FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-134B
397 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z lehké příze a její přední díl zdobí ozdobné kamínky. Model má uvnitř polarovou podšívku. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-16-11
447 Kč 315 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úchvatná čepice s bambulí. Čepice je ozdobená brokátovou přízí a lesklými zirkony. Model je vyrobený z teplé vlněné příze. Uvnitř modelu je polarová podšívka. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepici oceníte zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-16-31
500 Kč 352 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé vlněné příze a zdobí ji kontrastní vzor. Ve přední části modelu je ozdobná aplikace ze zirkonů. Uvnitř modelu je polarová podšívka. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepici oceníte zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-16-55
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice je provedená v krásných barvách a je ideálně vypasovaná. Model je vyrobený z teplé příze proplétané lesklou brokátovou přízí. Model zdobí bambule z umělého kožíšku. Čepice je uvnitř podšitá měkkým polarem. Model využijete a oceníte zejména v chladných zimních dnech. Sl

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-172
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná čepice s bambulí. Čepice je ve přední části ozdobená lesklými zirkony. Model je vyrobený z teplé vlněné příze a uvnitř má podšívku. Bambule je vyrobená z umělého kožíšku. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Čepice s bambulí Fil'loo CD-175
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Čepice v krásném barevném provedení, která je ideálně vypasovaná. Model je vyrobený z teplé vlněné příze s módním způsobem spletení. Čepici zdobí bambule z umělého kožíšku. Vnitřní část modelu je podšitá měkkým polarem. Model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech.Slož

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-025
372 Kč 262 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní čepice. Dvouvrstvá čepice, která je ideálně vypasovaná a která má mírně přepadávající zadní díl. Model je vyrobený z teplé vlněné příze s originálním vzorem spletení. Čepici oceníte v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-02A
471 Kč 332 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová dámská čepice. Čepice je vyrobená z lehké příze propletené metalickou přízí. Přední část čepice zdobí aplikace z půvabných květinek. Ve vnitřní části modelu je polarová podšívka. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-12
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze a zdobí ji jemný způsob upletení. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-17
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice s bambulí. Tato čepice v krásném barevném provedení je ideálně vypasovaná a je vyrobená z teplé příze propletené lesklou brokátovou přízí. Model zdobí bambule z umělého kožíšku. Vnitřní část modelu je podšitá měkkým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení:

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-19
447 Kč 315 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová dámská čepice typu beanie. Čepice je vyrobená z lehké příze propletené metalickou přízí. V zadní části jsou dvě záložky. Přední díl modelu zdobí stříbrná mašlička a leské zirkony. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-17-37
447 Kč 315 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová čepice s bambulemi. Tato čepice v krásném barevném provedení je ideálně vypasovaná a je vyrobená z teplé příze. Model zdobí dvě bambule z umělého kožíšku. Vnitřní část modelu je podšitá měkkým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-01
447 Kč 315 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé příze a je ozdobená malými perličkami. Bambule je vyrobená z měkké umělé kožešiny. Model je uvnitř podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-03
447 Kč 315 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé příze a je ozdobená jemným pleteným vzorem. Bambule je vyrobená z měkké umělé kožešiny. Model je uvnitř podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-07
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice typu „beanie“. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí perličky. Model je uvnitř podšitý teplým polarem. Zadní část čepice zdobí záložka. Čepice se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-12
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice typu „beanie“. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí zirkony a perličky. Model je dvouvrstvý. Zadní část čepice zdobí záložka. Čepice se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-16
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí malý znak. Spodní okraj modelu je možné vyhrnout. Model je podšitý teplým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-17
447 Kč 315 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní a originální dámská čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé příze a je ozdobená barevnými pruhy. Bambule je vyrobená z umělé kožešiny. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-18
496 Kč 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní dámská čepice s bambulí. Čepice je vyrobená z teplé příze. Spodní okraj modelu je možné vyhrnout. Bambule je vyrobená z měkké umělé kožešiny. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-41
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí květinový aplikace. Celý model je ozdobený jemným pleteným vzorem. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámská čepice Fil'loo CD-19-42
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická módní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze. Přední část modelu zdobí tři zirkony. Celý model je ozdobený jemným pleteným vzorem. Model je dvouvrstvý. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-18-05
894 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejný a stylový dámský komplet. Komínová šála a čepice vytváří neobyčejně efektní komplet, který je vyrobený z teplé příze propletené metalickou přízí. Model je ozdobený módním vzorem. Vnitřní část čepice je podšitá měkkým polarem. Zadní část čepice je typu „beanie“. Komínová šála se obléká nar

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-19-51
894 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový dámský komplet. Komplet je vyrobený z teplé příze a je ozdobený módním vzorem. Čepice je dvouvrstvá a je olemovaná stahovacím lemem. Klasická komínová šála se obléká naráz. Model zdobí ozdobné lemovky. Komplet se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 100 % akryl.

FIL'LOO Dámský komplet Fil'loo KPL-19-53
894 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový dámský komplet. Komplet je vyrobený z teplé příze a je ozdobený módním pleteným vzorem a jemně lesklou přízí. Čepice je dvouvrstvá a je olemovaná stahovacím lemem. Klasická komínová šála se obléká naráz. Komplet se skvěle osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo CD-055
894 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický dámský komplet, který se skládá z čepice a komínové šály. Dvouvrstvá čepice je ideálně vypasovaná a její zadní část mírně přepadává. Komplet je vyrobený z teplé vlněné příze s jemným spleteným vzorem. Komplet se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo CD-069
944 Kč 664 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický dámský zimní komplet. Komplet se skládá z čepice a komínové šály. Dvouvrstvá čepice se ideálně přizpůsobuje tvaru hlavy. Komplet je vyrobený z teplé vlněné příze a je ozdobený jemným způsobem spletení. Komplet se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70 % akryl, 30 % vlna.

FIL'LOO Dámský zimní komplet Fil'loo KPL-17-10
894 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejný a stylový dámský zimní komplet. Komínová šála spolu s čepicí vytváří neobyčejně efektní spojení. Teplou čepici zdobí módní vzor. Na zadím dílu čepice je záložka. Čepice je uvnitř podšitá měkkým polarem. Komínová šála je jednoduchá a je vyrobená z tenké příze. Komplet ocení všechny ženy, k

FIL'LOO Elegantní čepice Fil'loo CD-16-23
397 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní dámská čepice. Čepice je vyrobená z teplé příze proplétané brokátovou přízí. Přední díl modelu zdobí ozdobná květina. Model má uvnitř polarovou podšívku. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Elegantní dámská čepice Fil'loo CD-115
372 Kč 262 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní teplá dámská čepice. Čepice je ozdobená lesklou metalickou přízí a je ideálně vypasovaná. Model je vyrobený z teplé vlněné příze s módní vzorem spletení. Vnitřní část modelu je podšitá měkkým polarem. Čepice se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Složení: 30% vlna, 70% akryl.

FIL'LOO Elegantní dámská čepice Fil'loo CD-16-32A
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní čepice, která je vyrobená z teplé příze s originálním vzorem spletení. Přední díl modelu zdobí á la květinka s velkou bižuterní ozdobou. Model má uvnitř polarovou podšívku. Čepici oceníte a využijete zejména v chladných zimních dnech. Složení: 70% akryl, 30% vlna.

FIL'LOO Módní dámská čepice Fil'loo CD-16-55A
422 Kč 297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Módní čepice, která je vyrobená z lehké příze. V zadním dílu modelu je záložka. Čepice má uvnitř polarovou podšívku. Model se dokonale osvědčí v chladných zimních dnech. Čepice v černé barvě je proplétaná brokátovou přízi, model v pudrově růžové barvě je hladký. Složení: 70% akryl, 30% vlna.