EX1 cosmetics

EX1 cosmetics Houbička na make-up

EX1 cosmetics Houbička na make-up

391 Kč
380 Kč
Novinka

Tato sada s houbičkou a pouzdrem ve tvaru vajíčka je skvělá vychytávka, kterou ocení všechny milovnice make-up houbiček. Houbička od značky EX1 vám pomůže rovnoměrně nanést vaše oblíbené produkty. Ostrá špička umožňuje snadné nanesení produktů i do těžší dostupných míst. Houbička neobsahuje latex.

Partner: Vivantis
-20%
EX1 cosmetics Kompaktní pudr Invisiwear (Compact Powder) 9,5 g (Odstín 6.0)

EX1 cosmetics Kompaktní pudr Invisiwear (Compact Powder) 9,5 g

391 Kč
311 Kč
Novinka

EX1 Invisiwear Compact Powder je jemně namletý sametový pudr, jehož složení je jedním z vědecky nejpokročilejších na světě. Právě díky své jemné textuře nevytváří na pleti fleky, ale se po ní klouže a vytváří jednolitou vrstvu, která make-up krásné zafixuje a pleť vyhladí.

Partner: Vivantis
EX1 cosmetics Tekutý korektor Delete Fluide (Concealer) 8 ml (Odstín 1.0)

EX1 cosmetics Tekutý korektor Delete Fluide (Concealer) 8 ml

341 Kč
332 Kč
Novinka

Všechny nedokonalosti překryje jen za pár vteřin. Řeč je o vysoce krycím korektoru Delete Fluid Concealer, který obsahuje až 25% čistých pigmentů. Právě to z něj dělá jeden z nejvíce krycích korektorů na trhu. Pár tahy tak jednoduše překryjete stopy po akné, nedokonalosti, jizvičky.

Partner: Vivantis
EX1 cosmetics Tvářenka (Blusher) 3 g (Odstín Jet-Set Glow)

EX1 cosmetics Tvářenka (Blusher) 3 g

315 Kč
305 Kč
Novinka

Tvářenky od EX1 jsou oblíbenci celebrit a jejich make-up artistů pro představení na červeném koberci. Je to díky jejich jemnému přirozenému finiši, který vypadá na pleti vždy dokonale a svěží. Pigmentace tvářenek je vysoká, ale ne příliš vysoká, takže práce s nimi je jednoduchá.

Partner: Vivantis

EX1 Cosmetics je anglická značka vyvinutá biochemičkou Farah Naz, která nedokázala najít makeup s dokonale padnoucím odstínem a efektem. 2 roky vyvíjela vlastní unikátní produkty v nejlepších laboratořích. Produkty jsou klinicky a dermatologicky testované, nekomedogenní, bez parabenů, parfemace, oleje, 100% veganské, netestované na zvířatech. V čem je EX1 jiná?vUnikátní zapouzdřené pigmenty zajišťují, že při kontaktu se vzduchem nebo mazem z pokožky make-up nikdy neoxiduje a nemění barvu.