10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Flight Fluorocarbon Ukulele Strings Soprano/Concert Flight Fluorocarbon Ukulele Strings Soprano/Concert
Flight Fluorocarbon Ukulele Strings Soprano/Concert

Vaše ukulele díky nim získá čistý a úžasně zvonivý zvuk – struny pro ukulele Flight Fluorocarbon Ukulele Strings Soprano/Concert jsou zhotoveny z fluorocarbonu a mají ladění GCEA. Tyto struny se hodí pro všechna koncertní nebo sopránová ukulele.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Flight TUS-32 Sakura Flight Fluorocarbon Ukulele Strings Soprano/Concert
Flight TUS-32 Sakura

Sopránové ukulele TUS-32 Sakura. Nástroj má vrstvený korpus z plastového těla a přední desky z laminované lípy, disponuje jasnějším hlasitějším zvukem a vysokou odolností. Na plastovém hmatníku15 pražců, nultý pražec 35,6 mm. Stylový design s matnou povrchovou úpravou, ochranný obal součástí balení.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Flight NUS200 Natural Flight Fluorocarbon Ukulele Strings Soprano/Concert
Flight NUS200 Natural

Zaujme vzhledem a potěší příjemným zvukem –sopránové ukulele Flight NUS200 Natural vám domů dorazí i s ochranným obalem pro bezpečné přenášení. Nástroj má vrstvený korpus z indického týku, exotické materiály pro krk, hmatník i hlavici. Na širším hmatníku15 pražců, nultý pražec 38 mm. Ideální pro začátečníky.

Momentálně nedostupné

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Flight NUC200 Natural Flight NUC200 Natural
Flight NUC200 Natural

Zaujme vzhledem a potěší příjemným zvukem –koncertní ukulele Flight NUC200 Natural vám domů dorazí i s ochranným obalem pro bezpečné přenášení. Nástroj má vrstvený korpus z indického týku, exotické materiály pro krk, hmatník i hlavici. Na širším hmatníku18 pražců, nultý pražec 38 mm. Ideální pro začátečníky.

Momentálně nedostupné

Od MALL