FORCELL 3D Tvrzené sklo Xiaomi Redmi 9A / 9AT černé
348 Kč

3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Xiaomi Redmi Note 9. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo je odolné a výborně chrání displej.

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone SE 2020
205 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš smartphone Apple iPhone SE 2020. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a Lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a Takové chrání displej před rozbitím.

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Lenovo Tab P11 Pro (TB-XJ706F)
483 Kč

Ochranné temperované sklo pro Váš Lenovo Tab P11 Pro (TB-XJ706F). Ochraňte svůj tablet před rozbitím, nečistotami, či jiným poškozením. Tvrzené sklo pomáhá chránit Váš displej, zároveň mu neodebírá na odezvě a nepřidává telefonu zbytečnou tloušťku.

FORCELL 2x 3D Tvrzené sklo Xiaomi Amazfit GTR 2 černé
348 Kč

To nejlepší ochranné tvrzené sklo pro Vaše Xiaomi Amazfit GTR 2, které zabraňuje vzniku škrábanců a rozbití displeje. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a pomohou Vám i hadříky na čištění, které jsou součástí balení. 3D sklo má tvrdost 9H, takže na něm nevzniknou škrábance způsobené vnějšími vlivy.

FORCELL ART zaklapovací obal Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (T500 / T505) CUBE
456 Kč

Zaklapávací obal pro Váš Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (T500 / T505). Obal chrání před pády, prachem a poškozením při každodenní manipulaci. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, ktera Váš tablet perfektně drží a chrání před vyklouznutí.

FORCELL I-BLASON ARES kryt Apple iPhone 7 / 8 / SE 2020 čierny
934 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt prémiovej značky I-BLASON zo série odolných krytov I-BLASON. Kryt ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom požuívaní a Vášmu smartfónu nepridá na veľkosti.

FORCELL ART zaklapovací kryt Samsung Galaxy Tab S6 Lite LEOPARD
456 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zaklapávací kryt pro Váš Samsung Galaxy Tab S6 Lite . Kryt chrání před pády, prachem a poškozením při každodenní manipulaci. Je vyroben ze syntetické kůže a TPU vaničky, která chrání tablet před vyklouznutí. Zajímavý design Váš tablet oživí barvami.

FORCELL Tvrzené sklo LG K61
205 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš LG K61. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči.

FORCELL Tvrzené sklo Xiaomi Redmi Note 9
205 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Xiaomi Redmi Note 9. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči.

FORCELL LEATHER zaklapovací obal Lenovo Tab M8 modrý
400 Kč

Zaklapávací obal pro Váš Lenovo Tab M8. Obal chrání před pády, prachem a poškozením při každodenní manipulaci. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, ktera Váš tablet perfektně drží a chrání před vyklouznutí.

FORCELL Ochranný oboustranný obal Samsung Galaxy A51 průhledný
262 Kč

Kvalitní silikonový kryt vyrobený pro ochranu Vašeho Samsung Galaxy A51 z každé strany. Tento unikátní kryt sestává ze dvou částí – předního a zadního krytu a tak ochrání Váš Samsung Galaxy A51 zepředu i zezadu a tak se nemusíte obávat jakýchkoliv škrábanců či odřenin.

FORCELL 3D Tvrzené sklo Samsung Galaxy S10 černé
402 Kč

Ochranné 3D tvrzené sklo pro Váš Samsung Galaxy S10. Sklo pokryje celý displej a tak ochrání displej od okraje po okraj před náhodnými kapkami, škrábanci, nečistotami a otisky prstů. Sklo má 9H tvrdost, oleofobní povrchovou úpravu a úžasný dotykový pocit.

FORCELL Silikonový kryt Xiaomi Poco M3 průhledný
189 Kč

Obal, který zanechává velikost Vašeho Xiaomi Poco M3 díky své velmi malé tloušťce. Obal je průhledný, a tak se můžete těšit z originálního designu Vašeho smartphonu. Chrání ho před lehkými poškozeními, ke kterým může dojít při každodenním používání.

FORCELL FLEXI TPU Obal Samsung Galaxy A20e červený
232 Kč

Ochranný obal vyrobený speciálně pro Váš smartphone Samsung Galaxy A20e. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. To zaručuje extra ochrana před pády, poškozením a nečistotami při každodenním používání. Pro ještě vyšší ochranu má obal vlastní tlačítka.

FORCELL SHOCK Extra odolný kryt OnePlus 8 Pro průhledný
235 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní extra odolný kryt pro kryt OnePlus 8 Pro poskytuje nekompromisní ochranu telefonu. Obal je vyroben z kvalitního plastu a navíc má zesílené boky a tak chrání Váš telefon při pádech.

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Samsung Galaxy M20
205 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Samsung Galaxy M20. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je chrání displej před poškrábáním a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči.

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Samsung Galaxy M31
205 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš smartphone Samsung Galaxy M31. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči.

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Samsung Galaxy M31s
205 Kč

To nejlepší ochranné tvrzené sklo pro Váš Samsung Galaxy M31s, které zabraňuje vzniku škrábanců a rozbití displeje. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a pomohou Vám i hadříky na čištění, které jsou součástí balení.

FORCELL ART Peňaženkový kryt Nokia 5.3 LITTLE TREE
321 Kč

Ozdobný kryt vyrobený speciálně pro Váš Nokia 5.3. Peňaženkový kryt je vyroben z kombinace syntetické kůže a plastové vaničky, která perfektně drží smartphone, čímž jej chrání před pády, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Díky magnetickému uzavírání kryt samovolně neotevře.

FORCELL LITCHI Peňaženkové pouzdro Nokia 2.3 černé
321 Kč

Ochranné peňaženkové pouzdro, které ochrání Váš Nokia 2.3 před případným poškozením a znečištěním. LITCHI pouzdro je jako stvořené pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat.

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Xiaomi Redmi Note 8T / Note 8
205 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Xiaomi Redmi Note 8T / Note 8. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči.

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Motorola Moto E6 Play
205 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Motorola Moto E6 Play Plus. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči.

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Alcatel 1S (2020) / 3L 2020
200 Kč

Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči.

FORCELL DG.MING Peňaženkový obal 2v1 Samsung Galaxy S20 FE šedý
537 Kč

Vysoce kvalitní ochranný obal 2v1 pro Váš Samsung Galaxy S20 FE. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů – syntetické kůže a plastové vaničky. Obal chrání před pádem a poškozením a díky magnetickému uzavírání se nemusíte bát, že smartphone vypadne.

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Nokia 8 zlatý
270 Kč

Krásné elegantní peňaženkové pouzdro pro Váš Nokia 8. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty.

FORCELL Ochranný oboustranný obal Samsung Galaxy Note 10+ průhledný
262 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní silikonový kryt vyrobený pro ochranu Vašeho Samsung Galaxy Note 10+ z každé strany. Tento unikátní kryt sestává ze dvou částí – předního a zadního krytu a tak ochrání Váš Samsung Galaxy Note 10 Plus zepředu i zezadu a tak se nemusíte obávat jakýchkoliv škrábanců či odřenin.

FORCELL STRONG Ochranný kryt Huawei P Smart 2021 modrý
259 Kč

Obal, který zajistí vysoký stupeň ochrany Vašeho zařízení Huawei P Smart 2021. Před různými druhy poškození mobil chrání kombinace plastu a materiálu TPU . Obal má navíc zvýšené rohy, které pomáhají chránit i přední část smartphonu. Otvory pro příslušenství jsou samozřejmostí.