ETA Sonický čistící kartáček na obličej Fenité (Varianta Růžový)

ETA Sonický čistící kartáček na obličej Fenité

1 029 Kč

Dbáte o svou pleť, ale nevíte, jak ji do hloubky vyčistit od různých nečistot? Trápí vás černé tečky a nevíte, jak je účinně redukovat? Sonický čisticí kartáček na obličej Fenité elegantního designu a praktického tvaru vás nenechá na holičkách.

Partner: Vivantis
ETA Sonický čisticí kartáček Fenité

ETA Sonický čisticí kartáček Fenité

1 235 Kč

Sonický kartáček na obličej Fenité v hygienickém silikonovém provedení je věrným pomocníkem, který pečující rituály nejen zpříjemní, ale i zefektivní. Sonická technologie zajistí hloubkové čištění a vyhlazení pleti, zbaví vás odumřelých kožních buněk a pomůže odstranit zbytky make-upu.

Partner: Vivantis

Eta je ryze česká společnost, založená již v roce 1943 v Hlinsku. Od prvopočátku se zabývá výrobou elektrických spotřebičů pro domácnost, v současnosti se rozvoj firmy přesunul do dvou významných odvětví. Prvním z nich je výroba spotřebičů pro domácnost. Toto odvětví neustále rozšiřuje nabídku produktů a služeb. Poslední rozšíření bylo o holící strojky, hobby nářadí, klimatizační jednotky atd.

Druhým odvětvím je výroba plastových součástek – komponentů zejména do automobilového průmyslu, rozvoj tohoto odvětví je díky kooperaci s libereckou společností Plastkov. Vzhledem k tomuto vývoji, došlo ke změně ve struktuře společnosti a to zřízením divize elektrických potřebičů a druhé divize Plastkov – výroba komponentů.

Specializace

Spotřebiče do domácnosti