• Stav zboží
    Rozbalené
    ×
-36%
FTW4021 M Black/Smoke Silicone Sport - rozbaleno

Fossil FTW4021 M Black/Smoke Silicone Sport - rozbaleno

6 199 Kč
3 951 Kč
Doprava zdarma
Rozbaleno

Šikovný doplněk pro v nadčasovém designu. Voděodolné chytré hodinky Fossil FTW4021 M Black/Smoke Silicone port s hlasovým ovládáním bodují technologií Bluetooth, WiFi, NFCGoogle Pay. Na dotykovém 43mm displeji zobrazují fitness údaje jako počet našlapaných kroků, monitor srdečního tepu, kalendář i notifikace.

Od prodejce MALL
-25%
FTW6022 F Silver/Nude Silicone Sport - rozbaleno

Fossil FTW6022 F Silver/Nude Silicone Sport - rozbaleno

6 199 Kč
4 629 Kč
Doprava zdarma
Rozbaleno

Šikovný doplněk pro dámy v nadčasovém designu. Voděodolné chytré hodinky Fossil FTW6022 F Silver/Silver Nude Sport s hlasovým ovládáním bodují technologií Bluetooth, WiFi, NFCGoogle Pay. Na dotykovém 41mm displeji zobrazují fitness údaje jako počet našlapaných kroků, monitor srdečního tepu, kalendář i notifikace.

Od prodejce MALL
FTW7008 Hybrid Watch M Dark Brown Leather - rozbaleno
1x

Fossil FTW7008 Hybrid Watch M Dark Brown Leather - rozbaleno

5 290 Kč
4 749 Kč
Doprava zdarma
Rozbaleno

Hybridní chytré hodinky s luxusním designem. Fossil FTW7008 měří vaši tepovou frekvenci a sledují vaši fyzickou aktivitu. Na jedno nabití vydrží až 3 týdny a potěší vás exkluzivním provedením s řemínkem z pravé kůže a nastavitelným ciferníkem.

Od prodejce MALL

Fossil je americká značka, jejíž historie se začala psát roku 1984 a dnes patří díky vysoké kvalitě ke špičce na trhu. Díky výběru luxusních materiálů a designů, které se soustředí na vyzdvihnutí propracovaných detailů jsou kousky Fossil velmi nadčasové a chic. Fossil se zaměřuje zejména na hodinky, které jsou proslulé svou spolehlivostí, dále produkuje krásné šperky a módní doplňky, od klasických až po extravagantnější, pro každou příležitost.