Felce Azzurra Parfémované tekuté mýdlo Felce Azzurra - AMBER ARGAN
69 Kč

Parfémované tekuté mýdlo obohaceno o zvlhčující látky a arganový olej, jemně čistí a pomáhá zachovat přirozenou rovnováhu pokožky. Obsahuje glycerin, známý pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti. Zanechává pokožku jemnou a provoněnou nezaměnitelnou vůní. S vůní ambry a arganu.

Felce Azzurra Parfémované Tekuté Mýdlo Felce Azzurra - ANTIBACTERIAL
99 Kč

Parfémované tekuté mýdlo Felce Azzurra con Antibatterico obohacené o zvlhčující látky obsahuje olej čajovníku australského, který je známý svými antibakteriálními a dezinfekčními vlastnostmi. Jemně čistí, hydratuje a pomáhá zachovat přirozenou rovnováhu pokožky.

Felce Azzurra Parfémované tekuté mýdlo Felce Azzurra - CLASSICO
69 Kč

Parfémované tekuté mýdlo obohaceno o zvlhčující látky, jemně čistí a pomáhá zachovat přirozenou rovnováhu pokožky. Obsahuje glycerin, známý pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti. Zanechává pokožku jemnou a provoněnou nezaměnitelnou vůní. Vhodné na mytí rukou i obličeje.

Felce Azzurra Sprchový gel / pěna do koupele Felce Azzurra - WHITE MUSK
99 Kč

Blahodárná koupel pro hebkou a hladkou pokožku. Složení obohacené o nové delikátní složení, díky kterému bude Vaše pokožka sametovější. Pěna do koupele a sprchový gel zahalí vaši pokožku jemnou, lehkou pěnou a poskytne jí větší hydrataci a zanechá jí příjemně parfémovanou.