Forestina Biool

Forestina Biool

Hodnocení: 5
106 Kč

Prostředek s fyzikálním působením na živočišné škůdce. Účinkuje na: molice, housenky, svilušky, mšice, třásněnky, puklice a mnoho dalších škůdců.

Forestina BIOFORMATOX PLUS proti mravencům
80 Kč

Prášek s účinkem proti mravencům. Působí dotykově nejlépe ve formě postřiku či zálivky přímo na hmyz a především do jeho hnízd. Působí selektivně na mravence. BIOFORMATOX PLUS je určen pro neprofesionální použití.

Forestina Slepičince tekuté - více velikostí
79 Kč

Hoštické hnojivo SLEPIČINCE je kapalné organicko-minerální hnojivo a jeho důležitou součástí je přírodní fermentovaný drůbeží trus. Rostlinám dodává potřebné živiny.

Forestina Forestina hnojivo na túje a živé ploty
222 Kč

Hnojivo na túje a živé ploty je speciální směsné granulované vícesložkové NPK hnojivo s hořčíkem a sírou. Hnojivo je vhodné k výživě živých plotů z tújí, cyprišků, habrů apod.

Forestina Hoštické hnojivo na buxusy
161 Kč

Hnojivo na buxusy je organo-minerální hnojivo určené pro výživu jak buxusů, tak i ostatních rostlin s vyšším požadavkem na vápník (Ca).

Forestina Bioton
106 Kč

Prostředek s fyzikálním účinkem proti padlím na rajčatech, tykvovité zelenině, angreštech, rybízu, révě, růžích a jiných rostlinách.

Forestina Hoštické NPK s guánem 25 kg
737 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistě přírodní organické hnojivo bez přídavku průmyslově vyráběných složek k univerzálnímu použití. Balení: 25kg

Forestina Hnojivo NPK 11-7-7 25 kg
602 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Minerální granulované hnojivo k základnímu hnojení před setím či sázením plodin. Balení: 25 kg.

Forestina EXPERT PLUS trávníkové hnojivo - více velikostí
110 Kč

EXPERT PLUS je granulované hnojivo na trávníky obsahující základní živiny dusík, fosfor, draslík ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě. Toto hnojivo je vhodné ke hnojeni všech typů trávníků, sportovních i okrasných. Obsažené železo potlačuje výskyt mechu v trávníku.

Forestina Expert trávník přírodní - více velikostí
330 Kč

Hnojivo EXPERT na trávníky s guánem je čistě přírodní organické hnojivo bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Velice dobře se hodí pro celoroční výživu všech druhů trávníků.

Forestina Hořká sůl s boraxem
59 Kč

Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, rychlené zeleniny, ovocných stromů a keřů, ale i chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů.

Forestina Hoštický hnůj směs kravského a koňského - více velikostí
123 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hoštický hnůj je čistě přírodní – organické hnojivo (směs kravského a koňského hnoje s rohovinou). Hodí se nejen pro univerzální použití v celé zahradě pro květiny a okrasné rostliny, ale obzvláště pro zdravou výživu ovoce a zeleniny.

Forestina Kapka profík tekuté železo
94 Kč

Speciální suspenzní hnojvo se železem je určeno pro rostliny, které mají zvýšený nárok na tento prvek nebo trpí jeho nedostatkem.

Forestina Hoštické hnojivé tyčinky pro bylinky
71 Kč

Jsou vhodné pro všechny druhy bylinek – zelené koření, jako jsou majoránka, pažitka, bazalka, máta, libeček, řeřicha, saturejka, dobromysl, rozmarýn, petržel a další druhy aromatických bylin. Pěstovaných jednak na záhonech, tak i v nádobách formou „bylinkové zahrádky“.

Forestina Hoštické guáno kapalné
93 Kč

Guáno poskytuje rostlinám potřebné živiny po cele vegetační období ve formě, ve které jsou živiny kořenovým systémem dobře přijímány. Protože se jedná o přírodní surovinu, nedochází, při správném dávkování, k poškození rostlin a zasoleni půdy.

Forestina Hoštická rohovina - více velikostí
76 Kč

Hoštická rohovina je dlouhodobě působící a vysoce účinné organické hnojivo vyrobené ze zdravé a ošetřené rohoviny, která je významným zdrojem přírodního dusíku.

Forestina Kapka profík modré hortenzie
77 Kč

Hnojivo na modré hortenzie obsahuje vyvážený poměr všech potřebných živin, které jsou potřebné k výživě modrých hortenzií.

Forestina Jihočeské univerzální hnojivo - více velikostí
80 Kč

Jihočeské hnojivo 5v1 je univerzální kapalné hnojivo, které má široké použití při hnojení okrasných rostlin, ovoce, zeleniny a také balkónových a pokojových rostlin. Podporuje zdravý růst rostlin, u květin, které jsou okrasné květem, pak bohatou násadu květních poupat a následné kvetení.

Forestina Plantacote 6m
141 Kč

Plantocote 6M zabezpečí na 6 měsíců všechny živiny pro zdárný vývoj rostlin a bohatou úrodu.

Forestina Kapka profík orchideje
93 Kč

Profesionální organické suspenzní hnojivo na orchideje a bromélie splňuje nejvyšší nároky na výživu příslušných rostlin.

Forestina Kapka réva
56 Kč

KAPKA je řada tradičních, rychle účinkujících a snadno aplikovatelných plných hnojiv.