Folkmanis Puppets Kočka Fluffy 27 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
1 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako opravdová. S hebkými chloupky na těle a velkým bříškem se stane Kočka Fluffy cat tvojí skvělou přítelkyní. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Černá kočka 52 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako opravdová. S hebkými chloupky na těle a lesklýma očima stane Černá kočka tvojí skvělou přítelkyní. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Kuře 35 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
1 589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako živé. Plyšové kuře u kterého můžete ovládat pohyby hlavy i křídel. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Lenochod 31 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako opravdový. S hebkými chloupky na těle a velkýma očima se stane malý lenochod tvým novým kamarádem. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Pudl černý 43 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
1 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako opravdový pejsek. Se svým typickým sestřihem a velkýma očima se stane černý pudl tvým nejlepším kamarádem. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Veverka 30 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tvá nová kamarádka veverka má krásně hebký kožíšek s chundelatým ocáskem. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.