FMD Nástěnná police s 8 přihrádkami bílá
2 560 Kč

Nástěnná police od FMD je moderní plovoucí police sestávající z 6 velkých a 2 menších přihrádek, jež jsou uspořádány v hravém vzoru. Tak vznikla police s rozmarným a vysoce dekorativním efektem.

FMD Botník se 3 výklopnými přihrádkami dubový
3 001 Kč

Moderní botník značky FMD je praktickým doplňkem do vaší ložnice nebo na chodbu. Pyšní se úhledným a nenápadným designem se třemi chytře řešenými, výklopnými přihrádkami, kam si můžete své boty uložit tak, že na ně snadno uvidíte a budete je moci jednoduše vytáhnout.

FMD Nástěnná police s 11 přihrádkami bílá
2 955 Kč

Nástěnná police od FMD je moderní plovoucí police sestávající z 8 velkých a 3 menších přihrádek, které jsou uspořádané v hravém vzoru. Tak vznikla police s rozmarným a vysoce dekorativním efektem.

FMD Nástěnná police s 8 přihrádkami dub
2 434 Kč

Nástěnná police od FMD je moderní polička sestávající z 6 velkých a 2 menších přihrádek, které jsou uspořádány v hravém vzoru. Tak vznikla police s rozmarným a vysoce dekorativním efektem. Stačí ji naplnit oblíbenými knihami a dalšími dekoracemi a promění každou obyčejnou stěnu v designový prvek!

FMD Noční stolek se 2 zásuvkami a otevřenou poličkou bílý
3 143 Kč

Tento moderní noční stolek značky FMB je ideálním doplňkem do vaší ložnice. Noční stolek v moderním a atraktivním designu má dvě zásuvky a poličku, takže můžete mít všechny potřebné věci, jako jsou například budík, oblíbená kniha či nápoj, vždy po ruce.

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami betonově šedý a leskle bílý
3 411 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento noční stolek značky FMD je atraktivním doplňkem do vaší ložnice. Tento retro noční stolek má tři zásuvky, které vám poskytnou spoustu místa na vše, co si přejete mít po ruce. Nahoru si na něj navíc můžete postavit také budík, rozečtenou knihu či noční lampičku.

FMD Noční stolek se 3 zásuvkami bílý 642-001
3 159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento moderní noční stolek značky FMB je ideálním doplňkem do vaší ložnice. Tento noční stolek v moderním a elegantním provedení disponuje třemi zásuvkami, které vám poskytnou spoustu místa na vše, co si přejete mít po ruce.

FMD Skříňka se 2 zásuvkami 20 x 45 x 61 cm bílá
2 522 Kč

Moderní, vysoká a úzká skříňka se zásuvkami je praktickým doplňkem do vaší kuchyně nebo koupelny. Vyniká svým elegantním designem a nabízí spoustu místa k uložení koření, nádobí a dalších kuchyňských potřeb anebo kosmetických a hygienických produktů či čistících prostředků.