Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Fizan Trekové hole Fizan Compact MS Blue Fizan Trekové hole Fizan Compact MS Blue
Fizan Trekové hole Fizan Compact MS Blue

Hole FIZAN COMPACT  – nejlehčí, hliníkové, třídílné teleskopické hole na světě. – v balení Fizan šátek v hodnotě 290,–Kč Model který se vyrábí již přes 10 let a je prověřený desítkami tisíc kilometrů na různých výpravách.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Fizan Trekové hole Fizan RFP TREK Fizan Trekové hole Fizan Compact MS Blue
Fizan Trekové hole Fizan RFP TREK

SYSTÉM UZAMČENÍ JEDNÍM DOTYKEM - One Touch Locking System je inovativní systém uzamykání skládacích tyčí, který umožňuje velmi rychlé otevření/zavření (Rapid Fizan Pole). Po odstranění gumičky se tyč sama otevře a uzamkne .

můžete mít 23.4. - 24.4.

Fizan Trekové hole Fizan Elbrus Fizan Trekové hole Fizan Compact MS Blue
Fizan Trekové hole Fizan Elbrus

Třídílný teleskopický model FIZAN ELBRUS vhodný pro skialpinismus. Lze nastavit až do délky 140 cm. Má neoprenovou měkkou prodlouženou rukojeť s nastavitelným poutkem, které příjemně obepne vaši ruku. Model je opatřen tzv. Lever locking systémem, tj.

můžete mít 23.4. - 24.4.

FIZAN je tradiční italský výrobce hůlek pro trekking, nordic walking a lyžování. Nabízí také nejlehčí trekové hůlky na světě. Historie sahá až do roku 1947, kdy Domenico Fincati, jako první na světě, vyrobil prvních šest párů lyžařských hůlek s použtím hlníku. V té době se jednalo o revoluční techniku, která ale vydržela až do dnešních časů. I po 60 letech je pan Domenico stále členem managementu společnosti, která je jedním ze světově nejznámnějších výrobců lyžařských a trekových holí.