10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

EX1 cosmetics

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EX1 cosmetics Tekutý make-up Invisiwear (Liquid Foundation) 30 ml EX1 cosmetics Minerální make-up Pure Crushed Mineral (Powder Foundation) 8 g
EX1 cosmetics Tekutý make-up Invisiwear (Liquid Foundation) 30 ml

Poznejte hvězdu všech červených koberců, celebritami opěvovaný make-up od značky EX1. Obsahuje unikátní pigmenty, které dokonale splynou s pletí a zajistí rozjasněnou a sjednocenou pleť bez pocitu velkých nánosů make-upu.

můžete mít 2023.9.29 - 2023.10.2

nebo
Levněji na Allegro od 277 Ft
EX1 cosmetics Tekutý korektor Delete Fluide (Concealer) 8 ml EX1 cosmetics Minerální make-up Pure Crushed Mineral (Powder Foundation) 8 g
EX1 cosmetics Tekutý korektor Delete Fluide (Concealer) 8 ml

Všechny nedokonalosti překryje jen za pár vteřin. Řeč je o vysoce krycím korektoru Delete Fluid Concealer, který obsahuje až 25% čistých pigmentů. Právě to z něj dělá jeden z nejvíce krycích korektorů na trhu. Pár tahy tak jednoduše překryjete stopy po akné, nedokonalosti, jizvičky.

můžete mít 2023.9.29 - 2023.10.2

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
EX1 cosmetics Minerální make-up Pure Crushed Mineral (Powder Foundation) 8 g EX1 cosmetics Minerální make-up Pure Crushed Mineral (Powder Foundation) 8 g
EX1 cosmetics Minerální make-up Pure Crushed Mineral (Powder Foundation) 8 g

Make-up ideální pro milovníky přirozeného vzhledu. Skvělé složení minerálního make-upu EX1 pleť sjednotí, zatímco je na pleti stále jemný a dovolí jí dýchat. Obsahuje částečky, při kterých bylo vědecky dokázáno, že jsou antibakteriální.

můžete mít 2023.9.29 - 2023.10.2

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
EX1 cosmetics Tvářenka (Blusher) 3 g EX1 cosmetics Tvářenka (Blusher) 3 g
EX1 cosmetics Tvářenka (Blusher) 3 g

Tvářenky od EX1 jsou oblíbenci celebrit a jejich make-up artistů pro představení na červeném koberci. Je to díky jejich jemnému přirozenému finiši, který vypadá na pleti vždy dokonale a svěží. Pigmentace tvářenek je vysoká, ale ne příliš vysoká, takže práce s nimi je jednoduchá.

můžete mít 2023.9.29 - 2023.10.2

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

EX1 Cosmetics je anglická značka vyvinutá biochemičkou Farah Naz, která nedokázala najít makeup s dokonale padnoucím odstínem a efektem. 2 roky vyvíjela vlastní unikátní produkty v nejlepších laboratořích. Produkty jsou klinicky a dermatologicky testované, nekomedogenní, bez parabenů, parfemace, oleje, 100% veganské, netestované na zvířatech. V čem je EX1 jiná?vUnikátní zapouzdřené pigmenty zajišťují, že při kontaktu se vzduchem nebo mazem z pokožky make-up nikdy neoxiduje a nemění barvu.