Four Sigmatic Chaga Mushroom Elixir Mix 20×3 g
999 Kč 899 Kč

Novinka

Chaga, podobně jako další tzv. funkční houby, obsahuje několik set biologicky aktivních látek, které mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo.

Four Sigmatic 10 Mushroom Blend Mix 60 g
999 Kč 829 Kč

Novinka

Vezměte si ochrannou sílu veškerých funkčních hub najednou! 10 Mushroom Blend Mix je nejskvělejší způsob, jak konzumovat ty nejoblíbenější houby pěkně dohromady a skloubit tak jejich jednotlivé benefity.

Four Sigmatic Cordyceps Mushroom Cacao Mix 10×6 g
649 Kč 529 Kč

Novinka

Když si potřebujete rychle „dobít baterky“, tento lahodný zahřívací elixír vás nezklame. Unikátní kombinace prvotřídního kakaa, funkčních hub a koření je navržena přesně tak, aby nám pomohla nastartovat se a udržet v chodu.

Four Sigmatic Cordyceps Mushroom Elixir Mix 20×3 g
999 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cordyceps, podobně jako další tzv. funkční houby, obsahuje několik set biologicky aktivních látek, které mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo.

Four Sigmatic Lion's Mane Mushroom Coffee Mix 10×2,5 g
479 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nastartujte se k tvořivé činnosti jediným šálkem! Káva s funkčními houbami je skvělý způsob, jak probudit sílu vlastní mysli, když potřebujete trochu povzbuzení.

Four Sigmatic Lion's Mane Mushroom Ground Coffee Mix 340 g
749 Kč 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Káva s funkčními houbami je skvělý způsob, jak probudit sílu vlastní mysli, když potřebujete trochu povzbuzení. Jeden nápoj totiž kombinuje směs hned několika úžasných ingrediencí.

Four Sigmatic Reishi Mushroom Elixir Mix 20×3 g
999 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Reishi neboli lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) patří mezi nejznámější funkční houby. Název reishi v překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Pro své účinky je známý hlavně druh červené reishi, ze které je tento instantní nápoj připraven.

Four Sigmatic se specializuje na instatntní nápoje, které jsou směsí čínských hub nebo bylin a koření.

Four Sigmatic se specializuje na instatntní nápoje, které jsou směsí čínských hub nebo bylin a koření.