FINISH LINE Easy Pro Brush Set
419 Kč

Praktická sada 5 kartáčů je vhodná pro každého, kdo rád dopřeje péči svému jízdnímu kolu. Kartáče disponují různými velikostmi a tvrdostí a odstraňují nežádoucí nečistoty. FINISH LINE Easy Pro Brush Set obsahují řetízek na zavěšení.

FINISH LINE Bike Wash 1 l

FINISH LINE Bike Wash 1 l

Hodnocení: 4,5
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čisticí prostředek disponuje oxidačními inhibitory, které chrání kovové povrchy a zabraňuje jejich korozi. Je plně biologicky odbouratelný a ekologický. Je šetrný i ke karbonu, hliníku, titaniu i oceli. FINISH LINE Bike Wash 1 l je možné ředit s vodou.

FINISH LINE Chain Cleaner Kit
849 Kč

Myčka řetězu obsahuje 3 rotující kartáče, které jsou vyměnitelné. Na dně je silný magnet, jenž přitahuje špony a různé kovové zbytky. Stěrky u výstupu myčky zamezují úniku čistícího prostředku. FINISH LINE Easy Pro Brush Set má v balení i odmašťovač a mazivo.

FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit
529 Kč

Praktická sada obsahuje kartáč, mazivo a odmašťovač. Kompletně se postará o údržbu řetězu, kazety s pastorky, měniče, přesmykače a převodníků. Je vhodná pro každého, kdo se rád postará o své kolo a chce mu dopřát péči. FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit odstraní nežádoucí nečistoty.

FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml
249 Kč

Účinný odmašťovač odstraní přebytečný starý olej, maziva a špínu. Je vhodný na řetězy, převodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, které rozpouští olejové složky. FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml je možné naředit s vodou.

FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml
209 Kč 199 Kč

Vysoce viskózní mazivo využijete na řetězy, měniče a rolničky v přehazovačkách. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze syntetických olejů, polymerů a látek proti opotřebení. FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml nevyschne ani po 5 h aktivní jízdy.

FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml
296 Kč

Vysoce viskózní mazivo využijete na řetězy, měniče a rolničky v přehazovačkách. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku. Je vyrobené ze syntetických olejů, polymerů a látek proti opotřebení. FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml nevyschne ani po 5 h aktivní jízdy.

FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml
129 Kč

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml
209 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml
269 Kč

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml pronikne i do špatně přístupných míst.

FINISH LINE Speed Clean 500 ml
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čisticí prostředek je ideální ka kovové části – na řetězy, kazety a převodníky. Po aplikaci se prostředek odpaří a není nutné a ho omývat vodou. Odmašťuje rotory kotoučových brzd. FINISH LINE Speed Clean 558 ml nesprejujte na rám a lakované povrchy.

FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml
319 Kč

Univerzální mazivo využijete na řetězy, rolničky v přehazovačce a čepy měničů. Dokáže rozpustit zbytky starých maziv a špínu. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku, kterou produkt nastříkáte na požadované místo. FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml není vhodný na bowdeny.

FINISH LINE 1-step 8 oz/236 ml
239 Kč 169 Kč

Univerzální mazivo využijete na řetězy, rolničky v přehazovačce a čepy měničů. Dokáže rozpustit zbytky starých maziv a špínu. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku, kterou produkt nastříkáte na požadované místo. FINISH LINE 1-step 8 oz/236 ml není vhodný na bowdeny.

FINISH LINE Ceramic Wet 4 oz/120 ml
249 Kč

Mazivo v kapátku vytváří na povrchu keramickou vrstvu zabraňující korozi a opotřebení kovů. Využití najde při výkonnostní i závodní cyklistice. Vylepšuje funkčnost pohonu a přesnost převodů i za špatného počasí. FINISH LINE Ceramic Wet 4 oz/120 ml zajistí tichý chod řetězu.

FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Účinný odmašťovač odstraní přebytečný starý olej, maziva a špínu. Je vhodný na řetězy, převodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, které rozpouští olejové složky. FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml je možné naředit s vodou.

FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml
274 Kč

Čisticí prostředek je obsahuje bioodmašťovací látky a rozpouštědlo ze sojového extraktu. Odstraňuje odolnou špínu a mastnotu. Lze ho jednoduše nastříkat na gumové i lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml nevytváří skoro žádné výpary.

FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml
349 Kč 299 Kč

Čisticí prostředek je obsahuje bioodmašťovací látky a rozpouštědlo ze sojového extraktu. Odstraňuje odolnou špínu a mastnotu. Lze ho jednoduše nanést na gumové i lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml nevytváří skoro žádné výpary.

FINISH LINE Grunge Brush

FINISH LINE Grunge Brush

Hodnocení: 4
329 Kč

Kartáč na mytí pastorků, převodníků a řetězu. Odstraní nežádoucí nečistoty, špínu a zanechá povch očištěný. FINISH LINE Grunge Brush je vhodný pro každého, kdo se chce starat o své kolo a prodloužit jeho životnost.

FINISH LINE Bike Wash 475ml
239 Kč

Čistící prostředek k pravidelnému mytí celého kola. Finishline Bike Wash 475ml je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Dva různé oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí. Z tohoto koncentrátu je možné připravit až 4 litry.

FINISH LINE Chill Zone 180ml
259 Kč 199 Kč

Sprej poslední záchrany pro uvolnění zarostlé sedlovky z rámu, zarezlého šroubu, srostlého závitu nebo starého rezatého řetězu. Finishline Chill Zone 180 ml zmrazí jakýkoliv kov až na –45°C, což způsobí zmenšení kovu a uvolnění spojů.

FINISH LINE Gear Floss
189 Kč

Nit využijete především na čistění částí přehazovaček, měničů, převodníků a kazet. Speciální hvězdicovitá vlákna na sebe navážou mastnotu a špínu a zanechávají povrch bez nečistot. FINISH LINE Gear Floss má v balení 20 ks.

FINISH LINE No Drip
209 Kč 199 Kč

Olejnička pro jízdní kola pro důkladné promazání každého článku řetězu bez zbytečného kapání okolo. Finishline No Drip s aplikační houbičkou stačí přiložit na řetěz a protáčet ho. Součástí balení jsou dvě náhradní houbičky.

FINISH LINE Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml
229 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mazivo na nášlapné pedály Finish Line Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml. Přípravek Pedal & Cleat Lubricant obsahuje DuPont Teflon, který na povrchu vytváří velmi kluzký film, a přitom nelepí nečistoty.

FINISH LINE Chain Cleaner Kit - použité-31%
849 Kč 579 Kč

Použité

Myčka řetězu obsahuje 3 rotující kartáče, které jsou vyměnitelné. Na dně je silný magnet, jenž přitahuje špony a různé kovové zbytky. Stěrky u výstupu myčky zamezují úniku čistícího prostředku. FINISH LINE Easy Pro Brush Set má v balení i odmašťovač a mazivo.

FINISH LINE Teflon Grease 3.5 oz/100 g
229 Kč

Vazelína v tubě je vyrobena ze syntetických olejů a obsahuje částice DuPont Teflon a polymery odpuzující vodu. Je vhodná pro konusy, ložiška, kluzná pouzdra čepů odpružených rámů a spojení sedlovky a rámu. FINISH LINE Teflon Grease 3.5 oz/100 g má zahušťovadlo, které zajišťuje, že se při ponoření olej neoddělí.

FINISH LINE Max Suspension spray 266 ml
249 Kč

Sprej zaručuje plné využití zdvihu a citlivost na menších nerovnostech. Prodlužuje životnost vidlice a ochraňuje gumové těsnění. FINISH LINE Max Suspension spray 266 ml postačí nastříkat na požadované místo.

FINISH LINE Teflon Grease 1 lb/457 g
559 Kč

Vazelína v dóze je vyrobena ze syntetických olejů a obsahuje částice DuPont Teflon a polymery odpuzující vodu. Je vhodná pro konusy, ložiška, kluzná pouzdra čepů odpružených rámů a spojení sedlovky a rámu. FINISH LINE Teflon Grease 3.5 oz/100 g má zahušťovadlo, které zajišťuje, že se při ponoření olej neoddělí.

Finish Line je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních prostředků. Byla založena roku 1988. V současné době vyrábí v New Yorku přes dvacet různých druhů výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola. Firma Finish Line úzce spolupracuje s laboratořemi společnosti DuPont, která je i díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Společně vyvíjené produkty dosahují nejvyspělejší technologie maziv.

Finish Line je přední americký výrobce maziv, čistících a dalších servisních prostředků. Byla založena roku 1988. V současné době vyrábí v New Yorku přes dvacet různých druhů výrobků určených k péči a údržbě jízdního kola. Firma Finish Line úzce spolupracuje s laboratořemi společnosti DuPont, která je i díky projektům Teflon, CoolMax či Cordura garantem kvalitních chemických výrobků. Společně vyvíjené produkty dosahují nejvyspělejší technologie maziv.