Forestina BIOFORMATOX PLUS proti mravencům
80 Kč

Prášek s účinkem proti mravencům. Působí dotykově nejlépe ve formě postřiku či zálivky přímo na hmyz a především do jeho hnízd. Působí selektivně na mravence. BIOFORMATOX PLUS je určen pro neprofesionální použití.


Forestina BIOOL
106 Kč

Prostředek s fyzikálním působením na živočišné škůdce. Účinkuje na: molice, housenky, svilušky, mšice, třásněnky, puklice a mnoho dalších škůdců.


Forestina BIOTON
106 Kč

Prostředek s fyzikálním účinkem proti padlím na rajčatech, tykvovité zelenině, angreštech, rybízu, révě, růžích a jiných rostlinách.


Forestina CERERIT HOŠTICE - více velikostí
42 Kč

Cererit je oblíbené granulované bezchloridové minerální hnojivo se stopovými prvky. Je určeno pro široké použití v zahradě při výživě ovoce, zeleniny, květin, chmele, okrasných stromů a keřů.


Forestina CERERIT S GUÁNEM UNIVERZÁLNÍ - více velikostí
116 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cererit s guánem a lignogumátem – univerzální použití. Jedná se o ucelenou řadu minerálních hnojiv na bázi osvědčeného hnojiva CERERIT, které jsme obohatili o guáno a lignohumát.


Forestina DUSÍKATÉ VÁPNO FORESTINA - více velikostí
183 Kč

Dusíkaté vápno obohacuje půdu o dusík a vápník. Využívá se k desinfekci půdy zvláště proti houbovým chorobám a tím zabraňuje nádorovitosti košťálovin a brukvovin. Výrazně ničí i vajíčka slimáků.


Forestina EXPERT PLUS trávníkové hnojivo - více velikostí
105 Kč

EXPERT PLUS je granulované hnojivo na trávníky obsahující základní živiny dusík, fosfor, draslík ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík v síranové formě. Toto hnojivo je vhodné ke hnojeni všech typů trávníků, sportovních i okrasných. Obsažené železo potlačuje výskyt mechu v trávníku.


Forestina EXPERT PROTI MECHU s hnojivem - více velikostí
397 Kč

Speciální minerální hnojivo s profesionálním účinkem PROTI MECHU je určené k údržbě všech druhů trávníků. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na odstranění mechu z trávníku.


Forestina EXPERT TRÁVNÍK PŘÍRODNÍ
320 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hnojivo EXPERT na trávníky s guánem je čistě přírodní organické hnojivo bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Velice dobře se hodí pro celoroční výživu všech druhů trávníků.


Forestina FORESTINA HNOJIVO NA TÚJE A ŽIVÉ PLOTY
222 Kč

Hnojivo na túje a živé ploty je speciální směsné granulované vícesložkové NPK hnojivo s hořčíkem a sírou. Hnojivo je vhodné k výživě živých plotů z tújí, cyprišků, habrů apod.


Forestina FORESTINA PROTI MECHU - více velikostí
175 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciální organicko-minerální prostředek Proti mechu je určený k údržbě trávníků s nežádoucím výskytem mechu. Důležitým prvkem obsaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na vymizení mechu z trávníku.


Forestina HNOJIVÉ TYČINKY PRO BALKÓNOVĚ ROSTLINY
49 Kč

Hnojivé tyčinky pro balkónové rostliny dodávají potřebné, dlouhodobě a rovnoměrně uvolňované živiny. Mají výrazný vliv na rozvoj kořenového systému, zdravý růst rostliny a bohaté kvetení. Účinnost až 60 dní.


Forestina HNOJIVÉ TYČINKY PRO ORCHIDEJE A BROMÉLIE
46 Kč

Hnojivové tyčinky pro krásu a bohatost květů mají univerzální použití s příznivým vlivem na pěstováné rostliny – jsou vhodné pro všechny druhy orchidejí a bromélií, které se pěstují v květináčích. Účinnosť 60 dní.


Forestina HOŘKÁ SŮL S BORAXEM
56 Kč

Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, rychlené zeleniny, ovocných stromů a keřů, ale i chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů.


Forestina HOŠTICKÉ GUÁNO KAPALNÉ
93 Kč

Guáno poskytuje rostlinám potřebné živiny po cele vegetační období ve formě, ve které jsou živiny kořenovým systémem dobře přijímány. Protože se jedná o přírodní surovinu, nedochází, při správném dávkování, k poškození rostlin a zasoleni půdy.


Forestina HOŠTICKÉ GUÁNO - více velikostí
108 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistě přírodní produkt, bez přídavku průmyslově vyráběných složek. Hnojivo dodává nejen potřebné živiny, ale výrazně aktivuje i půdní mikroflóru.


Forestina HOŠTICKÉ HNOJIVÉ TYČINKY PRO BYLINKY
71 Kč

Jsou vhodné pro všechny druhy bylinek – zelené koření, jako jsou majoránka, pažitka, bazalka, máta, libeček, řeřicha, saturejka, dobromysl, rozmarýn, petržel a další druhy aromatických bylin. Pěstovaných jednak na záhonech, tak i v nádobách formou „bylinkové zahrádky“.


Forestina HOŠTICKÉ HNOJIVÉ TYČINKY PRO RAJČATA
120 Kč

Vhodné pro pěstování věech druhů rajčat, paprik a okurek. Jsou ideálním zdrojem organických látek a živin, nezbytných k harmonickému vývoji a zdravému růstu na záhonech, ve fóliovnících a sklenících.


Forestina HOŠTICKÉ HNOJIVO NA BUXUSY
161 Kč

Hnojivo na buxusy je organo-minerální hnojivo určené pro výživu jak buxusů, tak i ostatních rostlin s vyšším požadavkem na vápník (Ca).


Forestina HOŠTICKÉ NPK HNOJIVO S GUÁNEM PODZIMNÍ
201 Kč

Čistě přírodní podzimní NPK s guánem splňuje všechny požadavky na ekologickou výživu rostlin a pěstování „zdravé“ zeleniny a ovoce bez zatížení půdy chemickými sloučeninami.