ESX QL600.4
7 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zesilovače série Quantum jsou koncipovány jako digitální a mají vysokou efektivitu. V této sérii je i přesto, že se jedná o digitál, dosaženo až audiofilní kvality zvuku. Vysokoúrovňové vstupy a automatické spínání jsou již standardem.

ESX Q-TWO
4 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zesilovače série Quantum jsou kompaktní zesilovače rozměru pouze 150 × 220 mm. Jsou koncipovány jako digitální a mají vysokou efektivitu. V této sérii je i přesto, že se jedná o digitál, dosaženo až audiofilní kvality zvuku. Vysokoúrovňové vstupy a automatické spínání je již standardem.

ESX QM-TWO
4 990 Kč

Unikátní mini zesilovač série QUANTUM mini značky ESX. Dá se nazvat malým zázrakem a to potvrzuje i test časopisu CAR & Hifi. Získal totiž výborné hodnocení jako nejlepší produkt a stanovuje nový rekord v poměru výkon / rozměr.

ESX QS-TWO
3 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Unikátní nano zesilovač série QUANTUM značky ESX je dokonce ještě menší než jeho „bratříček“ QM-TWO. Dá se nazvat malým zázrakem a to potvrzuje i test časopisu CAR & Hifi. Stejně jako silnější QM-TWO má výbornou stabilitu a spolehlivost a na svoje rozměry skutečně ohromující výkon.