FRISCHER Čistič chladniček a mrazniček
209 Kč

189 Kč

Praktický sprej s objemem 500 ml vyčistí lednice i mrazáky od všech nečistot. Snadné používání zajistí rozprašovač, který nanese na povrch rovnoměrnou vrstvu přípravku. Frischer Čistič chladniček a mrazniček využije v domácnosti každý.


FRISCHER Čistič grilů
229 Kč

199 Kč

Praktický sprej s objemem 500 ml vyčistí gril od všech nečistot a zapečeného tuku. Snadné používání zajistí rozprašovač, který nanese na povrch rovnoměrnou vrstvu přípravku. Frischer Čistič grilů využije každý, kdo má rád pořádek a čistotu.


FRISCHER Čistič keramických desek
209 Kč

189 Kč

Praktický sprej s objemem 500 ml vyčistí keramické varné desky od všech nečistot a usazenin vzniklých při vaření. Snadné používání zajistí rozprašovač, který nanese na povrch rovnoměrnou vrstvu přípravku. Frischer Čistič keramických desek využije v kuchyni každá hospodyňka.


FRISCHER Čistič krbových skel
229 Kč

199 Kč

Praktický sprej s objemem 500 ml vyčistí krbová skla od všech nečistot a především sazí. Snadné používání zajistí rozprašovač, který nanese na povrch rovnoměrnou vrstvu přípravku. Frischer Čistič krbových skel je vhodým pomocníkem do domácnosti.


FRISCHER Čistič praček
149 Kč

129 Kč

Praktický roztok o objemu 250 ml vyčistí vnitřek praček od všech nečistot. Snadné používání zajistí dávkovač ve víčku, kterým přesně odměříte vhodné množství přípravku. Frischer Čistič praček využije v domácnosti každý.


FRISCHER Čistič pro mikrovlnné trouby
199 Kč

179 Kč

Účinný čistič na mikrovlnné trouby s praktickým rozprašovačem rychle odstraní mastnotu a skvrny, které se za dobu používání trouby uvnitř nahromadily. Frischer Čistič pro mikrovlnné trouby má objem 500 ml.


FRISCHER Odmašťovač do kuchyně
179 Kč

159 Kč

Univerzální odmašťovač do kuchyně s objemem 500 ml snadno a rychle odstraní jakoukoliv mastnostu. Je vhodný na různé povrchy, linky, varné desky a další. Frischer Odmašťovač do kuchyně bude vhodným pomocníkem jakékoliv hospodyňky.


FRISCHER Sprej na čištění trub
229 Kč

199 Kč

Praktický sprej na čištění trub s objemem 500 ml vyčistí troubu od všech nečistot a usazenin vzniklých při pečení. Snadné používání zajistí rozprašovač, který nanese na povrch rovnoměrnou vrstvu přípravku. Frischer Sprej na čištění trub využije v kuchyni každá hospodyňka.