Famidoc 2v1 FDIR-V22, bezkontaktní čelní teploměr

Famidoc 2v1 FDIR-V22, bezkontaktní čelní teploměr

1 190 Kč
1 058 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bezkontaktní čelní teploměr. Certifikovaný zdravotnický prostředek. Měří tělesnou teplotu a teplotu povrchu objektů. Vysoce přesné výsledky. Šetrné a rychlé měření.

Partner: CZC.CZ
-29%
Famidoc FDIR-V22 Bezkontaktní čelní teploměr 2v1

Famidoc FDIR-V22 Bezkontaktní čelní teploměr 2v1

1 690 Kč
1 195 Kč

Bezkontaktní čelní teploměr 2v1: Měří tělesnou teplotu na čele a teplotu povrchu objektů Registrovaný zdravotnický prostředek Metrologicky ověřitelný Vysoce přesné a opakovatelné výsledky Jednovteřinové měření Vypínatelný zvukový signál Podsvícený displej s barevným rozlišením teploty:

Společnost Famidoc byla založena v roce 2001 a od té doby se věnuje navrhování a výrobě kvalitních certifikovaných produktů pro domácí péči o zdraví a výrobků pro péči o dítě. Naší vizí je zlepšování kvality životů rodin na celém světě a dodávání cenově dostupných, praktických a spolehlivých produktů pro domácí péči o zdraví. Naše výroba zahrnuje infračervené teploměry, digitální teploměry, ultrazvukové inhalátory, multifunkční bezdrátové monitory teploty, dětské chůvičky, TENS/EMS stimulátory atd. Samozřejmostí je CE certifikát a splnění dalších norem pro Evropský trh.