-69%
Epic Design Colour Changing Curved Bench Seating - zánovní

Epic Design Colour Changing Curved Bench Seating - zánovní

5 890 Kč
1 813 Kč
Doprava zdarma
Zánovní

Dekorativní osvětlení ve tvaru lavice. Disponuje dálkovým ovladačem, kterým můžete nastavit barvu, odstín a intenzitu. Napájeno bateriemi, které vydrží nabité až 12 hodin. Délka osvětlení je 102 cm.

Od prodejce MALL

Rozsáhlý sortiment od společnosti Epic design Vám přinese zábavu ve vašem domově, na zahradě, v dětském pokoji a nebo při speciálních událostech. Epic design má tři kategorie produktů – svítící nábytek, svítící doplňky a dekorativní akvária.

Svítící nábytek přidává designový rozměr každé události a přemění jednoduché prostory na exkluzivní a nezapomenutelný interiér. Při plném nabití nábytek vydrží svítit až 12 hodin a přiložené dálkové ovládání umožňuje změnit barvy LED tak, aby vyhovovaly Vaší náladě nebo příležitosti.

Svítící akvária pro děti jsou nový druh dekorace dětského pokojíčku, zdroje světla a radosti, které se stávají ústředním bodem jejich prostoru. Sledujte s úžasem, jak medúzy či rybičky se jemně vznášejí a proplouvají akváriem. Svítící lampa přináší zábavu, když se dozvíte o rozmanitosti života oceánu. Svítící akvárium může sloužit dětem jako noční lampa pro lepší pocit při usínání. Užijte si vlastní krásné akvárium bez starostí o čištění a údržbu.

Senzorické svíticí lampičky, které mají schopnost vytvářet jak stimulující, tak uklidňující prostředí pro děti i dospělé. Lampičky mohou svítit vybranou barvou nebo je možné nastavení jejich automatické změny. Obsahují malé medúzy, jejichž pohyb upoutá dětskou pozornost a tím zlepšuje jejich koncentraci a soustředění. Dospělí lampičky využijí i na pracovním stole, kde jim například může pomoci od unavených očí.