10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ETANI ETANI Vibrační masážní váleček Jadeit ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml
ETANI ETANI Vibrační masážní váleček Jadeit

Vibrační masážní terapie je nový hit v kosmetické technologie. Přispívá k revitalizaci a vyhlazení pokožky, kde zmírňuje vrásky a otoky.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit růžový ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml
ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit růžový

Užívejte si masáž pomocí přírodní síly léčivého kamene Jadeit. Zregenerujte si svaly v obličeji, na krku a dekoltu. masáž obličeje podporuje cirkulaci krve, tím dochází ke zmírnění otoků, zmenšení hlubokých vrásek. Pleťové buňky a tkáň se zpevňují tělo začne produkovat více kolagenu.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml
ETANI TOP SADA - ETANI Kyselina hyaluronová hybridní komplex + ETANI Kolagen sérum, 2x30ml

Kosmetický balíček pro intenzivní péči o pleť – hybridní kyselina hyaluronová a kolagenové sérum. ETANI kosmetika je ideální pro profesionální kosmetické i domácí použití. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Hydratační odličovací pěna 80ml ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml
ETANI ETANI Hydratační odličovací pěna 80ml

Etani Hydratační odličovací pěna je vhodná ke každodennímu odlíčení, umytí a hloubkovému vyčištění pleti. Tato jemná pěna dokonale odlíčí vaši pleť a zanechá ji svěží, čistou a hloubkově hydratovanou.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Silikonové masážní baňky 2ks ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml
ETANI ETANI Silikonové masážní baňky 2ks

Svaly na obličeji nám pomalu ochabují, ale pravidelnou masáží silikonovými baňkami docílíme zdravě vypadající pleti. Sada ETANI silikonové masážní baňky obsahuje menší a vetší baňku. Menší baňka slouží na masáž okolo rtů a očí, vetší baňka na ostatní části obličeje.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml
ETANI ETANI Arganový olej s vitamíny A,C,E, 100 ml

ETANI Arganový olej získávaný z ořechů stromů Argania spinosa v Maroku je nedocenitelný v péči o pleť, pokožku celého těla nebo na suché a lámavé vlasy. Další jeho výhodou jsou přidané vitamíny A,C,E, které bojují proti prvním příznakům stárnutí. Je vhodný pro všechny typy pleti v každém věku.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Dárková sada Jade roller – masážní váleček Jadeit, Gua-Sha kámen a špachtle na krém ETANI ETANI Dárková sada Jade roller – masážní váleček Jadeit, Gua-Sha kámen a špachtle na krém
ETANI ETANI Dárková sada Jade roller – masážní váleček Jadeit, Gua-Sha kámen a špachtle na krém

Masážní váleček a Gua-sha kámen jsou vhodné na masáž obličeje a zapracování aktivních látek hlouběji do pleti. S dárkovou sadou udělejte radost sami sobě nebo svým blízkým.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI Derma váleček s mikrojehličkami 0,2 mm ETANI ETANI Dárková sada Jade roller – masážní váleček Jadeit, Gua-Sha kámen a špachtle na krém
ETANI ETANI Derma váleček s mikrojehličkami 0,2 mm

Derma váleček ETANI 0.2mm pomáhá vyhladit vrásky, drobné jizvy a zpevňuje pleť tím, že ji jemně masíruje mikroskopickými jehličkami. Tím se aktivní látky dostávají do hlubších vrstev pokožky, navíc se vstřebá větší množství sér a koncentrátů.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Kyselina hyaluronová, 25ml ETANI ETANI Dárková sada Jade roller – masážní váleček Jadeit, Gua-Sha kámen a špachtle na krém
ETANI ETANI Kyselina hyaluronová, 25ml

Etani Kyselina hyaluronová slouží na hloubkovou hydrataci a celkovou péči o pleť. Etani Kyselina hyaluronová je kombinací dvou molekul, a to nízkomolekulární a vysokomolekulární. Zastoupení dvou molekul má velkou výhodu pro pleť.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit Nefrit ETANI ETANI Konjaková houbička růžová - suchá a citlivá pleť
ETANI ETANI Masážní váleček Jade roller – Jadeit Nefrit

Síla léčivého kamene pro váš obličej. Masážní váleček na obličej a dekolt Jade Roller ETANI Nefrit. Jedná se o kombinaci masáže a přírodní síly drahokamů, jež regenerují svaly na obličeji, krku a dekoltu

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI Kyselina hyaluronová 25 ml ETANI ETANI Konjaková houbička růžová - suchá a citlivá pleť
ETANI Kyselina hyaluronová 25 ml

ETANI Kyselina hyaluronová 1,5%. Každá pleť potřebuje pořádnou dávku hydratace, péče a regenerace. Kyselina hyaluronová je známá pro svou silnou hydrataci a regeneraci. Dokáže pojmout až 1000× násobek vody, než je její hmotnost.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Konjaková houbička růžová - suchá a citlivá pleť ETANI ETANI Konjaková houbička růžová - suchá a citlivá pleť
ETANI ETANI Konjaková houbička růžová - suchá a citlivá pleť

ETANI Konjaková houbička je japonský zázrak v odličování a čištění pokožky. Přírodní růžová houba obsahuje růžový jíl, který je vhodný pro suchou a citlivou pleť. Konjak houba hloubkově čistí póry, působí jako jemný peeling, nenarušuje pH pokožky a zanechává jí hedvábně jemnou .

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI Silikonové masážní baňky proti celulitidě 2ks ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť
ETANI ETANI Silikonové masážní baňky proti celulitidě 2ks

ETANI Silikonové masážní baňky proti celulitidě vám pomohou od škodlivých látek hromadících se v tukových buňkách uložených pod kůží. Díky účinné tlakové masáži s baňkami dojde k odstranění celulitidy, zpevnění pokožky, příjemné relaxaci a uvolnění svalů.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť
ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť

ETANI Konjaková houbička je japonský zázrak v odličování a čištění pokožky. Přírodní černá houba obsahuje bambusové uhlí a je vhodná pro mastnou a aknózní pleť. Hloubkově čistí póry, odstraňuje odumřelou rohovou vrstvu, působí jako jemný peeling, nenarušuje pH pokožky, zanechává jí hedvábně jemnou.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI 3D Liftingový masážní váleček ETANI ETANI Konjaková houbička černá- mastná a problematická pleť
ETANI ETANI 3D Liftingový masážní váleček

Masáží dosáhnete prokrvení tkání, zářivějšího vzhledu a lepší vstřebatelnosti kosmetických produktů. ETANI 3D Liftingový masážní váleček se zaměřuje na povadlé kontury obličeje. Díky speciálnímu tvaru, který připomíná brus diamantu dokáže konturovat obličej, zmírňovat otoky, zpevňuje pokožku.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI Kolagen sérum, 30 ml ETANI Sérum 2v1 kyselina hyaluronová s kolagenem 30 ml
ETANI ETANI Kolagen sérum, 30 ml

Kolagenové sérum určené k péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu. Liftingové účinky kolagenu jsou založené na unikátní receptuře v kombinaci s mořskými řasami.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI Sérum 2v1 kyselina hyaluronová s kolagenem 30 ml ETANI Sérum 2v1 kyselina hyaluronová s kolagenem 30 ml
ETANI Sérum 2v1 kyselina hyaluronová s kolagenem 30 ml

ETANI Sérum 2v1 – kyselina hyaluronová 1,5% s kolagenem 0,5%. Chcete hydratovat pokožku a zároveň si přejete lifting pleti? Máme pro vás ETANI sérum 2v1 s kyselinou hyaluronovou a kolagenem. Tyto dvě aktivní látky působí jako zásobárna vody a předcházejí známkám stárnutí.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI Čistící vibrační kartáček ETANI Sérum 2v1 kyselina hyaluronová s kolagenem 30 ml
ETANI Čistící vibrační kartáček

ETANI Čistící sonický kartáček rychleji, efektivněji a hloubkově vyčistí vaší pleť, díky vibracím lépe cirkuluje krev a tím dochází k tvorbě kolagenu v pokožce. Kartáček má 5 stupňů intenzity a praktický tip rukojeti pro pohodlné držení.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI Omlazující sérum s extraktem z Opuncie 30 ml ETANI Omlazující sérum s extraktem z Opuncie 30 ml
ETANI Omlazující sérum s extraktem z Opuncie 30 ml

ETANI Omlazující pleťové sérum s extraktem z Opuncie, 30 ml je nejluxusnější sérum, které můžete dopřát své pokožce. Opuncie je totiž nejdražší olej světa, který obsahuje vysoké množství mastných kyselin, vitamínu E a aminokyseliny.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI Čistící pleťová pěna s panthenolem 80 ml ETANI Omlazující sérum s extraktem z Opuncie 30 ml
ETANI Čistící pleťová pěna s panthenolem 80 ml

ETANI Hydratační odličovací pěna. Hydratační odličovací pěna je vhodná ke každodennímu odlíčení, umytí a hloubkovému vyčištění pleti. Tato jemná pěna s bambusovým olejem „drahocenným symbolem mládí“ dokonale odlíčí vaši pleť a zanechá ji svěží, čistou a hloubkově hydratovanou.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI Denní krém s extraktem z opuncie 50 ml ETANI Omlazující sérum s extraktem z Opuncie 30 ml
ETANI Denní krém s extraktem z opuncie 50 ml

ETANI Denní krém s extraktem z Opuncie, 50 ml. ETANI Denní krém s extraktem z Opuncie je hluboce hydratační, má anti-age účinky, zjemňuje pokožku, dodává pokožce regeneraci. Krém sjednocuje tón pleti a je vhodný i na problematickou pleť a akné.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Denní krém s extraktem z opuncie, 50ml ETANI ETANI Konjaková houbička bílá - všechny typy pleti
ETANI ETANI Denní krém s extraktem z opuncie, 50ml

Denní krém s extraktem z opuncie a kyselinou hyaluronovou pro redukci vrásek. Sjednocuje tón pleti, regeneruje a hydratuje pokožku. Vysoce vstřebatelný.

můžete mít 1.12. - 4.12.

ETANI ETANI Gua-sha masážní kámen ETANI ETANI Konjaková houbička bílá - všechny typy pleti
ETANI ETANI Gua-sha masážní kámen

ETANI Gua-Sha kámen je určený na masáž pokožky celého těla s cílem zmírnit vrásky, detoxikovat pleť, eliminovat červené žilky a zmírnit otoky. Masáží dochází také k uvolnění napětí tvářových svalů a prokrvení pleti.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI ETANI Konjaková houbička bílá - všechny typy pleti ETANI ETANI Konjaková houbička bílá - všechny typy pleti
ETANI ETANI Konjaková houbička bílá - všechny typy pleti

ETANI Konjaková houbička je japonský zázrak v odličování a čištění pokožky. Přírodní natural houba hloubkově čistí póry, odstraňuje odumřelou rohovou vrstvu, působí jako jemný peeling ke každodennímu použití, nenarušuje pH pokožky a zanechává jí hedvábně jemnou.

můžete mít 4.12. - 5.12.

ETANI Kosmetika je vyráběná v České republice poctivě a kvalitně z těch nejlepších surovin, na vývoji kosmetiky se podílí celý tým odborníku od vývojářů, doktorů, chemiků, kosmetičky po obchodní zástupce a manažery. Slovy jednatele "mám kolem sebe skvělý tým úžasných lidí, na kterých si zakládám a důvěřuji. Společně se snažíme, aby kosmetika byla kvalitní a účinná."