Ferrero - Classic dezert 2 x 269g
380 Kč 190,00 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

To nejlepší od Ferrera – vybrané tři druhy pralinek v exkluzivním balení. 10ks:Mon Cheri višní v likéru, 6ks Rocher oříško-čokoládových pralinek, 10ks Ferrero Kusschen pralinek – oříškových polibků.

Ferrero Hanuta tyčinka 2x (5x34,5g)
178 Kč 17,80 Kč/ks

Hanuta křehký a křupavý snack s čokoládovou polevou. Originální kombinace lískových oříšků, oplatky a mléka. Ideální parťák na cesty , do práce a do školy. Balení obsahuje 2 displeje po 5ti kusech.

Ferrero Tic Tac Big Pack TRIO
177 Kč 59,00 Kč/ks

Tic Tac v provedení Big po 98g . TRIO představuje osvěžení pro všechny milovníky pastilek Tic Tac. Po ruce budete mít svěží mátu, limitovanou edici Coca Cola a novou příchuť Fruity mix.

Ferrero Nutella Biscuits 304g
154 Kč

Novinka

Křehké sušenky s čokoládo-oříškovým krémem od Nutelly. Nezbývá než ochutnat ! Sáček je dostatečně veliký, aby bylo dost pro všechny. Wow !

Ferrero Tic Tac Mixed 234g

Ferrero Tic Tac Mixed 234g

Hodnocení: 4,9
289 Kč

Lepší dárek těžko seženete. Velký Tic Tac vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. A balení není vše! Uvnitř se totiž skrývá 60 menších krabiček, které jen čekají na otevření. Čtyři různé barvy neznamenají nic jiného než 4 různé příchutě.

Ferrero Nutella World 7 x 30g - DOPRAVA ZDARMA
339 Kč

Vyzkoušejte legendu všech sladkostí v malém roztomilém balení. Dokonalá zmenšenina klasické velké Nutelly je ideální na svačinu do školy nebo kamkoliv na cesty. Skvěle se vám i vašim dětem vejde do batůžku a díky skleněné lahvičce se nechtěným způsobem jen tak neotevře.

Ferrero Tic Tac Fruity mix 24x18g
275 Kč 262 Kč 10,92 Kč/ks

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nový Tic Tac fruity mix-dražé s příchutí třešně, marakuji, limetky a jahody s mátou.

Ferrero Kinder Čokoláda mini 460g
299 Kč

Užijte si radostné okamžiky Vašeho života s těmito mini čokoládkami od Kinder. Oblíbené Kinder čokoládky s lahodnou mléčnou náplní a obalené v prémiové mléčné čokoládě a známém designu. Čokoládky jsou samostatně balené a hodí se tak jako malá sladká odměna pro Vaše děti, či pro Vás samotné.

Ferrero Kinder Maxi Choco 378G
269 Kč

Jedinečná chuť Kinder čokoládky ve větší provedení, to je Kinder Maxi! Tato lahodná tyčinka s mléčnou náplní obalená v tou nejlepší čokoládovou polevou nenechá jeden mlsný jazýček klidný. Nyní navíc ve výhodném balení, které obsahuje 18 samostatně balených Kinder Maxi tyčinek.