10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
FAVE Houbička tvarovaná 9,5 × 7 × 4 cm FAVE Hadr na podlahu 50 × 60 cm, viskóza
FAVE Houbička tvarovaná 9,5 × 7 × 4 cm

Aby bylo vaše nádobí vždy čisté, stačí ho umýt pomocí této tvarované houbičky. Na jedné straně má drsnější vrstvu sloužící pro zaschlé nečistoty. Dá se využít i k čištění dřezů, van a umyvadel. Pro dosažení nejlepšího výsledku přidejte běžný čistící prostředek.

můžete mít 6.12.

FAVE Hadr na podlahu 50 × 60 cm, viskóza FAVE Hadr na podlahu 50 × 60 cm, viskóza
FAVE Hadr na podlahu 50 × 60 cm, viskóza

Pro vyčištění podlahy je třeba mít po ruce nějaký hadr. Tento z viskózy vám s údržbou čisté podlahy hravě pomůže.

Momentálně nedostupné

FAVE Švédská utěrka 40 × 40 cm FAVE Hadr na podlahu 50 × 60 cm, viskóza
FAVE Švédská utěrka 40 × 40 cm

Se švédskou utěrkou snadno a šetrně vyčistíte i vyleštíte povrch, aniž by na něm zůstaly šmouhy. Vysoce saje a pohlcuje mastnotu. Můžete ji používat i bez chemických prostředků.

Momentálně nedostupné

FAVE Houbové utěrky 16 × 18 cm FAVE Švédská utěrka 50 × 60 cm 
FAVE Houbové utěrky 16 × 18 cm

Vysoce savá utěrka vám perfektně poslouží nejen k úklidu v kuchyni, ale i k čištění podlah, zrcadel, oken, umyvadel, van apod.Houbové utěrky 16 × 18 cmParametryRozměry: 16 ×18 cmRůzné barvy10 ks v originálním balení/Uvedená cena za jeden kusVyužití utěrkyÚklid v kuchyni.Čištění zrcadel, oken, podl…

Momentálně nedostupné

FAVE Švédská utěrka 50 × 60 cm  FAVE Švédská utěrka 50 × 60 cm 
FAVE Švédská utěrka 50 × 60 cm 

Se švédskou utěrkou snadno a šetrně vyčistíte a vyleštíte podlahu i bez použití saponátu, aniž by na ní zůstaly šmouhy. Vysoce saje a pohlcuje mastnotu. Můžete ji používat suchou i mokrou.

Momentálně nedostupné

Firma Velkoobchod Fave s.r.o. byla založena 19.6.1996.

Firma se věnuje dovozu a velkoobchodnímu prodeji úklidových, kuchyňských a domácích potřeb. Firma FAVE je dynamicky se rozvíjející česká firma bez zahraničního kapitálu. Převážnou většinu výrobků firma FAVE dováží, a to zcelého světa. Firma dodává zboží jak do sítě supermarketů, tak i do celé řady českých, slovenských a polských velkoobchodů a úklidových firem. Firma FAVE pečlivě sleduje tržní trendy a každým rokem zařazuje do svého sortimentu mnoho novinek. Hlavním cílem firmy FAVE je spokojený zákazník, což znamená nabízet a prodávat velmi kvalitní zboží za velmi dobré ceny.