Forestina Bioton
132 Kč

Prostředek s fyzikálním účinkem proti padlím na rajčatech, tykvovité zelenině, angreštech, rybízu, révě, růžích a jiných rostlinách.

Forestina Biool

Forestina Biool

Hodnocení: 5
132 Kč

Prostředek s fyzikálním působením na živočišné škůdce. Účinkuje na: molice, housenky, svilušky, mšice, třásněnky, puklice a mnoho dalších škůdců.

Forestina Přípravek proti slimákům 800g
449 Kč

Přípravek bezpečně účinkuje na slimáky a plzáky, kteří se po pozření granulí stáhnou do svých podzemních úkrytů, kde uhynou. Balení: 800 g.

Forestina Forestina hnojivo na túje a živé ploty
266 Kč

Hnojivo na túje a živé ploty je speciální směsné granulované vícesložkové NPK hnojivo s hořčíkem a sírou. Hnojivo je vhodné k výživě živých plotů z tújí, cyprišků, habrů apod.

Forestina Přípravek proti slimákům ZDRAVÁ ZAHRADA 200 g-15%
159 Kč 135 Kč

Akce

Atraktivní návnada pro všechny slimáky a plzáky. Po pozření granulí, které v nich nabobtnají, se slimáci a plzáci stáhnou do svých úkrytů, kde hynou. Není nebezpečný pro domácí a další zvířata (psy, kočky, ježky, žížaly, včely).

Forestina Nástraha na mravence ZDRAVÁ ZAHRADA 1 ks 35 g
179 Kč

Návnadová dóza je určena k vyhubení mravenců v domácnostech, na terasách a balkónech. Po požití návnady larvami a královnou dojde k postupnému vyhubení celého mravenčího společenství za 1–2 týdny.

Forestina Slunečnice KRMÍTKO 25 kg černá
1 040 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Produkt je určen především k přikrmování venkovního ptactva v nepříznivém období, zpravidla v období prosinec až únor.

Forestina BIOFORMATOX PLUS proti mravencům
104 Kč

Prášek s účinkem proti mravencům. Působí dotykově nejlépe ve formě postřiku či zálivky přímo na hmyz a především do jeho hnízd. Působí selektivně na mravence. BIOFORMATOX PLUS je určen pro neprofesionální použití.

Forestina Domek hmyzí velký kombinovaný
844 Kč

Menší hmyzí domek se skládá z jednoho oddělení, které svou výplní poskytuje příhodné možnosti pro úkryt, rozmnožování a přezimování různých druhů užitečného hmyzu na zahradě.

Forestina Insekticid ZDRAVÁ ZAHRADA na mravence 100 g
209 Kč

Rychle účinkující přípravek ve formě poprachu nebo postřiku je určen k odstranění mravenců na cestách, zpevněných nebo vydlážděných plochách. Účinná látka: přírodní pyrethrin z květů kopretiny.

Forestina Hořká sůl MINERAL 25 kg
849 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krystalické hořečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, rychlené zeleniny, ovocných stromů a keřů, ale i chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů.

Forestina Směs travní EXPERT dosev 1 kg
224 Kč

Je vhodná pro opravy stávajících travních ploch, rychlou regeneraci trávníku po zimě nebo letním suchu, regeneraci fotbalových a dětských hřišť.

Forestina Slunečnice KRMÍTKO 10 kg černá
619 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Produkt je určen především k přikrmování venkovního ptactva v nepříznivém období, zpravidla v období prosinec až únor.

Forestina Domek hmyzí malý
489 Kč

Menší hmyzí domek se skládá z jednoho oddělení, které svou výplní poskytuje příhodné možnosti pro úkryt, rozmnožování a přezimování různých druhů užitečného hmyzu na zahradě.

Forestina EXPERT PLUS trávníkové hnojivo - více velikostí
120 Kč

EXPERT PLUS je granulované hnojivo na trávníky obsahující základní živiny dusík, fosfor, draslík ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě. Toto hnojivo je vhodné ke hnojeni všech typů trávníků, sportovních i okrasných. Obsažené železo potlačuje výskyt mechu v trávníku.

Forestina Cererit s guánem na vinnou révu
164 Kč

Cererit s guánem na vinnou révu je speciální organominerální granulované NKP hnojivo s hořčíkem a sírou, které dále obsahuje železo i další stopové prvky.

Forestina Hnůj kravský 10 kg
344 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kravský hnůj je čistě přírodní, organické hnojivo pro univerzální použití v celé zahradě. Balení: 10kg.