Elmex Sensitive Plus ústní voda 400 ml
229 Kč 119 Kč

Ústní voda Sensitive vyvinutá speciálně pro ochranu obnažených zubních krčků. Elmex ústní voda vytváří na zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit vniku nepříjemných vjemů, současně chrání před zvýšenou kazivostí.

Elmex Junior ústní voda 400 ml
199 Kč 129 Kč

Elmex Ústní voda Junior je ústní voda bez obsahu alkoholu s jemnou mentolovou příchutí. Je určena jako doplňková ochrana před zubním kazem pro děti ve věku 6 až 12 let. Objem 400 ml.

Elmex Sensitive zubní kartáček 3-pack
249 Kč 199 Kč

Obnažené zubní krčky a citlivé zuby vyžadují zubní kartáček s obzvláště měkkými a jemnými vlákny. Výzkum Elmex vyvinul zubní kartáček Sensitive Extra Soft, který tento požadavek řeší. Balení obsahuje 3 ks.

Elmex Junior 6-12 let zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Pro snadnější čištění zubů v období výměny chrupu byl vyvinut zubní kartáček Elmex Junior se speciálními prodlouženými vlákny, navrženými tak, aby pronikly hluboko do mezizubních prostor a účinněji odstranily plak. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Zubní pasta Caries Protection 3x 75 ml-30%
229 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Akce

Zubní pasta Elmex Caries Protection je ideálním pomocníkem v boji proti zubnímu kazu díky speciální složce aminfluoridu. A zvládá nejen to. Zároveň odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Elmex Zubní pasta Sensitive 3x 75 ml-30%
229 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Akce

Zubní pasta Elmex Sensitive představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 3x 75 ml-30%
229 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Akce

Zubní pasta Elmex Sensitive Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v péči o citlivé zuby navíc s bělícím účinkem. Díky obsahu aminfluoridu vytvoří kolem obnažených zubních krčků ochrannou vrstvu, která zub ochrání před vznikem zubního kazu. Jemné částice navíc ještě odstraňují plak.

Elmex Zubní pasta kids 50 ml tripack-33%
209 Kč 139 Kč 46,33 Kč/ks

Akce

Dětská zubní pasta Elmex kids při pravidelném používání poskytuje ochranu před zubním kazem pro mléčné zuby a dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Zubní pasta obsahuje aminofluoridy, a díky tomu napomáhá předcházet zubnímu kazu. Vhodné již od prvního zubu až do 6 let.

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks
219 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Elmex Zubní pasta Sensitive Whitening 2ks vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Speciální složení jemně odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost vašich zubů.

Elmex Anti Caries zubní pasta 2ks
199 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Elmex Zubní pasta Anti Caries 2 ks tuba je výhodný balíček pro tu nejlepší péči o váš chrup. Zubní pasta poskytuje vašim zubům optimální dlouhodobou ochranu před zubním kazem a remineralizuje zubní kaz v raném stádiu.

Elmex Kids zubní pasta Junior 2ks
189 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks

Elmex Kids Zubní pasta Junior 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku od 5 do 12 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první stálé zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Elmex Zubní kartáček Ultra Soft 3-pack
249 Kč 199 Kč

Kartáček na zuby Elmex Ultra Soft zaručuje jemné vyčištění těžko dostupných míst díky ultra měkkým 0,1mm vláknům. Odstraňuje zubní plak, čistí povrchové skvrny a chrání před zubním kazem, přičemž je stále šetrný k dásním. Set 3 ks. Výběr barvy je náhodný.

Elmex Zubní pasta Junior 75 ml tripack-26%
229 Kč 169 Kč 56,33 Kč/ks

Akce

Dětská zubní pasta Elmex Junior při pravidelném používání poskytuje ochranu před zubním kazem a dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Zubní pasta obsahuje množství aminofluoridů přizpůsobené věku, a díky tomu napomáhá předcházet zubnímu kazu. Vhodné pro děti od 6 do 12 let.

Elmex Kids zubní pasta Peuter 0-5 let 2ks
189 Kč 129 Kč 64,50 Kč/ks

Elmex Kids zubní pasta Peuter 2ks tuba je zubní pasta vhodná pro děti ve věku do 5 let, tedy pro děti, kterým se již začaly prořezávat první mléčné zuby. Zubní pasta Elmex tyto zuby chrání před zubním kazem, protože po prořezání jsou více náchylné k tvorbě zubních kazů, díky měkkosti a poréznosti.

Elmex Sensitive Plus ústní voda 2 x 400 ml
349 Kč 229 Kč 114,50 Kč/ks

Elmex Sensitive ústní voda 400ml 2ks pro citlivé zuby je ústní voda vyvinutá speciálně pro péči o obnažené zubní krčky. Podporuje remineralizaci zubní skloviny a chrání před zvýšenou kazivostí.

Elmex Training 0-3 zubní kartáček
129 Kč 99 Kč

Měkký zubní kartáček je určený pro děti od 0 do 3 let, které se učí čištění zubů. Kartáček je speciálně vyvinutý pro jemné čištění, zahájené hned po prořezání prvního mléčného zubu. Účinná prevence proti zubnímu kazu pro mléčné zuby. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks
199 Kč 139 Kč 69,50 Kč/ks

Elmex Zubní pasta Sensitive Plus 2ks tuba byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. V případě, že máte problémy se zvýšenou citlivostí zubů např. při pití teplých či studených nápojů, je Elmex Sensitive Plus pro vás nejvhodnější.

Elmex Dětská zubní pasta 50 ml
99 Kč 79 Kč

Elmex Zubní pasta pro děti je ideální zubní pastou pro mléčné dětské zoubky, které chrání před kazivostí a udržuje je stále zdravé. Zubní pasta je vhodná pro všechny děti až do 6 let.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional Whitening 75 ml tripack
359 Kč 259 Kč 86,33 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Sensitive Professional Whitening při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky, vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny a šetrně bělí zuby. Řada Sensitive Professional se vyjímá patentovanou technologií Pro-Argin pro odbourání zvýšené citlivosti zubů.

Elmex Zubní pasta Junior 75 ml
119 Kč 79 Kč

Elmex dětská zubní pasta je určena pro každodenní péči a ochranu mléčných zubů před zubním kazem. Jejich sklovina je měkčí a není ještě plně vyvinutá. Má jemnou chuť, která motivuje děti k čištění zubů. Objem 75 ml.

Elmex Zubní pasta Caries Protection Whitening 3x 75 ml
229 Kč 209 Kč 69,67 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Caries Protection Whitening představuje toho správného každodenního pomocníka v boji proti zubnímu kazu. Zároveň však také odstraňuje skvrny a přispívá k přirozené bělosti zubů.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional 75 ml tripack
359 Kč 259 Kč 86,33 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Sensitive Professional při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky a vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Řada Sensitive Professional se vyjímá patentovanou technologií Pro-Argin pro odbourání zvýšené citlivosti zubů. Balení obsahuje 3 kusy.

Elmex Kids sada-22%

Elmex Kids sada

Hodnocení: 5
179 Kč 139 Kč 46,33 Kč/ks

Akce

Vytvořte správné návyky v péči o zuby u vašich nejmenších s Elmex Kids. Tato praktická sada obsahuje zubní pastu, kartáček a kelímek. Zubní pasta chrání dětské zoubky proti zubnímu kazu a navrací zubní sklovině potřebné minerály. Zubní kartáček s měkkými vlákny pomůže k dokonalému vyčištění zoubků. A na závěr už jen vypláchnout vodou z hravého kelímku.

Elmex Dental Enamel Protection Professional zubní pasta 75 ml
159 Kč 129 Kč

Elmex Dental Enamel Protection Professional se svou jedinečnou technologií mikro ochrany poskytuje účinnější ochranu před ztrátou zubní skloviny než běžná zubní pasta. Aktivní složky jsou přenášeny přímo na povrch zubů, aby se zabránilo prvním mikroskopicky malým poškozením. Objem 75 ml.

Elmex Children 3-6 let zubní kartáček
129 Kč 89 Kč

Měkký zubní kartáček je určený pro děti od 3 do 6 let. Kartáček je speciálně vyvinutý pro jemné čištění, účinná prevence proti zubnímu kazu pro mléčné zuby. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Zubní pasta Sensitive Professional Repair & Prevent 75 ml tripack
369 Kč 279 Kč 93,00 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky a vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Řada Sensitive Professional se vyjímá patentovanou technologií Pro-Argin, která odbourává zvýšenou citlivost zubů.

Elmex Intensive Cleaning zubní pasta 50 ml
199 Kč 139 Kč

Elmex Intensive Cleaning je zubní pasta, která nejenom chrání vaše zuby před zubním kazem, ale navíc je i krásně leští a čistí a podporuje tak účinek profesionálního bělení zubů. Objem 50 ml.

Elmex Anti Caries ústní voda 2 x 400 ml
349 Kč 229 Kč 114,50 Kč/ks

Elmex Ústní voda 400ml 2ks poskytuje při pravidelném používání efektivní ochranu před zubním kazem zejména v těžko dostupných místech. Vhodná jako následná péče po čištění zubů kartáčkem.

Elmex Mentol Free zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Švýcarští specialisté vyvinuli ve spolupráci s lékaři speciální zubní pastu Elmex bez mentolu, aby umožnili pacientům užívající homeopatické přípravky efektivní péči o ústní dutinu. Pasta je účinným prostředkem při ochraně proti zubnímu kazu. Neobsahuje mátu, mentol ani jiné silice. Objem 75 ml.

Elmex Zubní pasta ANTI CARIES PROFESSIO
159 Kč

Zubní pasta Elmex ANTI CARIES PROFESSIONAL s unikátní technologií neutralizace cukerných kyselin, díky které se může pyšnit vysoce účinnou ochranou proti vzniku zubního kazu. Je klinicky ověřené, že má 4× účinnější remineralizaci pro silnější zuby.

Elmex Sensitive Professional ústní voda 400 ml
249 Kč 189 Kč

Ústní voda Sensitive Professional poskytuje zubům dokonalou ochranu před zubním kazem a plakem a současně chrání citlivé zubní krčky. Elmex ústní voda vytváří na obnažených zubních krčcích dvojitý ochranný film a pomáhá tak zamezit nepříjemným vjemům.

Elmex Zubní pasta Dental Enamel Protection Professional 75 ml tripack
359 Kč 119,67 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Dental Enamel Protection Professional při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky a vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Zubní pasta obsahuje fluoridy, a díky tomu napomáhá předcházet zubnímu kazu. Balení obsahuje 3 kusy.

Elmex Dentální nit voskovaná mentol 50 m
149 Kč 119 Kč

Voskovaná zubní nit Elmex s aminfluoridy dokáže důkladně vyčistit velmi úzké mezizubní prostory, do kterých klasický zubní kartáček nemá šanci proniknout. Pro zajištění optimální ochrany je zubní nit Elmex impregnovaná aminfluoridem. Délka 50 m.

Elmex Caries Protection ústní voda 400 ml
199 Kč 139 Kč

Elmex ústní voda bez alkoholu je určena pro optimální prevenci proti zubnímu kazu. Aminfluoridy činí sklovinu odolnější a navíc vytvářejí ochrannou vrstvu na všech zubních ploškách. Objem 400 ml.

Elmex Caries Protection zubní pasta 75 ml
129 Kč 99 Kč

Elmex chrání a mineralizuje zuby vysoce účinnou látkou-aminofluoridem. Rychle se rozptyluje na zubním povrchu, podporuje pronikání minerálů do zubní skloviny a činí ji odolnější před zubním kazem. Objem 75 ml.

Elmex Zubní pasta Anti Caries Protection Professional 75 ml tripack
359 Kč 259 Kč 86,33 Kč/ks

Zubní pasta Elmex Anti Caries Protection Professional při pravidelném používání napomáhá uzavírat zubní kanálky a vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru zubní skloviny. Zubní pasta se vyjímá patentovanou technologií neutralizace cukerných kyselin pro zvýšenou ochranu před zubním kazem.

Elmex Zubní pasta pro citlivé zuby Sensitive 3 x 75 ml
216 Kč 201 Kč

Zubní pasta chrání a posiluje citlivé zuby. Obsažený aminfluorid vytváří dlouhotrvající ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků, a tím předchází zvýšené citlivosti zubů a vzniku kazů.

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75 ml
159 Kč 119 Kč

Exkluzivní a patentované složení zubní pasty Elmex Sensitive Professional s PRO-ARGIN technologií, je nejnovější pokrok v péči o citlivé zuby. Zubní pasta uzavírá dentinové tubuly, které vedou k nervovým zakončením a tím blokuje bolest. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive zubní pasta 75 ml
129 Kč 89 Kč

Elmex chrání a mineralizuje zuby vysoce účinnou látkou-aminofluoridem. Rychle se rozptyluje na zubním povrchu, podporuje pronikání minerálů do zubní skloviny a činí ji odolnější před zubním kazem. Objem 75 ml.

Elmex Sensitive Professional Whitening zubní pasta 75 ml
159 Kč 119 Kč

Exkluzivní a patentované složení zubní pasty Elmex Sensitive Professional Whitening s PRO-ARGIN technologií, je nejnovější pokrok v péči o citlivé zuby. Zubní pasta uzavírá dentinové tubuly, které vedou k nervovým zakončením a tím blokuje bolest. Objem 75 ml.

Elmex Dětská zubní pasta Kids Duopack 2 x 50 ml
144 Kč 114 Kč

Zubní pasta pro děti od prořezání prvních mléčných zubů až do věku 6 let. Mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči: zabezpečují správné poziční postavení a jsou tak předpokladem pro zdravé stálé zuby. Nyní navíc v praktickém duo balení.

Elmex Zubní kartáček Interdental Expert
119 Kč 99 Kč

Zubní kartáček Elmex INTERDENTAL je jedničkou v odstranění zubního plaku v těžko dostupných místech. Díky nové unikátní technologii vláken odstraňuje hluboký plak mezi zuby a podél linie dásní. Jde o švýcarský produkt v prémiové kvalitě.

Elmex Dětská zubní pasta Junior Trio 3 x 75 ml
236 Kč

Zubní pasta pro účinnou a dlouhotrvající ochranu nových stálých zubů před zubním kazem pro děti ve věku od šesti do dvanácti let. Byla vyvinuta zejména s ohledem na specifické požadavky měnícího se zubního chrupu.

Elmex Caries (měkký) zubní kartáček
129 Kč 99 Kč

Ve srovnání s tradičními zubními kartáčky umožňují prodloužená X vlákna kvalitnější čištění, protože pronikají hluboko do mezizubních prostor a pomáhají tak zajistit účinnou prevenci vzniku zubního kazu. Balení obsahuje 1 kartáček.

Elmex Dětská zubní pasta Kids Trio 3 x 50 ml
216 Kč

Zubní pasta pro děti od prořezání prvních mléčných zubů až do věku 6 let. Mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči: zabezpečují správné poziční postavení a jsou tak předpokladem pro zdravé stálé zuby. Nyní navíc v praktickém duo balení.

Produkty značky Elmex jsou vysoce účinné výrobky pro péči o ústní dutinu, jejichž účinky jsou vědecky prokázány. Jednotlivé produkty samy o sobě jsou určeny pro řešení určitého problému, zároveň se ale vzájemně doplňují a tvoří úplné systémy pro komplexní řešení problémů s ústní dutinou.

Produkty značky Elmex jsou vysoce účinné výrobky pro péči o ústní dutinu, jejichž účinky jsou vědecky prokázány. Jednotlivé produkty samy o sobě jsou určeny pro řešení určitého problému, zároveň se ale vzájemně doplňují a tvoří úplné systémy pro komplexní řešení problémů s ústní dutinou.