10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Fitbit VERSA 3 FB511 chytré hodinky fitbit, Černá Fitbit Versa 3, Midnight/Soft Gold Aluminum - rozbaleno
Fitbit VERSA 3 FB511 chytré hodinky fitbit, Černá

Pokud se zajímáte o počítače a elektronika , rádi máte doma moderní vybavení a hlídáte si každý detail, kupte si Chytré hodinky Fitbit VERSA 3 FB511 za nejlepší ceny.

můžete mít 13.10. - 17.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Fitbit Inspire 2 FB418 fitness tracker, Černá Fitbit Versa 3, Midnight/Soft Gold Aluminum - rozbaleno
Fitbit Inspire 2 FB418 fitness tracker, Černá

Pokud se zajímáte o počítače a elektronika , rádi máte doma moderní vybavení a hlídáte si každý detail, kupte si Sportovní náramek Fitbit INSPIRE 2 FB418 za nejlepší ceny.

můžete mít 13.10. - 17.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Rozbaleno
Fitbit Versa 3, Midnight/Soft Gold Aluminum - rozbaleno Fitbit Versa 3, Midnight/Soft Gold Aluminum - rozbaleno
Fitbit Versa 3, Midnight/Soft Gold Aluminum - rozbaleno

Chytré hodinky. Fitbit Versa 3 nepřetržitě sledují váš tep, informuje vás o zónách srdeční činnosti při tréninku a analyzují spánek a jeho fáze. Mají vestavěnou GPS, jsou vodotěsné do hloubky 50 metrů, zobrazují notifikace, ovládají hudební přehrávač v telefonu a podporují rychlé nabíjení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Rozbaleno
Fitbit Sense, Carbon/Graphite Stainless Steel - rozbaleno Fitbit Sense, Carbon/Graphite Stainless Steel - rozbaleno
Fitbit Sense, Carbon/Graphite Stainless Steel - rozbaleno

Designové chytré hodinky s půlročním předplatným aplikace Fitbit Premium zdarma. Fitbit Sense nepřetržitě sledují váš tep a fyzickou aktivitu, měří vaši teplotu a hladinu stresu a analyzují spánek a jeho fáze. Mají vestavěnou GPS, jsou vodotěsné do hloubky 50 metrů a zobrazují notifikace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Fitbit Charge 5, Black/Graphite Stainless Steel Fitbit Sense, Carbon/Graphite Stainless Steel - rozbaleno
Fitbit Charge 5, Black/Graphite Stainless Steel

Fitness náramek s jedinečnou výbavou Fitbit Charge 5 nepřetržitě sleduje srdeční tep, informuje o zónách srdeční činnosti při tréninku a umí měřit 20 různých druhů sportů. Automaticky rozezná sportovní aktivitu, analyzuje spánek, poskytne zdravotní data jako SpO2, EKG nebo úroveň stresu. Je vodotěsný s certifikací 5ATM a na jedno nabití vydrží až 7 dní. Nechybí GPS, Glonass, bezkontaktní platby Fitbit Pay, notifikace z telefonu, připojení Bluetooth i Wi-Fi. Elegantní design s pouzdrem z nerezové oceli a silikonovým řemínkem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Fitbit VERSA 3 FB511 chytré hodinky fitbit, růžový Fitbit Sense, Carbon/Graphite Stainless Steel - rozbaleno
Fitbit VERSA 3 FB511 chytré hodinky fitbit, růžový

Pokud se zajímáte o počítače a elektronika , rádi máte doma moderní vybavení a hlídáte si každý detail, kupte si Chytré hodinky Fitbit VERSA 3 FB511 za nejlepší ceny.

můžete mít 13.10. - 17.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Co je Fitbit?

Fitbit je zaměřen na pomoc lidem vést zdravější a aktivnější život. Používáme „selský rozum“ v přístupu k fitness a věříme, že klíčem je usnadnění spotřebitelům být aktivnější, lépe se stravovat a mít dostatek spánku. Ve zkratce: malé změny ve Vaší každodenní rutině mohou vést k velkým výsledkům. Za tímto účelem se snažíme vytvořit inovativní, inspirující produkty a on-line služby, využívající výhody nových technologií tak, aby si lidé více uvědomovali své každodenní činnosti a byli motivováni dělat pro sebe a své zdraví ještě víc.

Rodina Fitbit Vás motivuje, abyste zůstali aktivní, žili lépe a dosáhli svých cílů. Sdílením kompletního přehledu o Vašem pokroku v průběhu času Vám pomáháme naplnit Vaše předsevzetí. Fitbit usnadňuje, díky automatickému shromažďování údajů o zdravotním stavu, poskytování motivace a zábavného uživatelského rozhraní, dosažení zdravého životního stylu. Udržujte se v kondici a připojte se k lidem celého světa. Dosáhněte dalšího milníku.

Fitbit je americká značka sídlící v San Franciscu. Společnost byla založena v roce 2007. Fitbit inspiruje lidi aby více cvičili, lépe se stravovali a žili zdravějším životním stylem. Společnost vyvíjí ultra kompaktní, bezdrátový, nositelný senzor, nazývaný Fitbit Tracker, který automaticky sleduje data o osobních aktivitách, jako jsou spálené kalorie, kvalita spánku, počet kroků a ušlou vzdálenost.

Fitbit Tracker, zatímco je svým uživatelem nošen, sbírá automaticky data o jeho celodenních aktivitách. Tyto údaje jsou bezdrátově odesílány na webové stránky, kde je dotyčná osoba může vidět a sledovat jejich pokrok směrem k osobním cílům. Webové stránky poskytují motivační rozhraní, kde mohou uživatelé sdílet své pokroky, porovnávat se s podobnými lidmi a pracovat na dosažení virtuálních cílů se svými přáteli, rodinou a spolupracovníky. Na webové stránky mohou lidé také manuálně vkládat údaje o výživě, hmotnosti a další zdravotní ukazatele s cílem získat ucelený obrázek o jejich zdraví.