Floraservis AGIL 100 EC - více velikostí
53 Kč

Selektivní postřik na plevele ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k postemergentnímu hubení plevelů, jednoděložných jednoletých a vytrvalých plevelů.


Floraservis AGROVITAL - více velikostí
87 Kč

Multifunkční pomocná látka AGROVITAL (smáčedlo), která podporuje a prodlužuje účinnost pesticidů u všech plodin a chrání je před smyvem deštěm. Zabraňuje předsklizňovým a sklizňovým ztrátám u řepky olejky, jetele lučního, vojtěšky, hrachu, slunečnice, cibule, trav a brukvovitých na semeno.


Floraservis ALGA 600
121 Kč

100% vodorozpustný práškový extrakt z mořských řas vhodný pro bio produkci zeleniny a ovoce a také pro olejniny, obiloviny, trávníky, okra. rostliny a jiné.


Floraservis ALGASOIL
265 Kč

AlgaSoil je přír. org. granulované hnojivo na bázi mořských řas, které působí jako půdní kondicionér, doplňuje organickou složku do půdy, zlepšuje strukturu půdy, zvyšuje úrodu a její kvalitu, zvyšuje mikrobiální aktivitu a využitelnost živin v půdě. Hnojivo je vhodné pro ekologické zemědělství.


Floraservis ALGINURE - více velikostí
762 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Biologický pomocný prostředek ALGINURE pro posílení odolnosti rostlin proti plísním. Prostředek působí jak preventivně, tak kurativně.


Floraservis ATONIK - více velikostí
60 Kč

Rostlinný růstový stimulátor ve formě s vodou mísitelného kapalného koncentrátu určený ke zvýšení výnosu a kvality. Stimulátor růstu kořenů rostlin.


Floraservis BOROIL HNOJIVO
67 Kč

Boritanové hnojivo na optimalizaci výživy rostlin bórem a tím zvyšuje množství a kvalitu výnosu plodin, zvyšuje odolnost rostlin proti škůdcům a houbovým chorobám.


Floraservis Chitopron 5%
87 Kč

Přírodní produkt, který aktivuje odolnost rostlin proti patogenním houbám a bakteriím.


Floraservis CYPER EXTRA KONTAKT na komáry
151 Kč

Koncentrovaný vodou ředitelný insekticidní přípravek určený především k likvidaci komárů, ale i jiného obtížného hmyzu v domácnostech, hospodářských budovách a venkovních prostorách.


Floraservis DARINA 4 - více velikostí
91 Kč

Hnojivo vyrobené na základě přírodní organicko minerální suroviny, která se během několika tisíciletí tvoří v hloubkových vrstvách z odumřelých rostlin, živých organismů, minerálních komponentů a mikroelementů.


Floraservis DELTACAPS 50 CS - více velikostí
114 Kč

Přípravek proti lezoucímu hmyzu – EXTRA SILNÝ. Tekutý koncentrát určený k aplikaci postřikem proti lezoucímu hmyzu s rychlou a okamžitou reakcí a dlouhodobým účinkem.


Floraservis DELTASECT 015 RTU
130 Kč

Univerzální vysoce účinný přípravek proti lezoucímu hmyzu, v rozprašovači pro přímé použití.


Floraservis DELTASECT
66 Kč

Insekticidní postřik k hubení švábů, rusů, cvrčků, štěnic, mravenců, rybenek, blech v objektech a okolí. Deltasect plnohodnotně nahrazuje oblíbený přípravek K-Othrine.


Floraservis DUSÍKATÉ VÁPNO PERLKA - více velikostí
81 Kč

Podporuje přiro. úrodnost půdy, příznivě ovlivňuje růst a vývoj rostlin a šetří půdní vláhu, posiluje rostlinám odolnost vůči polehnutí a napadení plísněmi, likviduje šneků a jejich vajíčka, snižuje výskyt plevelů, ničí klíčící plevele a semena plevelů, ničí půdních původců houbových chorob rostlin.


Floraservis ENVICOMP - komposty
114 Kč

Tento přípravek je směsí zejména anaerobních bakterií, jejichž přidáním do kompostovaného materiálu dojde k výraznému zkrácení doby nutné pro kompostování a to bez ztráty výživných vlastností kompostu.


Floraservis ENVIDRY - suché WC
114 Kč

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v suchých záchodech. V každém gramu přípravku se nachází 5 bilionů bakterií, které dokáží efektivně rozložit veškerý organický odpad uvnitř suchého WC.


Floraservis ENVIFISCH - akvária
89 Kč

EnviFish produkuje biologicky čistou vodu v akváriích. Přípravek je směsí enzymů a mikrobů speciálně určených pro čištění akvárií. Každý gram obsahuje přibližně jeden bilion vybraných bakterií a enzymů.


Floraservis ENVILINE - odpady, sifony
106 Kč

Přípravek slouží k efektivnímu uvolnění ucpaného odpadního potrubí. Bakterie aplikované přes umyvadlo, dřez, vanu nebo sprchový kout se usadí v potrubí, kde postupně zlikvidují veškerý organický odpad, tvořen zejména tuky a zbytky potravin.


Floraservis ENVIPOND - jezírka
154 Kč

Přípravek je určen k čištění jezírek, zamezení tvorby řas a projasnění vody. EnviPond obsahuje bakterie do jezírek, je vynikající na nastartování jezírka a biologických filtrací.


Floraservis ENVISEP - žumpy, septiky
114 Kč

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v žumpách a septicích. V každém gramu přípravku se nachází 5 bilionů bakterií, které dokáží efektivně rozložit veškerý organický odpad.


Floraservis ENVIWASTE - domovní ČOV
114 Kč

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v domovních čistírnách odpadních vod. Zajistí bezporuchový chod čistírny odpadních vod, předchází ucpávání potrubí a zamezí tvorbě nepříjemných pachů.


Floraservis FERRUMOIL HNOJIVO
69 Kč

Hnojivo s obsahem železa, hořčíku a dusíku určený k zabránění nebo léčení chlorózy, žloutnutí listů, zvyšující odolnost rostlin proti škůdcům a houbovým chorobám.


Floraservis FLORA VITA CITRO
61 Kč

Přípravek obsahující citrusovou silici zvyšující odolnost a účinně působící proti houbovým chorobám, zejména padlí.


Floraservis FLORAPUR
44 Kč

Přípravek neutralizuje zbytky pesticidů a hnojiv v postřikovači a tím snižují riziko nežádoucího poškození následně ošetřovaných rostlin.


Floraservis FLORASIN HOŘČÍK - více velikostí
52 Kč

Speciální hořečnaté kapalné hnojivo v koncentrované formě je určeno na výživu různých zeměděl. plodin, především na předcházení a léčení nedostatku přístupného hořčíku.


Floraservis FLORASIN LIGNOVIT Fe
88 Kč

Kapalný koncentrát určený na preventivní a kurativní odstraňování nedostatku rostlinami zaměnitelného železa a léčení chloróz.


Floraservis FLORASIN NITRO IRON
72 Kč

Kapalný koncentrát je určen pro přípravu hnojiv. zálivky určené k odstraňování nedostatku přijatelného železa při současné podpoře růstu.


Floraservis Folicit
97 Kč

Přírodní produkt s obsahem účinných látek jako je sojový lecitin a slunečnicový olej, které aktivují fyziologické funkce rostlin a tím stimulují produkci phytoalexínov.


Floraservis GENERATION PAT měkká návnada
61 Kč

Nový přípravek proti hlodavcům se zcela novou účinnou látkou, bez existující rezistence u myší a potkanů, ve formě měkké návnady (polštářků).


Floraservis HF MYCOL
193 Kč

Biologický přípravek, směs rostlinných výtažků a rostlinných olejů fenyklu, které zvyšují vnitřní odolnost rostlin proti padlí a plísni šedé.


Floraservis IMIDASECT
218 Kč

Nástraha ve formě gelu k přímému použití proti rusů domácích (Blattella germanica), šváb obyčejnému (Blatty orientalis), šváb hnedopásavému (Supella longipalpa), šváb americkému (Periplaneta amaricana) a jejich nymfám.