1 399 Kč 1 295 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vibrační vajíčko Elity ELL přináší nový způsob, jak se nechat uspokojit kdykoliv a kdekoliv. Bezdrátové vibrační vajíčko se ovládá mobilním telefonem a je tvým ideálním partnerem při nezbedných hrátkách na veřejnosti. Tělo má Elity ELL potažené prémiovým silikonem.

-16%
1 799 Kč 1 495 Kč

Svým tvarem připomíná rybičku, svými schopnostmi pěkně neposednou rybičku! Vibrační vajíčko Elity CORA přináší nový způsob, jak se nechat uspokojit kdykoliv a kdekoliv. Bezdrátové vibrační vajíčko se ovládá mobilním telefonem a je tvým ideálním partnerem při nezbedných hrátkách na veřejnosti.

1 599 Kč 1 395 Kč

Svým tvarem připomíná plameňáka! Exkluzivní novinka, která ti pomůže dosáhnout vysněného pevnějšího pánevního dna. Díky tomu dosáhneš intenzivnějšího orgasmu a spokojenějšího sexuálního života! Zabudovaný senzor měří sílu pánevního dna a spolu s aplikací ti pomohou dosáhnout lepších výsledků.

2 499 Kč 2 195 Kč
Doprava zdarma

Exkluzivní novinka, která ti pomůže dosáhnout vysněného pevnějšího pánevního dna. Díky tomu dosáhneš intenzivnějšího orgasmu a spokojenějšího sexuálního života! Zabudovaný senzor měří sílu pánevního dna a spolu s aplikací ti pomohou dosáhnout lepších výsledků.

Elity

Elity