Falcon Cockpit spray Antitabac 750ml
199 Kč

Novinka

Ošetřující sprej určený na interierové plastové části vašeho vozidla. Dodává jim dříve slibný vzhled, díky třem funkcím. Jedná se o leštění, konzervaci a ochranu před UV zářením. Falcon Cockpit spray Antitabac 750ml navíc působí antistaticky a zanechává v místě použití příjemnou vůni.


Falcon Cockpit spray Denim Black 750ml
199 Kč

Novinka

Ošetřující sprej určený na interierové plastové části vašeho vozidla. Dodává jim dříve slibný vzhled, díky třem funkcím. Jedná se o leštění, konzervaci a ochranu před UV zářením. Falcon Cockpit spray Denim Black 750ml navíc působí antistaticky a zanechává v místě použití příjemnou vůni.


Falcon Cockpit spray Lemon 750ml
199 Kč

Novinka

Ošetřující sprej určený na interierové plastové části vašeho vozidla. Dodává jim dříve slibný vzhled, díky třem funkcím. Jedná se o leštění, konzervaci a ochranu před UV zářením. Falcon Cockpit spray Lemon 750ml navíc působí antistaticky a zanechává v místě použití příjemnou vůni.


Falcon Cockpit spray New Car 750ml
199 Kč

Novinka

Ošetřující sprej určený na interierové plastové části vašeho vozidla. Dodává jim dříve slibný vzhled, díky třem funkcím. Jedná se o leštění, konzervaci a ochranu před UV zářením. Falcon Cockpit spray New Car 750ml navíc působí antistaticky a zanechává v místě použití příjemnou vůni.


Falcon Cockpit spray Ocean 750ml
199 Kč

Novinka

Ošetřující sprej určený na interierové plastové části vašeho vozidla. Dodává jim dříve slibný vzhled, díky třem funkcím. Jedná se o leštění, konzervaci a ochranu před UV zářením. Falcon Cockpit spray Ocean 750ml navíc působí antistaticky a zanechává v místě použití příjemnou vůni.


Falcon Cockpit spray Vanilla 750ml
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ošetřující sprej určený na interierové plastové části vašeho vozidla. Dodává jim dříve slibný vzhled, díky třem funkcím. Jedná se o leštění, konzervaci a ochranu před UV zářením. Falcon Cockpit spray Vanilla 750ml navíc působí antistaticky a zanechává v místě použití příjemnou vůni.


Nabídka vysoce kvalitních čistících prostředků, zejména pro interiér. Díky nejrůznějším přísadám chrání interiéry před UV zářením, zanechává vysoký lesk a pocit svěžesti.

Nabídka vysoce kvalitních čistících prostředků, zejména pro interiér. Díky nejrůznějším přísadám chrání interiéry před UV zářením, zanechává vysoký lesk a pocit svěžesti.