Essie Lak na nehty (Nail Polish) 13,5 ml (Odstín 819 Boatloads Of Love)

Essie Lak na nehty (Nail Polish) 13,5 ml

236 Kč
226 Kč

Objevte umění perfektní manikúry nyní i u vás doma. Díky barevnému laku inspirovanému salonní péčí a dlouholetou zkušeností, to nikdy nebylo jednodušší. Je na čase, abyste rozmazlovali nejen sebe, ale i své nehty dokonalou manikúrou.

Partner: Vivantis
Essie Podkladový a vrchní lak na nehty All-In-One (Base & Top Coat) 13,5 ml

Essie Podkladový a vrchní lak na nehty All-In-One (Base & Top Coat) 13,5 ml

257 Kč
226 Kč

Multifunkční lak All-in-One obsahuje v jedné lahvičce vše co potřebujete. Funguje jako podkladový i vrchní lak a proto je perfektní do každé kosmetické taštičky. Lak je navíc obohacen o arganový olej, proto jako podkladový lak zanechává vaše nehty posílené a jako vrchní lak dodává lesk a ochranu.

Partner: Vivantis

Celý život se snažím naplnit jedno poslání umožnit ženám, aby se cítily výjimečné, a aby si mohly dopřát a vychutnat perfektní manikúru. prohlásila madam Essie Weingarten a v duchu této myšlenky odcestovala v roce 1981 z New Yorku do Las Vegas. Měla tehdy v kufru 12 odstínů laků na nehty, z nichž bordeaux nebo blanc si můžete pořídit dodnes. A právě na nich začala budovat celou značku, kterou pojmenovala po sobě Essie, a která v sobě pojí nekonečnou škálu barevných odstínů a znalost z profesionálních nehtových salónů. Laky tehdy začala nabízet tanečnicím a zpěvačkám, které jim hned propadly. Hned v dalších roce přibyly do portfolia nejen péče a vrchní a podkladové laky, ale hlavně si značky začala všímat celebrity jako Barbra Streisand. A věhlas odstínu ballet slippers se donesl až na britský královský dvůr, kde se nosí od roku 1989 nejen ve svatební dny.Dnes je Essie běžným doplňkem outfitů celebrit na velkých akcích, spoléhají na ní make-up a nail artisti na týdnech módy, ale i miliony žen po celém světě. Díky několika kolekcím do roka přináší neustále nové a nové odstíny od nenápadných růžových po zářivě neonové nebo třpytivé. Nejtěžší je vždy vybrat si z široké palety sáhnete po červené klasice really red, neutrální nude topless & barefoot nebo po tmavě růžovém odstínů watermelon , který vám připomene léto, i kdyby venku zrovna sněžilo. Laky na nehty essie přináší umění dokonalé manikúry u vás doma díky kompletní péči od pečujícího olejíčku až po vrchní lak.