Elmex Junior 6-12 let zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Pro snadnější čištění zubů v období výměny chrupu byl vyvinut zubní kartáček Elmex Junior se speciálními prodlouženými vlákny, navrženými tak, aby pronikly hluboko do mezizubních prostor a účinněji odstranily plak. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Kids zubní pasta Junior 2ks
189 Kč 129 Kč

Elmex Kids Zubní pasta Junior 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku od 5 do 12 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první stálé zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks
219 Kč 139 Kč

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů.

Elmex Anti Caries ústní voda 2 x 400 ml
349 Kč 229 Kč

Elmex Ústní voda 400ml 2ks poskytuje při pravidelném používání efektivní ochranu před zubním kazem zejména v těžko dostupných místech. Vhodná jako následná péče po čištění zubů kartáčkem.

Elmex Zubní pasta Junior 75 ml
119 Kč 89 Kč

Elmex dětská zubní pasta je určena pro každodenní péči a ochranu mléčných zubů před zubním kazem. Jejich sklovina je měkčí a není ještě plně vyvinutá. Má jemnou chuť, která motivuje děti k čištění zubů. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive Plus ústní voda 2 x 400 ml
349 Kč 229 Kč

Elmex Sensitive ústní voda 400ml 2ks pro citlivé zuby je ústní voda vyvinutá speciálně pro péči o obnažené zubní krčky. Podporuje remineralizaci zubní skloviny a chrání před zvýšenou kazivostí.

Elmex Ústní voda 400 ml a zubní pasta Sensitive 75 ml
190 Kč 149 Kč

Sada ústní vody (400 ml) a zubní pasty (75 ml) značky Elmex poskytuje trojí účinek a klinicky ověřenou ochranu citlivých zubů. Sada obsahuje aminfluorid, který také pomáhá nepřetržitě posilovat zuby, které tak chrání proti zubnímu kazu.

Elmex Junior ústní voda 400 ml
199 Kč 129 Kč

Elmex Ústní voda Junior je ústní voda bez obsahu alkoholu s jemnou mentolovou příchutí. Je určena jako doplňková ochrana před zubním kazem pro děti ve věku 6 až 12 let. Objem 400 ml.

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Trpíte obnaženými zubními krčky a nemůžete proto používat zubní pasty pro bělejší chrup? Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening přináší řešení. Díky obsahu aminfluoridů mineralizuje a chrání přecitlivělé zuby a obnažené krčky. Zároveň také odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti vašich zubů.

Elmex Erosion Protection ústní voda 2 x 400 ml
399 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elmex Erosion ústní voda 400ml 2ks poskytuje ochranu před ztrátou zubní skloviny, posiluje sklovinu a její odolnost vůči kyselinám.

Elmex Caries Protection zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Elmex chrání a mineralizuje zuby vysoce účinnou látkou-aminofluoridem. Rychle se rozptyluje na zubním povrchu, podporuje pronikání minerálů do zubní skloviny a činí ji odolnější před zubním kazem. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75 ml
159 Kč 129 Kč

Exkluzivní a patentované složení zubní pasty Elmex Sensitive Professional s PRO-ARGIN technologií, je nejnovější pokrok v péči o citlivé zuby. Zubní pasta uzavírá dentinové tubuly, které vedou k nervovým zakončením a tím blokuje bolest. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive zubní kartáček 3-pack
249 Kč 199 Kč

Obnažené zubní krčky a citlivé zuby vyžadují zubní kartáček s obzvláště měkkými a jemnými vlákny. Výzkum Elmex vyvinul zubní kartáček Sensitive Extra Soft, který tento požadavek řeší. Balení obsahuje 3 ks.

Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Elmex chrání a mineralizuje zuby vysoce účinnou látkou-aminofluoridem. Rychle se rozptyluje na zubním povrchu, podporuje pronikání minerálů do zubní skloviny a činí ji odolnější před zubním kazem. Objem 75 ml.

Elmex Dental Enamel Protection Professional zubní pasta 75 ml
159 Kč 129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elmex Dental Enamel Protection Professional se svou jedinečnou technologií mikro ochrany poskytuje účinnější ochranu před ztrátou zubní skloviny než běžná zubní pasta. Aktivní složky jsou přenášeny přímo na povrch zubů, aby se zabránilo prvním mikroskopicky malým poškozením. Objem 75 ml.

Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml
199 Kč 139 Kč

Elmex ústní voda bez alkoholu je určena pro optimální prevenci proti zubnímu kazu. Aminfluoridy činí sklovinu odolnější a navíc vytvářejí ochrannou vrstvu na všech zubních ploškách. Objem 400 ml.

Elmex Dentální nit voskovaná mentol 50 m
149 Kč 119 Kč

Voskovaná zubní nit Elmex s aminfluoridy dokáže důkladně vyčistit velmi úzké mezizubní prostory, do kterých klasický zubní kartáček nemá šanci proniknout. Pro zajištění optimální ochrany je zubní nit Elmex impregnovaná aminfluoridem. Délka 50 m.

Elmex Mentol Free zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Švýcarští specialisté vyvinuli ve spolupráci s lékaři speciální zubní pastu Elmex bez mentolu, aby umožnili pacientům užívající homeopatické přípravky efektivní péči o ústní dutinu. Pasta je účinným prostředkem při ochraně proti zubnímu kazu. Neobsahuje mátu, mentol ani jiné silice. Objem 75 ml.

Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50 ml
199 Kč 149 Kč

Elmex Intensive Cleaning je zubní pasta, která nejenom chrání vaše zuby před zubním kazem, ale navíc je i krásně leští a čistí a podporuje tak účinek profesionálního bělení zubů. Objem 50 ml.

Elmex Kids zubní pasta Peuter 0-5 let 2ks-47%
189 Kč 99 Kč

Akce

Elmex Kids zubní pasta Peuter 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku do 5 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první mléčné zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Elmex Caries (měkký) zubní kartáček-38%
129 Kč 79 Kč

Akce

Ve srovnání s tradičními zubními kartáčky umožňují prodloužená X vlákna kvalitnější čištění, protože pronikají hluboko do mezizubních prostor a pomáhají tak zajistit účinnou prevenci vzniku zubního kazu. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Children 3-6 let zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Měkký zubní kartáček je určený pro děti od 3 do 6 let. Kartáček je speciálně vyvinutý pro jemné čištění, účinná prevence proti zubnímu kazu pro mléčné zuby. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Erosion Protection zubní kartáček
129 Kč 99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní kartáček Elmex Erosion má nová, hedvábně měkká vlákna která zajišťují jemné čištění v mezizubních prostorech náchylných k tvorbě zubního kazu. Měkká zarážka pro palec zajišťuje pevné uchopení i v mokrém stavu. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
159 Kč 109 Kč

Exkluzivní a patentované složení zubní pasty Elmex Sensitive Professional Whitening s PRO-ARGIN technologií, je nejnovější pokrok v péči o citlivé zuby. Zubní pasta uzavírá dentinové tubuly, které vedou k nervovým zakončením a tím blokuje bolest. Objem 75 ml.

Elmex Anti Caries Professional zubní pasta 75 ml
159 Kč 99 Kč

Elmex Zubní pasta Anti Caries Professional je určena pro maximální ochranu před zubním kazem. Obsahuje účinnou látku, která neutralizuje cukr v ústech a zubním plaku. Zubní pasta remineralizuje zubní kaz již v raném stádiu. Objem 75 ml.

Elmex Anti Caries ústní voda 400 ml
159 Kč 99 Kč

Elmex Ústní voda Anti Caries poskytuje při pravidelném používání efektivní ochranu před zubním kazem zejména v těžko dostupných místech. Vhodná jako následná péče po čištění zubů kartáčkem. Objem 400 ml.

Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta 75 ml-38%
129 Kč 79 Kč

Akce

Zubní pasta Caries Protection Whitening chrání zuby před zubním kazem. Odstraňuje skvrny na zubní sklovině a navrací jí její přirozenou bělost. Zubní pasta Elmex se stará o zdraví vaší dutiny ústní.

Elmex Dětská zubní pasta 50 ml
99 Kč 79 Kč

Elmex Zubní pasta pro děti je ideální zubní pastou pro mléčné dětské zoubky, které chrání před kazivostí a udržuje je stále zdravé. Zubní pasta je vhodná pro všechny děti až do 6 let.

Elmex Junior 5-12 let Zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Elmex Zubní pasta Junior tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku od 5 do 12 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první stálé zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Elmex Sensitive Extra Soft zubní kartáček
129 Kč 99 Kč

Obnažené zubní krčky a citlivé zuby vyžadují zubní kartáček s obzvláště měkkými a jemnými vlákny. Výzkum Elmex vyvinul zubní kartáček Sensitive Extra Soft, který tento požadavek řeší. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Sensitive Plus ústní voda 400 ml
229 Kč 99 Kč

Ústní voda Sensitive vyvinutá speciálně pro ochranu obnažených zubních krčků. Elmex ústní voda vytváří na zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit vniku nepříjemných vjemů, současně chrání před zvýšenou kazivostí.

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta 75 ml-27%
179 Kč 129 Kč

Akce

Zubní pasta Professional Repair & Prevent jako pomoc pro okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů ve srovnání s běžnou pastou s fluoridem. Elmex zubní pasta s technologií Pro-Argin, která opravuje citlivé oblasti zubů a zabraňuje tak další citlivosti.

Elmex Sensitive Professional ústní voda 400 ml-36%
249 Kč 159 Kč

Akce

Ústní voda Sensitive Professional poskytuje zubům dokonalou ochranu před zubním kazem a plakem a současně chrání citlivé zubní krčky. Elmex ústní voda vytváří na obnažených zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit nepříjemným vjemům.

Elmex Zubní kartáček Interdental Expert
119 Kč 99 Kč

Zubní kartáček Elmex INTERDENTAL je jedničkou v odstranění zubního plaku v těžko dostupných místech. Díky nové unikátní technologii vláken odstraňuje hluboký plak mezi zuby a podél linie dásní. Jde o švýcarský produkt v prémiové kvalitě.

Elmex Zubní kartáček Ultra Soft
129 Kč 99 Kč

Kartáček na zuby Elmex Ultra Soft zaručuje jemné vyčištění těžko dostupných míst díky ultra měkkým 0,1mm vláknům. Odstraňuje zubní plak, čistí povrchové skvrny a chrání před zubním kazem, přičemž je stále šetrný k dásním. Výběr barvy je náhodný.

Elmex Zubní kartáček Ultra Soft 3-pack
249 Kč 199 Kč

Kartáček na zuby Elmex Ultra Soft zaručuje jemné vyčištění těžko dostupných míst díky ultra měkkým 0,1mm vláknům. Odstraňuje zubní plak, čistí povrchové skvrny a chrání před zubním kazem, přičemž je stále šetrný k dásním. Set 3 ks. Výběr barvy je náhodný.

Elmex Zubní pasta ANTI CARIES PROFESSIO
149 Kč 119 Kč

Zubní pasta Elmex ANTI CARIES PROFESSIONAL s unikátní technologií neutralizace cukerných kyselin, díky které se může pyšnit vysoce účinnou ochranou proti vzniku zubního kazu. Je klinicky ověřené, že má 4× účinnější remineralizaci pro silnější zuby.

Elmex Zubní pasta Caries Protection 3x 75 ml
229 Kč 219 Kč

Zubní pasta Elmex Caries Protection je ideálním pomocníkem v boji proti zubnímu kazu díky speciální složce aminfluoridu. A zvládá nejen to. Zároveň odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Elmex Zubní pasta Caries Protection Whitening 3x 75 ml
229 Kč 159 Kč

Zubní pasta Elmex Caries Protection Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v boji proti zubnímu kazu. Zároveň však také odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Elmex Zubní pasta Sensitive 3x 75 ml
229 Kč 219 Kč

Zubní pasta Elmex Sensitive představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 3x 75 ml
229 Kč 219 Kč

Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby navíc s bělícím účinkem. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.

Elmex Anti Caries zubní pasta 2ks
199 Kč 139 Kč

Elmex Zubní pasta Anti Caries 2 ks tuba je výhodný balíček pro tu nejlepší péči o váš chrup. Zubní pasta poskytuje vašim zubům optimální dlouhodobou ochranu před zubním kazem a remineralizuje zubní kaz v raném stádiu.

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks
199 Kč 139 Kč

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks tuba byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. V případě, že máte problémy se zvýšenou citlivostí zubů např. při pití teplých či studených nápojů, je Elmex Sensitive Plus pro vás nejvhodnější.

Elmex Caries (střední) zubní kartáček
129 Kč 99 Kč

Ve srovnání s tradičními zubními kartáčky umožňují prodloužená X vlákna kvalitnější čištění, protože pronikají hluboko do mezizubních prostor a pomáhají tak zajistit účinnou prevenci vzniku zubního kazu. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Kids Peuter 0-5 let zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Elmex Zubní pasta Junior tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku do 5 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první mléčné zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Produkty značky Elmex jsou vysoce účinné výrobky pro péči o ústní dutinu, jejichž účinky jsou vědecky prokázány. Jednotlivé produkty samy o sobě jsou určeny pro řešení určitého problému, zároveň se ale vzájemně doplňují a tvoří úplné systémy pro komplexní řešení problémů s ústní dutinou.

Produkty značky Elmex jsou vysoce účinné výrobky pro péči o ústní dutinu, jejichž účinky jsou vědecky prokázány. Jednotlivé produkty samy o sobě jsou určeny pro řešení určitého problému, zároveň se ale vzájemně doplňují a tvoří úplné systémy pro komplexní řešení problémů s ústní dutinou.