Free Hand Antivibrační pracovní rukavice Nigra
397 Kč

Rukavice z umělého semiše v dlani, Spandexu na hřbetu s chrániči kloubů, s dvojitou stahovací manžetou na suchý zip a antivibračními poštářky na exponovaných místech.

Free Hand Ochranný rukávník proti pořezu Glareola
165 Kč

Fluorescenční barva zajišťuje vysokou viditelnost uživatele, a díky inovativnímu materiálovému složení, které obsahuje spandex je rukávník perfektně flexibilní. Suchým zipem v horní části dokonaluje fixujete na ruku, rukávník nesjíždí.

Free Hand Protiporézne rukavice Oenas Long, délka 15 cm
76 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Protiporézne rukavice Oenas Long jsou pletené bezešvé rukavice s obsahem vlákna DYNEEMA a nylonu s vysokou odolností proti prořezu ostřím, s vrstvou šedého PU v dlani a na prstech Pletená manžeta dlouhá 15 cm.

Free Hand Protiporézne máčené polyuretanové pracovní rukavice Oenas
243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pletené bezešvé rukavice s obsahem vlákna DYNEEMA a nylonu s vysokou odolností proti prořezu ostřím, s vrstvou šedého PU v dlani a na prstech. Úroveň ochrany: odolnost proti oděru 4 (8000 cyklů), odolnost proti proříznutí čepelí 3 (index 5)

Free Hand Tepluodolné rukavice Sponsa do 250 °C
408 Kč

Tepluodolné rukavice šité ze speciální tkaniny, máčené v nitrilu, s termoizolační podšívkou z netkané textilie. Vhodné pro manipulaci s horkými předměty do 250 °C.