First Austria FA2461-6BA

First Austria FA2461-6BA

414 Kč

Digitální meteostanice s vnitřním i venkovním senzorem je vybavena přehledným LED displejem. Meteostanice značky First-Austria měří kromě teploty i vnitřní a venkovní vlhkost vzduchu od 20 do 95 %. Meteostanice disponuje ukazateli času, data a kalendáře.

Od prodejce MALL
First Austria FA2461-6WI

First Austria FA2461-6WI

399 Kč

Digitální meteostanice s vnitřním i venkovním senzorem je vybavena přehledným LED displejem. Meteostanice značky First-Austria měří kromě teploty i vnitřní a venkovní vlhkost vzduchu od 20 do 95 %. Meteostanice v bílé barvě disponuje ukazateli času, data a kalendáře.

Od prodejce MALL
First Austria FA2460-6

First Austria FA2460-6

599 Kč
585 Kč

Barevná digitální meteostanice s externím venkovním snímačem je vybavena přehledným LED displejem. Meteostanice značky First-Austria disponuje promítačem na zeď a ukazateli ukazateli času, data a kalendáře.

Od prodejce MALL
First Austria FA2461-2WI

First Austria FA2461-2WI

999 Kč
929 Kč

Barevná digitální meteostanice s vnitřním i venkovním bezdrátovým senzorem je vybavena přehledným LED displejem. Meteostanice značky First-Austria disponuje barometrem a ukazateli času, data, kalendáře a měsíční fáze.

Od prodejce MALL
First Austria FA2460
3x

First Austria FA2460

328 Kč

Digitální meteostanice s externím venkovním snímačem měří vnitřní i venkovní teplotu od 0 °C až do 50 °C, stejně tak vnitřní i venkovní vlhkost vzduchu od 20 do 90 %. Meteostanice značky First-Austria disponuje ukazateli času, data a kalendáře.

Od prodejce MALL
First Austria FA2461-4

First Austria FA2461-4

999 Kč
929 Kč

Barevná digitální meteostanice s vnitřním i venkovním bezdrátovým senzorem s dosahem 60 m je vybavena přehledným LED displejem. Meteostanice značky First-Austria disponuje portem USB pro nabíjení přenosných zařízení a ukazateli času, data, kalendáře a měsíční fáze.

Od prodejce MALL
First Austria
Obchodní značku First Austria vybudovala rodinná rakouská společnost Timetron jejíž základ byl položen v roce 1980 ve Vídni, kde také sídlí. Firma Timetron byla jednou z prvních firem, která začala zejména na východoevropský trh po pádu obchodních hranic dodávat domácí a kuchyňské spotřebiče. V současnosti jsme jednou z největších vývozních, ale i dovozních společností v Rakousku.

Náš sortiment First Austria nyní zahrnuje dnes 500 položek z oblasti domácí elektroniky , domácích spotřebičů , kuchyňských spotřebičů, spotřebičů pro péči o tělo, vlasy, zdraví a další související produkty. Pokles obchodu od roku 2009 firmu Timetron neodradil od dalších aktivit, které se nyní rozvinujíi do budování další značky a to Armateh. Značka Armateh nabízí dílenské a zahradní nářadí v profi i hobby kvalitě.

Všechny výrobky dodávané na evropský trh firmou Timetron značky First Austria jsou důkladně odzkoušené a certifikované, tak, aby vyhovovaly evropským normám a standardům. S rozvojem společnosti souvisí i skladovací prostory na jižním okraji Vídně v komplexní ploše 100.000 m čtverečních a průměrných zásobách 1.200.000 kusů nabízených produktů. Naše výrobky najdete ve spoustě Evropských i neevropských zemích jako je např. Albánie, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Estonsko, Gruzie, Maďarsko, Německo, Izrael, Itálie, Kazachstán, Kosovo, Lotyšsko, Libye, Litva, Makedonie, Mauritius, Moldávie, Polsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švýcarsko, Ukrajina.

Naší snahou a cílem je, aby zákazník získal za své peníze velmi kvalitní produkt, který mu bude dobře sloužit po celou dobu jeho používání.