ETA Horkovzdušný kartáč Fenité

ETA Horkovzdušný kartáč Fenité

1 647 Kč

Horkovzdušný kartáč Fenité je určen pro použití s mírně vlhkými vlasy, které efektivně dosuší a upraví do požadovaného tvaru. Extra velký objem, kterého s ním jednoduše dosáhnete, přitom nadchne vás i vaše okolí. Funkce ionizace pak zajistí lesk, jemnost a poddajnost.

Partner: Vivantis
ETA Žehlicí kartáč na vlasy Fenité 5337 90000

ETA Žehlicí kartáč na vlasy Fenité 5337 90000

617 Kč

Žehlicí kartáč na vlasy Fenité propůjčí vašemu účesu eleganci a dodá mu ten správný šmrnc. Několika tahy vlasy účinně, ale přirozeně narovná a to navíc zcela bez rizika popálení. Plastové špičky jeho hrotů totiž zůstávají studené i během provozu.

Partner: Vivantis

Eta je ryze česká společnost, založená již v roce 1943 v Hlinsku. Od prvopočátku se zabývá výrobou elektrických spotřebičů pro domácnost, v současnosti se rozvoj firmy přesunul do dvou významných odvětví. Prvním z nich je výroba spotřebičů pro domácnost. Toto odvětví neustále rozšiřuje nabídku produktů a služeb. Poslední rozšíření bylo o holící strojky, hobby nářadí, klimatizační jednotky atd.

Druhým odvětvím je výroba plastových součástek – komponentů zejména do automobilového průmyslu, rozvoj tohoto odvětví je díky kooperaci s libereckou společností Plastkov. Vzhledem k tomuto vývoji, došlo ke změně ve struktuře společnosti a to zřízením divize elektrických potřebičů a druhé divize Plastkov – výroba komponentů.

Specializace

Spotřebiče do domácnosti