaj a užijte si při tom kopu zábavy. Kostky EKOPA rozvíjí tvořivost a jemnou motoriku dětí i dospělých. Šetří peníze za nákup jiných hraček.

EKOPA Mix ořechů ZÁKLADKA
59 Kč

Novinka

Výživná svačina bohatá na bílkoviny, zdravé tuky, minerály a vitamíny. Všechny ořechy jsou bez aditiv a bez přidaných kořeněných příchutí, okusíte tak jejich pravou, čistou chuť. Dodá Vám energii a odhodlání vyrazit do přírody a přežít nějaké to dobrodružství. Výborné na výlety, do školy i do práce.