Frozen Body board Frozen 2, 84 cm-25%
469 Kč 349 Kč

Akce

Dětská plavací deska s motivy princezen z animované pohádky Frozen 2. Tento plovák má délku 84 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku nebo k moři. Super zábava pro letní dny.

Frozen Korunovační paruka Anna s copy
599 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu účesu Anny z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Annou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

Frozen Korunovační paruka Elsa
599 Kč 529 Kč

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu korunovačního účesu Elsy z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Elsou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

Frozen Sada módních doplňků Frozen II
186 Kč

Sada módních doplňků s motivy Frozen II. Balení obsahuje náhrdelník, náramek a 2 prstýnky. Rozměry balení cca 12 × 20,5 × 4 cm. Věk 3+

Frozen Korunovační paruka Anna
599 Kč 499 Kč

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu korunovačního účesu Anny z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Annou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

Frozen Ledové království 2 dřevěné puzzle
369 Kč

Dřevěné puzzle s motivem Ledové království. Puzzle rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a další důležité dovednosti. Potěšte příznivce pohádky s Olafem, Elsou, Annou a dalšími hrdiny a rozvíjejte jejich schopnosti hravou formou. Rozměry balení: 36 × 23 × 5 cm Věk: 3+

Frozen Ledové království 2 puzzle v plechovém kufříku
369 Kč

Puzzle s motivem Ledové království. V kovovém kufříku najdete 2 obrázky ke složení. Puzzle rozvíjí jemnou motoriku, soustředění a další důležité dovednosti. Potěšte příznivce pohádky s Olafem, Elsou, Annou a dalšími hrdiny a rozvíjejte jejich schopnosti hravou formou.

Frozen Řetízek Frozen
140 Kč

Sada řetízku a prstýnku/náušnic s motivem Frozen. Rozměry balení cca 8 × 13 × 2,5 cm. Věk 3+ HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH. VARIANTU NELZE VYBRAT. VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 ks.

Frozen Sada gumiček Frozen
117 Kč

Sada gumiček do vlasů s ozdobou s motivy pohádky Frozne. Balení obsahuje 6 gumiček. Rozměry balení cca 8 × 18 × 1 cm. Věk 3+ HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH. VARIANTU NELZE VYBRAT. VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 ks.

Frozen Korunovační paruka Elsa s copem
599 Kč 499 Kč

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu účesu Elsy z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Elsou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.