1 070 Kč

Dodáváno v dárkové kazetě. Tradiční metoda zrání v lahvi shodně jako v oblasti Champagne, z odrůdy Chardonnay, 36 měsíců zraje víno v lahvi na kvasinkách . Barva vína slámově žlutá se zlatými odlesky. Perlage je jemné a persistentní. Ve vůní tóny mandlí, bílé květy, vanilka.

1 070 Kč

Elegantní balení v bílé dárkové krabičce. Uvnitř je víno uloženo v UV obalu navíc. Tradiční metoda zrání v lahvi shodně jako v oblasti Champagne, z odrůdy Pinot Nero. Zrání 36 měsíců na kvasinkách v lahvi. Barva vína je starorůžová, s jemnou a perzistentní perláží.

999 Kč

Tradiční metoda zrání v lahvi shodně jako v oblasti Champagne, z odrůdy Chardonnay, 36 měsíců zraje víno v lahvi na kvasinkách. Barva vína slámově žlutá se zlatými odlesky. Perlení je jemné a persistentní. Ve vůní tóny mandlí, bílé květy, vanilka. Chuť je trvalá a elegantní.

359 Kč

Poloviční láhev 375ml, která se hodí pro skvělý přípitek na dvě sklenky. Tradiční metoda zrání v lahvi shodně jako v oblasti Champagne, z odrůdy Chardonnay a Pinot Noir, po dobu 36 měsíců . Barva vína slámově žlutá se stálým a jemným perlením. Perlení je trvalé, elegantní.