Ezshop UV Sterilizační taška KV24
1 790 Kč

UV-C Sterilizační taška KV24 zvládne zničit 99,99 % bakterií, virů i plísně na předmětech jako kojenecké láhve, dětské oblečení, dětské misky, příbory, cestovní šálky, dudlíky a další potřeby a produkty pro děti. Dále i drobné oblečení – šály, rukavice, čepice, atd.

Ezshop Germicidní sterilizační UV lampa
990 Kč

Přenosná stolní sterilizační UV lampa pro dezinfekci domácností, kanceláří, škol, chodeb, obytných aut, atd. Tato germicidní lampa slouží k přímé a nepřímé dezinfekci prostorů a místností. Dezinfikuje přímo vlivem UVC záření, nepřímo pomocí ozonu O3.

Ezshop Univerzální tyčový UV sterilizátor H3
1 490 Kč

Univerzální tyčový UV sterilizátor H3 slouží k odstranění bakterií na různých površích, včetně mobilních telefonů, klávesnic PC a notebooků, tabletů, klíčů, brýlí, ale třeba i kojeneckých potřeb nebo zubního kartáčku atd.

Ezshop UV Sterilizační box ATN007
1 290 Kč

UV Sterilizační box ATN007 slouží ke sterilizaci předmětů za pomoci UV záření. Sterilizátor během 5 minut provede sterilizaci povrchu vloženého předmětu. Sterilizace pomocí UV záření zlikviduje 99,9% bakterií a virů na povrchu ozářeného předmětu.

Ezshop LED UV dezinfekční adaptér pro telefony
299 Kč

LED UV germicidní dezinfekční adaptér pro chytré telefony. Zabíjí 99,9 % virů, bakterií, mikrobů a jiných choroboplodných zárodků. Lze použít k rychlé dezinfekci roušek, tlačítek výtahů, klik dveří, nádobí v restauraci, klávesnic, šálků, volantu a čehokoli v dopravních prostředcích atd.

Ezshop Přenosný UVC sterilizátor
790 Kč

Přenosný UVC sterilizátor slouží k odstranění bakterií na různých površích, včetně mobilních telefonů, klávesnic PC a notebooků, tabletů, klíčů, brýlí, ale třeba i kojeneckých potřeb nebo zubního kartáčku atd.

Ezshop UV Sterilizační box M1 Pro
1 490 Kč

UV Sterilizační box M1 Pro s funkcí bezdrátového nabíjení a aromaterapie slouží ke sterilizaci předmětů za pomoci UV záření. Sterilizátor během 5 minut provede sterilizaci povrchu vloženého předmětu. Sterilizace pomocí UV záření zlikviduje 99,9% bakterií a virů na povrchu ozářeného předmětu.

Ezshop UV Sterilizační box S2
1 390 Kč

UV Sterilizační box S2 s funkcí bezdrátového nabíjení a aromaterapie slouží ke sterilizaci předmětů za pomoci UV záření. Sterilizátor během 8 minut provede sterilizaci povrchu vloženého předmětu. Sterilizace pomocí UV záření zlikviduje 99,9% bakterií a virů na povrchu ozářeného předmětu.

Ezshop Ozonový deodorizér O3
990 Kč

Přenosný ozonový deodorizér/generátor vhodný pro dezinfekci vnitřních prostorů a zbavení zápachu v menších uzavřených prostorech.

Ezshop Tyčový UV sterilizátor KVL001
1 190 Kč

Tyčový UV-C sterilizátor zabíjí 99,9 % virů a bakterií na předmětech jako kojenecké láhve, dětské oblečení, dětské misky, příbory, cestovní šálky, dudlíky a další potřeby a produkty pro děti. Certifikace CE. Díky kompaktním rozměrům je snadno přenosný a lépe se s ním manipuluje.

Ezshop Univerzální tyčový UV sterilizátor H1
890 Kč

Univerzální tyčový UV sterilizátor H1 slouží k odstranění bakterií na různých površích, včetně mobilních telefonů, klávesnic PC a notebooků, tabletů, klíčů, brýlí, ale třeba i kojeneckých potřeb nebo zubního kartáčku atd.

Ezshop UV Sterilizační box KV20 Pro+ s funkcí bezdrátového nabíjení
1 490 Kč

UV Sterilizační box KV20 Pro+ s funkcí bezdrátového nabíjení a aromaterapie slouží ke sterilizaci předmětů za pomoci UV záření. Sterilizátor během 5 minut provede sterilizaci povrchu vloženého předmětu. Sterilizace pomocí UV záření zlikviduje 99,9% bakterií a virů na povrchu ozářeného předmětu.

Ezshop UV Sterilizační taška P4
1 890 Kč

Středně velká UV Sterilizační taška P4 odstraní prakticky téměř všechny bakterie, viry i plísně na vašich drobných předmětech jako mobilní telefony, roušky, brýle, peněženky, šperky, ale i kojenecké potřeby či dětské nádobí. Dále i drobné oblečení – šály, rukavice, čepice, atd.

Ezshop UV Sterilizační taška P5
1 890 Kč

Středně velká UV Sterilizační taška P5 odstraní prakticky téměř všechny bakterie, viry i plísně na vašich drobných předmětech jako mobilní telefony, roušky, brýle, peněženky, šperky, ale i kojenecké potřeby či dětské nádobí. Dále i drobné oblečení – šály, rukavice, čepice atd.

Ezshop UVC Sterilizační háček
790 Kč

UVC Sterilizační háček je exkluzivní zařízení pro zavěšení drobných předmětů k dezinfekci, speciálně určené pro rodiny s dětmi. Jedná se o bezdrátový sterilizátor s háčkem. Zavěste kabelku, drobné oblečení či umyté kuchyňské nádobí na háček a zařízení automaticky předmět sterilizuje.

Ezshop je česká značka, která nabízí prvotřídní certifikované výrobky pro zdraví, krásu a volný čas.

Ezshop je česká značka, která nabízí prvotřídní certifikované výrobky pro zdraví, krásu a volný čas.