Fisher-Price Hrošík a míček 2v1
21x

Fisher-Price Hrošík a míček 2v1

499 Kč
449 Kč

S tímto roztomilým plyšovým hrošíkem se bude vaše děťátko cítit jako v bavlnce. Hrošíka můžete otočit naruby a přeměnit ho v míček, takže si užijete ještě více zábavy a překvapení. Navíc z něj můžete udělat i maňáska.

Od prodejce MALL
Fisher-Price Imaginext Žralok s doplňky Kladivoun
11x

Fisher-Price Imaginext Žralok s doplňky Kladivoun

499 Kč
459 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto akčním balíčkem postavičky Imaginext® se děti mohou ponořit do vzrušujících dobrodružství na oceánu. Každé balení obsahuje figurku potápěče, žraloka a skvělé doplňky pro realističtější hru.

Od prodejce MALL
Fisher-Price Chodítko Pejsek
46x

Fisher-Price Chodítko Pejsek

1 399 Kč

Další nabídky od 1 029 Kč

Pojďme se projít, zlato! Učte se s chodítkem Smart Stages™ štěnětem – dokonalým kamarádem pro vaše rostoucí dítě, který nabízí vzrušující praktické aktivity pro malé sedící děti a spoustu povzbuzujících frází a podpory pro tyto první malé kroky.

Od prodejce MALL
-27%
Linkimals Mluvící lenochod
144x

Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod

1 099 Kč
799 Kč

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

Od prodejce MALL
-30%
Mluvící pejskova sestřička CZ
292x

Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ

1 099 Kč
759 Kč

Další nabídka za 755 Kč

Akce

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Od prodejce MALL
-14%
Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1
30x

Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1

1 899 Kč
1 629 Kč
Akce

Mluvící robot 4 v 1 od společnosti Fisher-Price® je přestavitelný kamarád na hraní pro miminka se 4 nastaveními a spoustou zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S každým robotem se vaši nejmenší mohou pustit do nového zábavného objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení.

Od prodejce MALL
-30%
Mluvící pejsek CZ
430x

Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

1 099 Kč
759 Kč
Akce

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Od prodejce MALL
-28%
Učíme se říkanky CZ
209x

Fisher-Price Učíme se říkanky CZ

699 Kč
499 Kč
Akce

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s touto hudební knížkou. Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky.

Od prodejce MALL
-37%
Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
208x

Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN

2 399 Kč
1 499 Kč

Další nabídka za 1 539 Kč

Akce

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

Od prodejce MALL
Zklidňující vydra s melodiemi
202x

Fisher-Price Zklidňující vydra s melodiemi

899 Kč
799 Kč
Akce

Fisher-Price® Zklidňující vydra s melodiemi je unikátní hračka, která pomáhá zklidnit vaše děťátko tak, jak to dokážete jen vy. Její hebké bříško se pohybuje nahoru a dolů jako při pomalém dýchání a tím přirozeně zklidní vaše děťátko za doprovodu 30 minut relaxační hudby, zvukových efektů a příjemných světýlek. Se svou sladkou tvářičkou, hebounkým kožíškem a saténovým ocáskem je plyšová vydra perfektním kamarádem pro klidné hraní.

Od prodejce MALL
-33%
Smart stages tablet cz
205x

Fisher-Price Smart stages tablet cz

749 Kč
499 Kč
Akce

Tento tablet pro nejmenší děti je vybaven technologií Smart Stages, která umožňuje snadno měnit naučný obsah podle věku dítěte. Najdete zde tři herní úrovně, které nabízí pestrý výběr písniček, krátkých vět a zvuků vhodných pro aktuální vývojové stádium vašeho dítěte.

Od prodejce MALL
-19%
Fisher-Price Little People Farma
10x

Fisher-Price Little People Farma

2 099 Kč
1 699 Kč
Akce

Kravička, kuřátko a kůň vchází do stodoly… prasátko má narozeniny a chce to oslavit! Děti mohou na farmě objevit nejrůznější zábavu díky setu Little People® Caring for Animals Farm od Fisher-Price®. Díky tomuto akčnímu setu mohou batolata pomáhat farmářům pečovat o všechny své zvířecí přátele a poslouchat u toho zábavné písničky, zvuky a fráze.

Od prodejce MALL
Maminky i tátové chtějí pro své děti jen to nejlepší. Proto je už od jejich narození obklopují hezkými a nápaditými hračkami. Najdete pestrý výběr veselých hraček, všech možných barev i tvarů. Hračky Fisher Price, které nabízíme, jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a pořídíte je za velmi příznivé ceny. V naší nabídce si vybere každý – a bude odměněn šťastným a spokojeným úsměvem hrajícího si děťátka.