Eseco Péřový polštářek
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový péřový polštářek značky Eseco zajistí vašemu miminku maximální pohodlí během odpočinku. Potah na polštářek je snímatelný a tak jej můžete kdykoliv snadno sundat, vyprat nebo vyměnit za jiný. Náplň z husího peří se potrará o to, aby byl polstářek nasdýchaný, měkký a lehký.

Eseco Polštářkový mantinel
1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový polštářkový mantinel značky Eseco zajistí ochranu a pohodlí během spánku vašeho miminka v postýlce. Mantinel poslouží i jako útulná dekorace v dětském pokojíčku. Příjemný bavlněný materiál s antialergenní náplní a možnosti praní.

Eseco Pletená deka
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pletená deka značky ESECO je vyrobena z měkké a kvalitní příze. Tato příkrývka dopřeje dětem maximální pohodlí během jejich spánku. Deka je ideální na chladné letní dny do kočárku i postýlky.

Eseco Rychlozavinovačka
690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná rychlozavinovačka značky Eseco potěší každou maminku i její miminko. Zavinovačka poskytne vašemu miminku maximální komfort a pocit bezpečí a jistoty. Z jedné strany je vyrobená z designové bavlny a ze strany druhé je heboučký velvet.

Eseco Hnízdo pro miminko
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné hnízdečko značky Eseco pro bezpečný a klidný spánek vašeho miminka. Hnízdečko lze používat po celý den nejen v dětské postýlce, ale i na cestách jako cestovní postýlka. Příjemný bavlněný materiál s antialergenní náplní a možnosti praní.

Eseco Deka
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová deka značky ESECO svým krásným motivem zaujme nejen děti, ale i rodiče. Prošívaná příkrývka má oboustranné využití a dopřeje dětem maximální pohodlí. Deka je vyrobená z příjemného a na dotek jemného materiálu.

Eseco Povlak na zavinovačku
640 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní povlak na zavinovačku značky Eseco skvěle doplní vaší výbavičku pro miminko. Povlak je vyrobený z kvalitní designové balvny a z druhé strany z heboučkého velvetu. Vybírat můžete z několika designů.

Eseco Péřová zavinovačka
2 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná péřová zavinovačka značky Eseco potěší každou maminku i její miminko. Zavinovačka poskytne vašemu miminku maximální komfort a pocit bezpečí a jistoty. Potah na zavinovačku je snímatelný a tak jej můžete kdykoliv snadno sundat, vyprat nebo vyměnit za jiný.

Eseco Pletená deka WINTER
1 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pletená deka WINTER s beránkem značky ESECO je vyrobena z měkké a kvalitní příze. Tato příkrývka dopřeje dětem maximální pohodlí a teplo během jejich spánku. Deka je ideální zimní dny do kočárku i postýlky.